facebook
Teraz jest Śr, 19 grudnia 2018, 04:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Strach po ulicach jeżdzić rowerem.
PostNapisane: N, 9 marca 2014, 21:07 

Ruch na naszych ulicach się zagęszcza a z braku ścieżek rowerowych strach wyjechać na ulicę.W niedzielę człowiek chciałby z rodziną gdzieś pojechać,coś zobaczyć nawet dla zdrowotności.Plusem jest ścieżka na Alei ale przydała by się między kościołem a rondem.W wielu innych miejscach również.

Reklama

Tytuł: Re: Strach po ulicach jeżdzić rowerem.
PostNapisane: Cz, 22 maja 2014, 10:44 

Ulica od kościoła do centrum Krasnobrodu jest drogą powiatową i to w gestii powiatu jest każda inwestycja w jej pobliżu.
Jeżeli ktoś chce zawsze można spokojne dojechać do centrum ulicą Spokojną, Lelewela itd. Chyba, że ktoś chce aby wszyscy widzieli jak aktywnie wypoczywa. Mamy tyle pięknych lasów i ścieżek w nich, że tylko korzystać do woli bez kolizji z samochodami.

PostNapisane: Pt, 23 maja 2014, 23:17 

Wątpię żeby powiat zlecił naszemu ZGK budowę jaksze wytęsknionego chodnika przy Tomaszowskiej.Jadąc z dziećmi rowerami wisi mi czy ktoś mnie może widzi.to kwestia ruchu i poznania przez nie okolicy.Ulice Spokojną i Lelewela widzą codziennie w drodze do szkoły,a na wspomnianych ulicach wariatów też nie brakuje co pokazuje przykład z czwartku.

PostNapisane: Śr, 28 maja 2014, 10:56 

Gmina niby turystyczna, a ścieżek rowerowych dla mieszkańców i turystów brak! Wolę pojeździć rowerem po Zamościu..

PostNapisane: Cz, 19 czerwca 2014, 14:16 

Chociaż Lublin dba o swoich rowerzystów.

PostNapisane: Pn, 26 czerwca 2017, 10:41 

Wczoraj jechałem od Zamościa rowerzystów tylu ze nie idzie jechać. Gdyby peeselowcy mieli mózgi to zamiast chodnika który stale zarasta chwastami przy drodze wojewódzkiej od Szewni do Lipska Polesia zrobiliby ścieżkę rowerową a nie chodnik którym nikt nie chodzi.
Od Jacni kłądą peeselowcy nowy asfalt i co z tego jak dalej nie zaprojektowano przy drodze ścieżki rowerowej.Szajba jak widać dalej wali im w dekiel.
Dziwi mnie że burmistrz jeszcze wczoraj zezwolił peeselowcom na zawody ZSL w Krasnobrodzie. Powinno się ich wygnać z Krasnobrodu. Nogi którą zaatakowała gangrena nie da się wyleczyć - chora nogę trzeba odciąć.

PostNapisane: Wt, 22 sierpnia 2017, 20:29 

I fajnie Monte poszedł się dymać po ostatnim poście widać że mu się coraz bardziej ryje berecik i to jest prawidłowy ruch z jego strony.

PostNapisane: Cz, 5 października 2017, 10:34 

Biorę gazetę i widzę, że w czasie gdy w większości gmin na Lubelszczyźnie odsłaniane są pomniki Marii i Lecha Kaczyńskich w Krasnobrodzie koalicja PO - PSL zabawia się w gwizdanie i w strzelanie na igrzyskach ZSL na stadionie miejskim w Krasnobrodzie.
Dziwię się jak do tego doszło bo takie pseudo imprezy poważnie szkodzą Krasnobrodowi.
Gwizdanie i strzelanie organizują kumple ZSL-owców tych samych którzy dokonali zbrodni na polskim narodzie pieczętując zbrodniczy plan Balcerowicza oraz doprowadzili do upadku rząd Olszewskiego. Ci ludzie mają krew na rękach a teraz bezczelnie zabawiają się na stadionie w Krasnobrodzie organizując sobie gwizdanie i strzelanie.
Peeselowcy tak samo grasują nadal w Krasnobrodzie jak i na forum.
Po prostu wstyd.

