facebook
Teraz jest So, 23 września 2017, 12:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Maraton sesyjny
PostNapisane: N, 23 kwietnia 2017, 16:13 

Szacun dla radnego, który domaga się mecenasa na sesjach. O konieczności jego uczestnictwa na sesji świadczy kompromitacja "krasnobrodzkich mecenasów" na 25 sesji. Człowiek z wiedzą prawniczą jest niezbędny, w innych radach jest to normalność. Myślę, że gminę powinno być stać na opłacenie radcy prawnego. W innym przypadku kolejne błędy to kwestia czasu. Forumowicze, zachęcam do obejrzenia ostatniej sesji na nowym forum i komentowania. Pozdrawiam ;)

Reklama

Tytuł: Re: Maraton sesyjny
PostNapisane: Pt, 30 czerwca 2017, 13:51 

Panowie zostawcie te sesje w spokoju. Lepiej powiedzcie radnym i przewodniczącemu aby uruchomili specjalny program pomocy dla ludzi poszkodowanych przez nieudolność burmistrza Chmielowca.
W ulicy Lelewela doradcy pana Chmielowca wpieprzyli do robót kanalizacyjnych pseudofirmę z Zamościa nijaki MELBUD która nie miał sprzętu ani żadnych umocowań prawnych aby te roboty kanalizacyjne wykonywać.
Co teraz powiecie Piotrkowi Bodysowi, Markowi Szpyrze którzy mieszkają vis a vis DELIKATESÓW CENTRUM? Że się nic nie stało?
W ulicy Lelewela asfalt już dawno się zapadł - tym osobom w domu ściany pękają i tynk odpada, cały dom się trzęsie jak samochód po zapadniętej ulicy jedzie.

PostNapisane: So, 1 lipca 2017, 11:09 

Pracowniku UG, Monti, oglądałes ostatnią sesję nagraną przez P.Zdybela?
Sesja XXVIII z 29 czerwca 2017 r.
Kolejny przykład nieudolności .
1. Poczynania władz Krasnobrodu porażają.Okazuje się ,że nie rozwiązano Technikum zawodowego , które miało statut . Sesja rady miasta i powiatu podjęły uchwały
dotyczącej jego funkcjonowania.Podczas reformy oświaty nie podjęto uchwały , która zlikwidowała by to technikum. Czyli, P.Czapla i P.Pawluk są dalej dyrektorami. Jak się panowie "zaprą" dalej pobierać przez rok pobory.
2. Obrona ustawienia stołów radnych przez P. Przewodniczącego , porażka. Albo radni boją się ,żeby ich nie było widać podczas głosowania, albo radni nie wiedzą jak głosować , bo przy innym ustawieniu stołów nie widzą jak głosuje "szefostwo".
3. Słynne "moi drodzy" Pana Przewodniczącego. Czy Statut zawiera takie sformułowanie w stosunku do radnych., a może "Wysoka Rado". Panie i panowie Radni"?
Pewnie jest w statucie.
Nie maskuj nieudolności "swoich"
Hehehe , tylko Chmielewski wiecznie żywy. :lol:

PostNapisane: Pn, 3 lipca 2017, 13:13 

Panie Kruczek tłumaczenie Montiemu że coś władze robią źle nie ma sensu,to tak jakbyś chciał nauczyć małpę jeść sztućcami efekt będzie jednakowy,szkoda mi tego synka ale cóż i tacy muszą żyć.

PostNapisane: Śr, 5 lipca 2017, 09:23 

Tak dla ciekawości Monti , może napiszesz wszystkim kto podpisywał wszystkie uchwały Chmielnickego zgłaszane podczas sesji rady?

PostNapisane: Cz, 6 lipca 2017, 10:33 

Panowie już wam pisałem na temat rady gminy nie będę z wami dyskutował. Uważam że obecna rada wzorowana na starych układach politycznych powiązana z agenturą SB nigdy nie miała racji bytu. Ona wygląda tak jak by ja układał Pan Michnik.
Rok do wyborów i może już czas na podsumowania to powiem wam tak - może i zagłosuję jak dożyję nawet na pana Polańskiego ale pod warunkiem że mi błyśnie legitymacją pisowską przed oczami. Jeśli żaden z kandydatów nie błyśnie mi legitymacją pisowską w realu na spotkaniu w KDK to na wybory nie idę.
Panie Kruczek Chmielewski wiecznie żywy? Chyba tak bo wciąż z wami przecież żyje ciągle Lenin.
Szkoda tylko że burmistrzowi Misztalowi chociaż już trzy lata po wyborach minęło to ciągle wypadają po kadencji pana chmielnickiego "trupy z szafy".

