facebook
Teraz jest Pt, 26 maja 2017, 22:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: nie odsnieżają dróg powiatowych w gminie Krasnobród
PostNapisane: Pt, 2 grudnia 2016, 08:59 

Sytuacja znowu się powtórzyła. Spadł śnieg i panowie z ZSL-u nie odśnieżają znowu dróg powiatowych.
Ludzie zamiast chodzić całymi rodzinami glosować na PSL siądźcie całymi rodzinami w autobus zablokujcie zarząd powiatu i krzyknijcie tak jak naucza mistrz Lech Wałęsa:
- Albo odchodzicie ze starostwa albo wyskakujecie przez okna!

Reklama

Tytuł: Re: nie odsnieżają dróg powiatowych w gminie Krasnobród
PostNapisane: Pn, 5 grudnia 2016, 21:05 

Mam wrażenie, że narzekasz dla zasady i tylko po ty by być sobą (typowy Polak z zaścianka). Jeżdżę po terenie gminy i nie bardzo widzę różnice między drogami wojewódzkimi, powiatowymi i gminnymi. Wszystkie zostały odśnieżone jak przestało padać i są przejezdne. A jak padało to było do d... jak wszędzie gdzie są opady.
Przykro się Ciebie czyta.

PostNapisane: Wt, 6 grudnia 2016, 17:18 

Monti dziś spotkałem twojego bliskiego współpracownika z gminy i prosił bym ci powiedział abyś już nie palił koniczynki bo źle wpływa na twój rozumek przeżuć się na lepszy towar aczkolwiek na pewno droższy.Nawet koledzy z pracy widzą że z tobą jest cóś nie halo martwię się także ja o ciebie bo jak się "spalisz" to z kim wtedy będę wymieniał moje merytoryczne myśli.

PostNapisane: N, 11 grudnia 2016, 19:06 

Dzikitwardzielu zamiast mieć ciagle uwagi do mnie lepiej zajmij sie tym gdzie się podziały okna do świetlicy OSP w Majdanie Małym.
Pan Wiesław Ch. zapłacił za okna do swietlicy OSP w Majdnaie Małym panu M. w dniu 11.08.2014r. ale ile razy jadę do Majdanu tych okien w swietlicy nie widzę. Gdzie oni to wstawili? Peeselowcowi jakiemuś do domu zawieźli czy gdzies to na magazyn pojechało. Zapytaj tych z gminy co Ci informacje donoszą kiedy okna PCV sie pojawią w Majdanie Małym moze coś wiedzą.

PostNapisane: Pn, 12 grudnia 2016, 19:43 

Monte mnie już ręce opadają ty chyba metylowy pijesz i ślepniesz lub nienawiść do wszystkich poszła ci na źrenice.Wczoraj przeczytałem twój post i dzisiaj przed południem wybrałem się do Majdany Małego i cóż remiza strażacka jak drut na dole okna PCV pięknie osadzone,oprócz dwóch wąziutkich chyba z jakiejś łazienki lub ubikacji,drzwi do garażu ekstra żaluzjowe i to widać że z wyższej półki,odwodnienie w okół remizy także ekstra co ty chcesz za remizą jest jeszcze jakieś pomieszczenie ponoć siedziba "Uroczego zakątka"ocieplona otynkowana okna także PCV. Monti nienawiść idzie ci już na oczy jeszcze trochę i ci dupsko rozerwie ja stwierdzam fakty jedź zobacz i pogadamy merytorycznie.Dobrze że nie możesz skasować swojego postu niech ludzie patrzą jakie idiotyzmy wypisujesz wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.Mam nadzieję że tylko PIS-owski elektorat uwierzy w te brednie bo im można wszystko wcisnąć.

PostNapisane: Pn, 9 stycznia 2017, 18:19 

Wróbelki ćwierkały,ze powiatostwo przelał kase Naszym na odśniezanie. No i mamy to co mamy.
Sankami , nartami do Jacni , bo to nasi odśnieżają.
A od Jcni czarno, i jazda samochodzikiem.
a, mozna na pikny stok narciarski , bo u nas zardzewiało.