PostNapisane: Cz, 5 października 2017, 16:13 

Monte znowu otworzyłeś japę i myślałem że zmądrzałeś a tu proszę,myślę ze za ten post wezmą cię za dupę,moja rada zmień dealera bo masz oszukany towar(mocno ci ryje berecik)a poza tym idź jeszcze raz do wracza niech ci przepisze coś mocniejszego bo to wszystko prowadzi cię do samozagłady. Jeśli chodzi o pomnik to też ma stanąć w Krasnobrodzie,będzie to pomnik idioty a ponoć twarzy masz użyczyć ty bo narazie nie ma lepszych propozycji.

PostNapisane: Pt, 6 października 2017, 13:14 

Panie dziki, ja odniosę się do Pańskich przemyśleń, żeby zrównoważyć głos znamienitego sprzymierzeńca o pseudonimach Muszkieter vel Literat. W kwestii żałoby po zastępcy: nie musi Pan się w nic czarnego przebierać – wystarczy Pański czarny charakter. Wyjeżdżać też nie trzeba, przeżyliśmy horror przedostatniej kadencji, to i obecną jakoś przeżyjemy. W kwestii remontowanej drogi: po pierwsze, za długo musieliśmy na tę inwestycję czekać, a po drugie żal, że nie została zaplanowana ścieżka rowerowa. Taki błąd w uzdrowiskowej miejscowości to sabotaż. Po trzecie, to wciąż mam obawy, czy droga została dobrze zrobiona. Czas pokaże…
PS
Panie dziki, czy może Pan raz napisać coś, żeby było zgodne z prawdą i nikogo nie obrażało? Pomyśleć, że ja za tekst skierowany do Pana: „…Pan się nie boi, że czytelnicy przechrzczą Pana z dzikiegotwardziela na twardogłowego albo sus scrofa?” upomnienie od administratora dostałem. :)
g..l

PostNapisane: Pt, 27 października 2017, 07:27 

No i ktoś psa łupnął na Podzamku - takiego większego. Szkoda auta.
Wkrótce PIS ochipuje psy i będzie można sprawdzić rodowód pieska i właścicielowi wysłać fakturkę za uszkodzone auto oraz utylizację zwłok.

PostNapisane: Śr, 21 marca 2018, 00:51 

Skoczyłem pod Poznań i pod Wrocław i żadnej policji po drodze nie spotkałem a wszyscy grzeją ile wlezie na zabudowanym i jakoś wypadków nie ma.
Wracam w lubelskie i od razu policja rąbie kierowców lubelskich w Opatowie od strony Annopola.

W Krasnobrodzie prawie codziennie rano "oznakowany" rąbie mieszkańców Krasnobrodu. Tuż po zachodzie słońca w Krasnobrodzie, w Jacni i w Szewni codziennie rąbie naszych kierowców "nieoznakowany". Trudno go zauważyć i nawet przez CB nikt nie ostrzega gdy "suszy".

Powiedzcie co to za moda tutaj panuje w generalnym gubernatorstwie? Nigdzie w Polsce tego nie ma. Nikt nikogo nie zatrzymuje tylko w lubelskim taki smród się ciągnie a tu w ogóle przecież żadnego ruchu na drogach nie ma więc i zagrożenia nie ma. Nie rozumiem policji lubelskiej - to jest nadgorliwość albo po prostu nie mają sie czym zająć - raczej to drugie. BRAK ZAJĘCIA.

