facebook
Teraz jest Pn, 18 grudnia 2017, 05:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krasnobrodzki humor polityczny
PostNapisane: Wt, 7 lipca 2015, 15:31 

- Waldorf były nasz Ksiądz Proboszcz na cmentarzu podczas mszy rąbał telewizję, że tylko o złych księżach mówi np o tym księdzu który "wygłupiał się na Dominikanie" a o dobrych księżach nie mówi. Ja np oglądam TV TRWAM i nie słyszałem aby tam mówili coś o jakimś księdzu który "wygłupiał się na Dominikanie". Czyżbyśmy oglądali inne wiadomości?

Obrazek

Reklama

PostNapisane: Cz, 9 lipca 2015, 13:42 

- Dawaj Ewunia, dawaj prędziutko ten kontrakt na śmigłowce AirBusa Karakal najprędzej jak tylko możesz! Nie zawiedź Francji.
- Oj "pewien redemptorysta" strasznie mnie ściga za Karakala w pewnej telewizji. Ciągle czuję jego oddech na swoich plecach.

Obrazek

Ewa myślę że te śmigłowce Karakal to nie jest dobry wybór. Pamiętasz kiedyś Polska kupiła F-16 i miały być takie super a tymczasem w symulowanych walkach manewrowych dostały potężnego łupnia od czeskich SAAB JAS 39 GRIPPEN. Nie wiem jak tej sprawie ukręcisz łeb bo Sikorsky Aircraft i PZL Mielec montują w Mielcu Black hawki zaliczane do najlepszych śmigłowców na świecie i używane przez największe armie świata. Ciężko będzie pod ich okiem Sikorskyego z Mielca i AgustyWestland ze Świdnika kupić tobie te karakale.

Obrazek

Oj Hania AgustaWestland robi helikoptery w Świdniku a lubelskie na czele z Krasnobrodem ciągle głosuje na PIS . Dokopalibyśmy w ten sposób lubelskiemu za to że ciągle głosuje na PIS.

Obrazek

Tytuł: Krasnobrodzki czarny humor polityczny
PostNapisane: Śr, 29 lipca 2015, 09:39 

Waldi dowiedziałem się o dokonaniach twojego PSL w lubelskim i w Krasnobrodzie.
Obrazek

No i jak Waldi jesteś pod wrażeniem co? W lubelskim to mój PSL od lat zarządza tym regionem.
Obrazek

No jestem pod potężnym wrażeniem. Jak mogę nie być pod wrażeniem jak np. w Krasnobrodzie nie ma dróg ani kanalizacji. W latach 90-tych w Krasnobrodzie forsowaliście gazyfikację i telefonizację która podcięła gminę Krasnobród a teraz te media dają za darmo. Narobiliście długów za gazyfikację i telefonizację, że mój kumpel ten co ma domek za marketem w Krasnobrodzie nie był w stanie skorzystać z potężnych środków unijnych z programu SAPARD bo nie miał nawet 25% własnego wkładu finansowego. Przyblokowaliście w Urzędzie Marszałkowskim Lublinie dotację na budowę ulic Sosnowej i Wczasowej w Krasnobrodzie - to cud że te ulice udało się Krasnobrodowi wybudować a sprawa z zamojskim PRD jest jeszcze nadal w sądzie. Zablokowaliście pieniądze z RPO na kanalizację w Podklasztorze i hydrofornię w Hutkowie.
Za samą hydrofornię w Hutkowie Krasnobrodowi przepadło prawie 498 000zł refundacji z unii a za kanalizację z PROW Krasnobród nie mógł odzyskać VAT co stanowiło kwotę 814 000zł. Zablokowaliście Gminie pieniądze na rozbudowę Szkoły w Kaczórkach tak skutecznie że tę inwestycję moja Gienia Tokarska musiała ratować zaskórniakiem z Urzędu Wojewódzkiego w kwocie 200 000zł (tak na otarcie łez) bo promesę dotacji na Kaczórki przesłaliście do gminy po 8 latach od momentu złożenia wniosku przez Krasnobród. W międzyczasie tę szkołę Krasnobród wybudował z własnych środków a wiec pieniędzy nie dostał. Waldi - 8 lat wysyłać promesę z Lublina? Ślimak z ta promesą z Lublina by szybciej przyszedł!
Krasnobród i kilka gmin z powiatu zamojskiego jako jedyne w Polsce nie mogły odzyskać również VAT za inwestycje realizowane z programu PROW – tu też zapłacili kilkaset tysięcy złotych VAT a nie musieli gdyż jakiś przygłup w urzędzie skarbowym w Zamościu nie dał im zaświadczenia. W nowej perspektywie programowania z RPO nie zarezerwowaliście w nawet jednego euro na modernizację i rozbudowę krasnobrodzkiego Sanatorium. Sami sobie nie potraficie przydzielić pieniędzy tracicie całe miliardy a szukacie tych pieniędzy w budżecie Gminy Krasnobród – chcecie dotacji od gminy na drogi powiatowe, pompujecie się pieniędzmi tych biednych ludzi. Jak ma wam przydzielać dodatkowe środki na politykę regionalną skoro nie rozdajecie gminom tych pieniędzy które wam dałem. Pięknie rządziliście, pięknie. Kto was tak wyszkolił ulica czy rodzice?