PostNapisane: Śr, 18 stycznia 2017, 19:13 

Cha! Cha! Cha!
Ani oko ludzkie nie widziało ani ucho ludzkie nie słyszało aby jakiś peeselowiec byl w stanie zrobić przelew do Krasnobrodu.
Z tego co słyszałem to starostwo właśnie chce pieniedzy z gminy Krasnobród aby szybko krasnobrodzkimi pieniędzmi nagrody jubileuszowe w starostwie i zarzadzie dróg powypłacać.
A dziecko krasnobrodzkie ocieplonej szkoły nie ma, ani wyremontowanej sali gimnastycznej. Jakby tomaszowski PBROL płyt MON po budowie szkoły w Krasnobrodzie w 1986r. nie zostawił to by do dziś gnojówka w ZSP i ZSO pod progiem stała.
Gmina krasnobród sie zadłuża a peeselowcy premie sobie wypisują w starostwie tymi pieniędzmi.

PostNapisane: Cz, 19 stycznia 2017, 09:04 

Jednak cuda się zdarzaja.
Monte Christo pisze ... wieczorem, a nie w godzinach pracy.
Zebrało sie opie..........?

PostNapisane: Cz, 19 stycznia 2017, 14:43 

Monte Christo pisze....... i to w pracy.
Łoj ni ma ochoty chłop do roboty!

PostNapisane: Pt, 3 lutego 2017, 01:47 

W Tygodniku Zamojskim pan dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Zamościu płacze ze naród go rąbie za zimowe utrzymanie dróg powiatowych jak nigdy dotąd. Skoro pan dyrektor bierze na klatę wieloletnie zaniedbania peeselowców w infrastrukturze drogowej powiatu zamojskiego (zaprzedał duszę peeselowcom) oraz zamydla ludziom oczy że niby to odśnieża drogi powiatowe to nie powinien się dziwić ze ludzie już tego nie wytrzymują i straszą że go zabiją.
Widać że na drogach powiat nie panuje. Zapuścili w tym roku po raz kolejny drogi że przez miesiąc były nieprzejezdne. Wciąż panuje na nich krajobraz księżycowy.
Dziś z litości podzamecką góre posypał gminną solą dyrektor zakładu gospodarki komunalnej - pan Jacek Gmyz bo góra przez cały dzień byłaby zablokowana po obu stronach.
Ach jak fajnie - peeseowski powiat kaskę czesze pozoruje robotę, nagrody sobie przydziela a drogi powiatowe pan burmistrz za niego posypuje. Farsa trwa.
Żale pana dyrektora ZDP = Zaprzedał Duszę Peeselowcom
przeczytacie sobie klikając TUTAJ

PostNapisane: N, 5 lutego 2017, 12:34 

Monte masz trochę racji z tym odśnieżaniem,do Jacni zawsze jest pięknie od Jacni zaczyna się zadupie,ale nasi nieudolni administratorzy nie są lepsi wszystkie grogi gminne są nieodśnieżone zalega na nich zajeżdżony śnieg gdyż pługi zamiast wyjeżdżać o godzinie 5 rano jak w innych gminach wyjeżdżają o godz 8 lub 9 no i mamy tak jak mamy.Ostatnio miałem paru gości i obojętnie z której strony nie wjeżdżają to widać że się wjeżdża do dziadostwa a niestety odsnieżanie i posypane drogi to wizytówka ale widać "Swój"i banda nieudaczników o tym nie wie.

PostNapisane: N, 26 lutego 2017, 13:52 

Dzikitwardzielu jak się cieszę że to co dzieje się w powiecie w końcu nazwaleś swoim imieniem. Tak jest to "banda nieudaczników".
Pisiory pomodliły się do Przemienienia Pańskiego i koleiny z dróg zeszły.
Sławek najgorzej jednak że wraz ze śniegiem zszedł cały asfalt od Krasnobrodu do Jacni. Dwadzieścia lat gwizdania i strzelania na dożynkach powiatowych zrobiło swoje. Pslowcy wytrzymali ale asfalt w końcu nie wytrzymał.
Propeeselowska rada gminy z uporem maniaka kładła asfalt "do nikąd" bo do Majdanu a teraz ośrodek gminny Krasnobród nie ma połączenia ze światem.
Taka miejscowość jak Majdan powinna zostać wykreślona z mapy gminy bo wiadomo kto stamtąd pochodził.
Radny powiatowy powinien o Krasnobród dbać. A w przeszłości jak Radny Powiatowy o drogi na terenie gminy Krasnobród przez dwie kadencje walczył to go potem odpowiednio potraktowano- wylano go za to potem na zbity pysk z urzędu gminy. Macie teraz swoje głupowate igrzyska - drogi powiatowe na terenie gminy przestały istnieć.
Jeździjcie teraz po slalomie. Przez 20 lat był to slalom a teraz jest to slalom gigant.

