facebook
Teraz jest Wt, 20 listopada 2018, 19:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Wybory samorządowe 2018 - no i zaczęło się.
PostNapisane: N, 13 maja 2018, 13:21 

No i poszedłem sobie do kościołka pod koniec kwietnia. I zaczął rąbać przez sitko Przedstawiciel Państwa Watykańskiego burmistrza Adamowa pana Szykułę że droga do cmentarza żużlem wysypana i asfaltu tam nie ma bo gmina powinna tam asfalt zrobić a nie drogę żużlem sypać.
A ja mówię - Ręce precz od burmistrza Szykuły.
Burmistrz Adamowa z końcem kwietnia dostał dotację od wojewody lubelskiego w kwocie jednego miliona złotych na budowę dróg w gminie Adamów (wojewoda z PIS mu ją dał jak by ktoś chciał wiedzieć).
A Przedstawiciel Państwa Watykańskiego co zrobił? Podjechał z plebanii do kościoła nissanem za ponad 100 tys. złotych chociaż do kościoła miał 40m.
Więcej szacunku dla burmistrza Szykuły! Więcej szacunku!

Reklama

Tytuł: Re: Wybory samorządowe 2018 - no i zaczęło się.
PostNapisane: Śr, 6 czerwca 2018, 13:20 

*wójta nie burmistrza

PostNapisane: N, 12 sierpnia 2018, 14:27 

W zwiazku z obchodami kolejnej rocznicy bitwy pod Komarowem z sowieckimi zagonami pozdrawiam wszystkich Polaków "pierszego sortu" (wg terminologii Prezesa). Nasza walka jeszcze trwa. W październiku załatwy raz do końca sprawę przy urnach wyborczych aż po wsze czasy.

Obrazek

PostNapisane: Śr, 3 października 2018, 18:23 

Drodzy wyborcy, proszę wybrać mnie na ostatnią kadencję. Mam jeszcze tyle zadań do wykonania, środków do pozyskania, inwestycji do realizacji. Wciąż powtarzam: „zgoda buduje, niezgoda rujnuje”, a niektórzy nie chcą się podporządkować. Możeśmy oczyszczalnię czy baseny sfuszerowali i gminę zadłużyli, pieniądze roztrwonili, ludzi skonfliktowali lub sponiewierali, ale w porównaniu do odgórnej demolki to przecież błahostka. Jakem chłop i zeteselowiec, tak patrząc w oczy i bez wykręcania na boki, przed wyborami obiecuję nowe drogi, ścieżki rowerowe i wozy bojowe, a swoim przywileje i słodką dolę na samorządowych etatach. Poza tym ja przecież nic innego nie umiem i jestem od władzy uzależniony, a wy na szczaw i mirabelki albo na arberit zawsze możecie pojechać. Przyznajcie proszę, kto oprócz nas, starych działaczy, potrafi tak długo i skutecznie rządzić? Zagłosujcie naprawdę, bo jak ostatnio nie przejdzie – na młodego kandydata na burmistrza i jego apolitycznych radnych również.
Ty(pow)y Kaziuk, Wybory 2018
PS
Forum zawiera lokowanie produktu. :)
g..l

PostNapisane: Śr, 3 października 2018, 18:36 

Arbeit.

PostNapisane: N, 7 października 2018, 16:09 

Ach jak fajnie już roznoszą po chałupach portreciki kandydatów do sejmików i powiatu.
Ach jak super niektóre portreciki pasują idealnie do moich kulochwytów do broni pneumatycznej.
Zaoszczędzę na tarczkach!!!.

Obrazek

PostNapisane: Cz, 18 października 2018, 15:40 

Panie Monte Christo, portreciki można wykorzystać, jak kto chce, ale naprawdę chodzi o to, żeby raz na zawsze pożegnać peeselowsko-moherowe wpływy w naszej gminie. Sam nie wiem, która opcja gorsza: zielona koniczynka czy fanatyczna religijność? W dodatku często pierwsi przekształcili się w tych drugich i za przyzwoleniem hierarchów rozkładają kościół od środka – to nie może się dobrze zakończyć, zaślepienie odstręcza jeszcze bardziej niż pazerność. W Krasnobrodzie nauczyciele dają szansę przywrócić normalność: będę głosował na kandydata, który proponuje młodszych radnych: średnia wieku kandydatów na radnych p. Radlińskiego wynosi 56 lat, średnia wieku u p. Czapli 43 lata. Średniej u p. Skóry nie liczyłem, bo tam z założenia jest 68. :) Dla p. Misztala ostatnio ważniejsze od wieku radnych, prawdziwych wartości i właściwej drogi jest dyplomatyczne wyrachowanie. :(
Pozdrawiam wszystkich Wyborców, Kandydatów i Adwersarzy serdecznie. :)
g..l

PostNapisane: Cz, 18 października 2018, 17:10 

Oj Golu Golu dziwne Twoje liczenie. Mi jakoś wyszło u P. Skóry średnia wieku 48,5 . a u obecnego Burmistrza 48,8.

PostNapisane: Cz, 18 października 2018, 17:54 

Ponieważ nie mogę edytować średnia wieku kandydatów na radnych wszystkich kandydatów na burmistrza
1. P. A.Czapla 43,13
2. P. T.Skóra 48,5
3. P. K. Misztal 48,8
4. P. S. Radliński 54,8
Myslę ,że bez pomyłki. jeśli pomyliłem można popeawić.