Dosłownie - Strach po ulicach jęździć rowerem.
Obrazek

PostNapisane: Śr, 21 marca 2018, 09:19 

Może stoją i suszą po to aby nie było np. : "No i ktoś psa łupnął na Podzamku - takiego większego. Szkoda auta." Ale aby mieć wyczerpującą odpowiedz na Twoje pytania, najlepiej zadaj je na Policji. Tam jestem pewny, że znają odpowiedz. Możesz jeszcze zapytać tego policjanta i prokuratora którymi się na forum "chwaliłeś". Myślę, że będą wiedzieć ( Jest tylko jeden problem, po czymś takim możesz mieć ograniczony z nimi kontakt. Mogą zacząć Cię unikać. ).
Nie wiem po co reaguje na Twój wpis. Może tylko po to, abym miał pewność, że przeczytasz i w końcu dasz odpowiedz na pytanie do Ciebie w wątku "Kilka moich spostrzeżeń" ?
PS
Nareszcie wiosna ! dla wielu "Dzień wagarowicza" :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: Cz, 22 marca 2018, 20:36 

Panie obserwatorze, jeśli Pan pozwoli, to niepytany odpowiem: według mnie PiS wynajął fachowca od brudnej roboty, żeby przyzwoitych ludzi oszczędzić. Poza tym powrót na łono kościoła jest ostatnio modny. :) Drogę do Jacni wyremontowali, ponieważ nie dało się po niej jeździć i kumulacja napraw jest ostatnią szansą powiatowej władzy.
Panie Monte Christo, przesadza Pan z obroną burmistrza - właściwie wszystkim uległ. To było do przewidzenia, ale kontrkandydat nie pozostawiał złudzeń: sprzedałby nas i tyle byśmy go widzieli… :) Polska Wschodnia jest zarządzana przez ludzi o określonej mentalności i stąd te kontrole. Niestety, oni są tak ze sobą powiązani, że nawet młodzi i ogarnięci głosują przeciwko sobie. :(
g..l

PostNapisane: Wt, 27 marca 2018, 15:15 

Miło mi się Ciebie czyta drogi Goolu. Widać ze nie pochodzisz z gminu bo po pańsku piszesz.
Tak Goolu to prawda kumpel ten od czarnej hondy powiedział:
„Policja łapie wszystkich w lubelskim dlatego - bo jak po mordach nie będzie ludzi lała to biedoty nie utrzyma się w ryzach. Nie ma żadnego uzasadnienia ścigania radarami ludzi na drogach w lubelskim, gdyż ten region nie generuje żadnego rozwoju gospodarczego więc i ruchu na drogach nie ma. Nie ma ruchu drogowego to i nie ma zagrożenia. Łapanie ludzi to pozostałość zomowskiego myślenia w lubelskiej policji. Jak to mówią: Jaki ojciec – taki syn. ”

A czemu „psa ktoś łupnął takiego większego na Podzamku”? Bo się wałęsał więc go samochód łupnął. I bardzo dobrze że go łupnął tylko że szkoda samochodu. Pies na pewno miał peeselowski rodowód. To peeselowiec psy trzyma bo trzepie kasę na ludzkiej biedzie. Porządny człowiek nie inwestuje w psy tylko wpłaca pieniądze ze swojej skromnej renty na konto Ojca Dyrektora.

PostNapisane: Pt, 30 marca 2018, 23:17 

Dziękuję Panie Monte Christo, ale Pan mnie przecenia. Pozdrawiam i życzę Państwu wesołych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. :)
g..l

PostNapisane: N, 13 maja 2018, 13:08 

No i pięknie zrąbał doradca burmistrza przedstawicieli powiatu zamojskiego na ostatniej zwykłej sesji. Walili lipę gdyż byle jak wykonali asfalt do Jacni i proszę od razu pomogło. Wystarczyło wiaderko białej farby i już mamy piękne ścieżki rowerowe w centrum Krasnobrodu przy głównej drodze. Od razu zrobiło się bezpieczniej. Jak chcą to potrafią.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]