PostNapisane: Pt, 7 lipca 2017, 09:01 

Oj Monti, nie wiedziałem ,że 'swoi' to z PISu.
Z tego co można przeczytać to tylko P. Umiński jest radnym z PISu.
No ale P. Umiński to inna "bajka"
On też Ubek , jak i pozostali , którzy nie głosują za "swoimi"
Oj Monti , widzę czarne chmury. :lol:

PostNapisane: Pt, 7 lipca 2017, 12:06 

Szanowny Panie Monte Christo pisanie ,że "obecna rada wzorowana na starych układach politycznych powiązana z agenturą SB nigdy nie miała racji bytu" jest z Pana strony obrazą Wszystkich Radnych.
Docierają do mnie informacje ,że Radni są oburzeni Pana stwierdzeniem.
Żeby pisać takie rzeczy trzeba mieć konkretne informacje.
Jeżeli Pan nie przeprosi Radnych ,za swoją wypowiedź, może się Pan spodziewać sprawy sądowej o zniesławienie.

PostNapisane: Pn, 10 lipca 2017, 10:06 

Panie Krasnobludku w pierwszej kolejności pragnę przeprosić pana za naruszenie regulaminu forum. Jak pisałem wyżej na temat rady gminy nie chcę i nie będę się już wypowiadał gdyż wkrótce kończy ona swoja posługę. (panie Kruszek proszę nie wyrywać mnie więcej do odpowiedzi jaki radny jak głosował i dlaczego gdyż sesji nie oglądam i nie zamierzam oglądać).
Przepraszam również pana Przewodniczącego Rady pana Rolanda Wyrostkiewicza, pana Gabriela Umińskiego, pana Mieczysława Dziurę oraz innych radnych którzy sympatyzują z PIS-em za niefortunne uogólnienie.
Natomiast tym radnym którzy sympatyzują z PO i PSL i którzy przepychali kolanem uchwałę o wypłacie środków finansowych panu Chmielowcowi na początku kadencji przypominam, ze pan Chmielowiec zapraszał do Krasnobrodu pana Waldemara Pawlaka czyli głównego wykonawcę mordu na rządzie pana Jana Olszewskiego. Pan Pawlak wypowiedział wojnę Polakom tak samo jak Wojciech Jaruzelski gdyż pogrzebał rząd Jana Olszewskiego na polecenie BOLKA przez to zatrzymał rozwój Polski na ponad 25 lat. Pan Pawlak również uczestniczył w przekazywaniu technologii komputerowych do Rosji z Polski na początku lat 90-tych przez co ciążą na nim poważne zarzuty współpracy rosyjskim GRU. W sejmie w PSL było więcej agentów SB niż w SLD (to są fakty).
Panie Adminie jeśli zechce mnie Pan zbanować to od razu mówię że zbanuje mnie pan za postawę patriotyczną.
Jednocześnie proszę o poinformowanie obrażonych radnych aby w końcu włączyli wiadomości TVP oraz Polskie Radio natomiast wyłączyli TVN oraz ciągle szczujący na polski rząd niemiecki RMF FM gdyż w przeciwnym razie nigdy nie dowiedzą się o przeszłości swoich mocodawców.
Temat uważam przez siebie za zamknięty.

PostNapisane: Pn, 10 lipca 2017, 22:31 

Jeżdżę trochę po naszej Polskiej krainie i nie zauważam aby ona się zatrzymała w rozwoju przez ostatnie 25lat,wręcz przeciwnie.Teraz apeluję nie uczcie małpy jeść sztućcami bo to pewna porażka,sami widzicie,dajcie małpie brzytwę niech się goli w tym przypadku małpa nie nadaje się do resocjalizacji i nie ma czego żałować.Przepraszam małpy wiele z nich przewyższa nasz gatunek zaradnością a niektórych inteligencją.Z poszanowaniem dla małp dzikitwardziel.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]