Obrazek
Och mój Donaldiniu wiesz kto? To Wierzchosławice szkoliły. Wiesz że przecież ścigaliśmy cały czas pisiorów. Donald bo wiesz ktoś te autostrady w Polsce musiał wybudować dlatego cisnęliśmy gminy w powiecie zamojskim i tylko one zapłaciły VAT w Polsce. Inne gminy w Polsce wiesz nie płaciły VAT-u, nie! To tylko Krasnobród wybudował kawałek autostrady w Polsce skąd wziąłbyś na to pieniądze?
Obrazek
O rany no jak mój Jędrek miał wygrać pomiędzy takimi wybory? Ale mi się trafił koalicjant niech go diabli. Dobrze że Jędrek odciął się od ludzi z PSL ale niestety zapłacił straszną cenę za tę przyjaźń.
Obrazek

PostNapisane: Śr, 29 lipca 2015, 16:16 

Panie Monte Christo , proszę nie tworzyć podobnych tematów.
Wątek Pana "Krasnobrodzki czarny humor" połączyłem z "Krasnobrodzkim humorem politycznym"

PostNapisane: Cz, 30 lipca 2015, 09:48 

Panie Adminie przepraszam za założenie nowego wątku. Do głowy mi uderzył ten ostatni awans. Myślałem że skoro prowadzę jeden BLOG na forum to i drugi mi też "przejdzie".

PostNapisane: Cz, 30 lipca 2015, 10:08 

Słuchaj Waldi do Gminy Krasnobród wrócił teraz dobry układ. Może znowu będą przydzielać Sanatorium Rehabilitacyjnemu w Krasnobrodzie dotacje na modernizację i zakupy sprzętu tak jak robił to pan Janusz OŚ gdy był Burmistrzem Krasnobrodu. Może sanatorium jeszcze nie padnie.
Obrazek

Wiesz co Waldi? Weź powiedz tym swoim ludziom z PSL w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie, że Urzędy Marszałkowskie w Kielcach i Rzeszowie na wsparcie uzdrowisk: Buska Zdroju, Rymanowa Zdroju, Iwonicza Zdroju i Horyńca w Regionalnych Programach Operacyjnych 2014 -2020 przeznaczyły po 20 mln złotych dotacji dla każdego uzdrowiska. A twoi kumple co zrobili w Lublinie? Niszczycie Nałęczów i Krasnobród - ani jednego euro dla nich nie zarezerwowaliście. Wiesz skąd o tym wiem? A mówił mi o tym sam Staszek Jędrusina.
Waldi dotacji na rozbudowę Szkoły w Kaczórkach Krasnobrodowi nie dać? A w Kaczórkach to co dzieci rodzą się gorszego Boga?
A może mam znowu Gienię Tokarską uruchamiać aby zaskórniaka w wysokości 200 000zł Krasnobrodowi przyznała co?

Obrazek

PostNapisane: Pn, 17 sierpnia 2015, 00:39 

Broneczku problem mam. Wkrótce wybory do parlamentu a Andre wciąż strzela do mnie że w Polsce 800 tys. dzieci zjada tylko jeden ciepły posiłek dziennie. Nie mam czym dożywiać tych dzieci gdyż w ubiegłym roku była klęska urodzaju i wielki mistrz - minister Sawicki kazał tysiące hektarów upraw warzyw talerzować na zielony nawóz wprost na polu. W tym roku susza spaliła wszystko na polach a więc kartofli nie będzie. Czym mam dożywiać?
Obrazek
Ewa jako historyk to ci powiem, że w czasie oblężenia Leningradu opracowano technologię otrzymywania pożywnego syropu z igieł sosnowych więc może Rosjanie podrzucą nam przepis?
Bo wiesz - wielki mistrz Niesiołowski proponuje dożywiać te dzieci mirabelkami i szczawiem z nasypów.
Tylko Ewa mirabelki spadły w tym roku na zielono z gorąca a szczaw słońce spaliło więc ta koncepcja nie uda się.
Chociaż powiem ci, że TV TRWAM wciąż nadaje wykład mistrza Niesiołowskiego o dożywianiu dzieci mirabelkami i szczawiem. Kliknij sobie TUTAJ

Obrazek

PostNapisane: Pn, 17 sierpnia 2015, 09:53 

Ten Twój humor Monte nie jest już śmieszny, ani zabawny. Jest żałosny.
Cytuj:
„- Kończ… waść!… wstydu… oszczędź!…
:lol:

PostNapisane: Śr, 2 września 2015, 11:37 

Żałosne to są rządy PO - PSL stąd humor wydawać się może żałosny. Prawda jest taka ze wstyd się np w pobliskim Józefowie pokazać bo po rządach pana Chmielewskiego mieszkańcy Józefowa śmieją się z Krasnobrodu. Dziwią się ze w dzisiejszych czasach coś takiego jeszcze mogło w ogóle się wydarzyć. Dobrze że mi wierzą że ja na pana Chmielewskiego nigdy nie głosowałem.
W innych województwach na koalicję też głosował tej samej klasy elektorat co u nas.
Dlaczego będziesz głosował na platformę w Gdańsku - zobacz TUTAJ

PostNapisane: Śr, 2 września 2015, 11:43 

hehehehe......
Był Ludwik Waryński :lol:
teraz Pan Chmielewski :lol:
Panie Monte Christo coś się Panu pomyliło.
I w jednym i w drugim wiemy, jednak, o co chodzi.

PostNapisane: Śr, 2 września 2015, 12:49 

Wg statystyk tylko 1,5% społeczeństwa ogląda TV TRWAM. Ja oglądam tę telewizję (wg mnie jest bardzo dobra) i uważam ze warto od czasu do czasu wrzucić jakiegoś newsa na forum z TV TRWAM bo w TVP nie o wszystkich faktach mówią.
Obrazek

PostNapisane: Cz, 3 września 2015, 13:49 

Ewa patrz na tym pomniku wdzięczności dla armii czerwonej w Warszawie dwóch chłystków napisało CZERWONA HOŁOTA. No to prokuratura zapakowała ich do sądu. A sąd ich uniewinnił i w uzasadnieniu wyroku napisał że chłopaki dokonali czynu patriotycznego. Odkąd Andrzej Duda jest prezydentem to dzieją się dziwne rzeczy w tym kraju - mówię ci pisiory są wszędzie. Co Putin teraz powie jak dowie się jaki padł wyrok?
Obrazek

Oj kochana masz rację pisiory są wszędzie. Pewien redemptorysta tak się tłukł w TV TRWAM po przetargu na śmigłowce, że PZL Mielec i PZL Świdnik zapakowały mi przetarg na śmigłowce Karakal do prokuratury i mówią o tym przetargu ciągle w TV TRWAM
Obrazek

PostNapisane: Cz, 17 września 2015, 09:23 

Obrazek
Ewa popatrz jak Andrzej Duda na dożynkach na jasnej Górze przemawia to jest cicho a jak przed chwilą przemawiał Marek Sawicki z PSL-u to kilkaset tysięcy ludzi gwizdało i wyło uuuuuuuuuuu ! I to wszystko popatrz pokazuje TV TRWAM.
Obrazek
Hania ja bym to nazwała remisem. Pamiętasz na na Wiejskiej w sejmie przemawiał Andrzej Duda i gdy mówił o 900 tys. głodnych dzieci to moi koledzy z PO też mu zrobili podczas zaprzysiężenia takie: uuuuuuuuu !
Obrazek

PostNapisane: Pn, 2 listopada 2015, 12:13 

Donaldzie ja cie zapewniam, że jestem w stanie sama prześwietlić kilka tysięcy Syryjczyków którzy wejdą do Polski.

Obrazek

Ewa jak ty chcesz prześwietlić sama kilka tysięcy Syryjczyków skoro razem ze mną nie byłaś w stanie prześwietlić jednego tajemniczego Katarczyka który miał wpłacić na konto Skarbu Państwa 287 mln złotych na ratowanie polskich stoczni? Najprawdopodobniej ten Katarczyk nigdy nie istniał a to super spece od public relations z PIS podłożyły nam sprytnie tego wirtuala.
Obrazek

PostNapisane: Cz, 7 stycznia 2016, 09:26 

Bronek zrobiłem ci audyt w Kancelarii Prezydenta a tam przekręt gonił przekręt. Twoi ludzie ogołocili willę prezydencką w Klarysewie, sprzedali meble, żyrandole, wynieśli nawet kasę pancerną. Nadużycia liczone są już w milionach. Z pałacu prezydenckiego zginęło bardzo wartościowe dzieło sztuki - obraz "GĘŚIARKA". Bronek to istny SKOK NA KASĘ. Takie rzeczy nie miały nawet miejsca w Krasnobrodzie w trakcie ostatnich rządów koalicji PO PSL w tej gminie.
Obrazek

Nie? O przepraszam drogi kolego a SKOK Chmielewskiego?
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: Pn, 11 kwietnia 2016, 14:13 

Hahahaha, na poprawe humoru :)

PostNapisane: Wt, 17 stycznia 2017, 19:36 

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: Śr, 22 marca 2017, 00:23 

Obrazek

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]