PostNapisane: Pt, 19 października 2018, 21:19 

Proszę Pana, ja liczę prawie dobrze, tylko Pan nie zrozumiał mojej aluzji, kto będzie rządził w przypadku wygranej p. Skóry lub p. Misztala. To moja wina, ponieważ ją zbytnio zawoalowałem.
g..l

PostNapisane: Pn, 22 października 2018, 09:36 

Nadzieję miejmy, że powoli sytuacja sprzed dnia poprzedzającego wybory przechodzi do historii :)
Zdawać by się mogło, że cały ten PiS powoli aczkolwiek systematycznie przechodzi do historii.
Dziękować temu na górze, że wlał suwerenowi oleju do łba dzięki czemu w czarnej dupie znalazł się ten co ostatni czasy tak głośno kwiczy.
Miejmy nadzieję, że wszystkiego najlepszego w nowej rzeczywistości.

PostNapisane: Śr, 24 października 2018, 15:58 

Może ja coś „zbytnio zawoalowałem”, ale p. zanna całkiem przesadziła. Rozumiem, że wyraziła nadzieję jakoby PiS zaczął odchodzić do historii (niewątpliwie jest to prawda i dotyczy wszystkich), a PSL zaczął się odradzać (wątpię bardzo), ale nie wiem, komu przypisuje, że ostatnio głośno kwiczy. Mnie się zdawało, że byli to przedstawiciele totalnej opozycji, ale gdyby to o nich chodziło, to cała wypowiedź straciłaby sens. Frustracja i mieszanie „tego na górze” z „czarną dupą” odzwierciedla wybór, jaki teraz mamy: wybrać powiązanego z Galileą rutyniarza czy harcownika z gasnącego PSL-u? W XXI w. z czego tu się cieszyć? Widać perspektywę rozwój Krasnobrodu? :(
g..l

PostNapisane: Cz, 1 listopada 2018, 18:23 

Jak zaufać peeselowskiemu figurancie, który konserwami sprowadzonymi przez burmistrza kupuje głosy i ludzką sympatię? Wybieram p. Misztala z całym przekleństwem inwentarza: marazmem nazywanym spokojem i oszczędnościami wydanymi na religijnych hipokrytów. Konkurencja będzie jeszcze gorsza. Wole księży ze świecką świtą niż pana starostę z pazerną ekipą. :(
g..l

PostNapisane: Pn, 5 listopada 2018, 21:56 

Gratuluję panu burmistrzowi pokonania młodego kontrkandydata, ale w euforię nie wpadam: o mały włos wąż zjadłby własny ogon, a wybory wygrał skryty kandydat dogorywającej partii. No i nici z obiecanego nowego stoku narciarskiego, hali sportowej, kolejki linowej, sanitariatów, internetu szerokopasmowego, wyremontowanych dróg i oczyszczalni oraz ukwiecenia miasteczka. :)
Życzę Panu Burmistrzowi powodzenia w realizacji swojego programu i żeby osiągnął to w oparciu o wartości i właściwą drogę.
PS
W komentarzu powyżej powinno być figurantowi nie figurancie. Przepraszam, coś przekombinowałem.
g..l

PostNapisane: Śr, 7 listopada 2018, 01:34 

Drogi Panie Gool. Widzę ciągle Pan rąbie na forum T.Skórę a przecież nie każdy preferuje z natury taki sam wojowniczy styl jaki preferował Leszek Chmielewski, który rzucał się na swoich przeciwników politycznych ze struną od fortepianu aby ich od razu wydusić.
Są też ludzie kulturalni, którzy Warszawę widzieli i się w niej nie zgubili, magistra w stolicy zrobili.
Już nawet Pan Krasnobludek nie staje w obronie T.Skóry gdyż rzeczywistość go z pewnością zaskoczyła i bezpieczniej jest teraz złożyć burmistrzowi życzenia na ABC niż krytykować krasnobrodzką władzę aby sobie w obecnej sytuacji nie zaszkodzić.
Od 2015r. pisałem że PSL zostanie zmieciony z siłą wodospadu z powiatu i z sejmiku lecz nikt mi nie wierzył - zalecano mi "kręcenie wora". I proszę stało się. A jeszcze dwa tygodnie temu za moją głowę wyznaczano nagrody. Monte Christo dead or alive - za zbezczeszczenie dobrego imienia PSL-u - wznoszono hasła.
Pisałem że Zamojskie Porozumienie Samorządowe stworzy koalicję w powiecie z PIS i proszę wszystkie moje przepowiednie spełniły się.
Nie chciałbym Pana urazić nie taki był mój zamiar ale wolę czytać Pana fajne chłodne oceny niż rąbanie T.Skóry który chyba raczej za skórę Panu nie zaszedł a zbiera cięgi zdecydowanie niesłusznie.

PostNapisane: Śr, 7 listopada 2018, 15:24 

Słuszne, słuszne… Po co się z łobuzami bratał i nie swoimi konserwami ludzi mamił? Poza tym bardzo łagodnie obydwu panów kandydatów potraktowałem. Serdecznie Panie Monte Christo pozdrawiam i obiecuję nikogo nie krytykować. Sto dni. :)
g..l

PostNapisane: Śr, 7 listopada 2018, 15:42 

Drogi Goolu nie wiem w jakiej firmie pracuje Pan T.Skóra ale jeśli pracuje w konserwatorium to nic dziwnego że może mieć konserw pod dostatkiem.
Pozdrawiam Pana serdecznie.

PostNapisane: Cz, 8 listopada 2018, 01:37 

No i proszę wczoraj prosiłem aby nie rąbać T.Skóry a dziś w Sejmiku Woj. Dolnoślaskiego radny z klubu PSL podejmuje rozmowy z klubem PIS w sprawie zawarcia koalicji.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]