PostNapisane: Wt, 28 lutego 2017, 19:51 

Monte nie wiem do kogo ty piszesz mam wrażenie że nie do mnie ale Dzikitwardziel to ja a jeśli chodzi o nieudaczników to miałem na myśli władze naszej gminy z twojej strony zła interpretacja mojego wpisu,ale u ciebie to normalka tak jak z tymi oknami w remizie na Majdanie Małym wstyd bo się wszyscy z ciebie śmieją.

PostNapisane: Pt, 3 marca 2017, 09:42 

Droga do Jacni już nie istnieje.
Obrazek

Obrazek

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 19:47 

Monte zobacz 150 metrów drogę gminą do Majdanu Małego i nasza gmina nie daje sobie rady jej wyremontować mało tego
nasza gmina nie daje rady sobie z wszystkim, bo nasi wspaniali użednicy mniemają pojęnća o pracy w urzendziw .

PostNapisane: Cz, 9 marca 2017, 13:03 

Muszkieterze po co droga w Majdanie Małym przecież nie ma drogi do Jacni, do Józefowa i do Tomaszowa z Krasnobrodu. Budowa dróg w Majdanie Małym pozbawiona jest żadnego sensu.
Dobrze że w końcu burmistrz wycofał się z inwestycji w Majdanie. Do tej pory zmarnowano tam tyle pieniędzy gminnych na remont "drogi donikąd".
Jak fajnie że burmistrz zakończył współpracę z powiatem. W końcu na stronie Krasnobrodu jest podane kto załatwił drogi powiatowe. Jest podany adres gdzie należy się zgłaszać po pieniądze na naprawę samochodów-
ZDP Zamość.
Pieniądze unijne peselowcy do Brukseli zwrócili (pan burmistrz chmielowiec zwrócił) a chodzą po gminach aby im gminy dawały pieniądze na remont dróg.
Takich "fajnych" to faktycznie Merkelowa bardzo lubić będzie.

PostNapisane: Cz, 9 marca 2017, 13:39 

Nie ma drogi do stacji benzynowej w Majdanie Wielkim od Krasnobrodu i ludzie tankują samochody w Zamościu a nie u pana Pecia w Majdanie bo dojazdu tam już nie ma - nie ma drogi. Asfalt położony nie w tym miejscu co trzeba i kilka osób zatrudnionych na stacji benzynowej jest pokrzywdzonych bo nie sprzedają paliw. Znowu będzie ich pan Peć rąbał.

PostNapisane: So, 11 marca 2017, 17:46 

Wertepy na krasnobrodzkiej drodze to kara boska za poprzednią kadencję i przyczynek do jej wyremontowania. Będzie jeszcze dużo do zrobienia. :(
g..l

PostNapisane: Wt, 14 marca 2017, 12:48 

Pojechałem sobie tydzień temu za Rzeszów w kierunku Barwinka i doły się kończą za Tarnogrodem. W podkarpackim zima też była ale dołów na drogach nie ma. Lubelskie od razu wita kierowców dołami.
No i aż Kronika Tygodnia pisze o dołach na drogach powiatowych. Wypowiada się też w gazecie na ten temat burmistrz Krasnobrodu ile pieniędzy stracił Krasnobród na drogach powiatowych w roku ubiegłym. PO PSL rządziło 8 lat i nie zrobili dróg a teraz do burmistrza Misztala po pieniądze lecą. Gdzie byli przez tyle lat?
Poczytajcie sobie o dziurze na dziurze klikając TUTAJ

PostNapisane: Pt, 31 marca 2017, 21:57 

Droga od Jacni do skrzyżowania w lesie do Hutek wyremontowana - doły pozaklejane.
A dalej od Hutek do Krasnobrodu doły. W dalszym ciągu mieszkańców Krasnobrodu ma się daleko w d.....ie.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]