facebook
Teraz jest Wt, 17 lipca 2018, 20:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Porozmawiajmy ze sobą na różne tematy!
PostNapisane: N, 15 marca 2015, 00:30 

Jakie 0?! Na nagraniu wyraźnie widać, że powoli, powoli ludzie zaczynają na takie zebrania przychodzić. Kto jest zainteresowany lub chce się czegoś dowiedzieć to przyjdzie. Na forum internetowym każdy jest mądrzejszy bo anonimowy, można się schować za ksywką i wypisywać co się podoba. Przyjść na radę i powiedzieć parę słów to już trzeba mieć odwagę.

Reklama

PostNapisane: N, 15 marca 2015, 10:59 

Deg2 , źle widziałeś. Byłem tylko ja z kamerą. Pośrodku siedzą Radni, po lewej stronie Burmistrz , urzędnicy i dyrektorzy jednostek podległych UM, po prawej stronie Sołtysi i Przewodniczący Rad Sołeckich. Krzesła z tyłu wolne, aaa...siedział tam P. Wice-Starosta.

PostNapisane: N, 15 marca 2015, 12:34 

Siedziałem także i ja a żadnym z sołtysów ani przedstawicieli nie jestem. Nie wszyscy przy stole byli przedstawicielami, a nawet jeśli przedstawiciel przyszedł zadać pytanie o bezdomne psy czy zapytać o śmieci to robi to także jako mieszkaniec prawda?

PostNapisane: N, 15 marca 2015, 12:50 

A to przepraszam.
Jeszcze byłem i ja.
Można powiedzieć ,że zainteresowanie znikome.
Ale warto obejrzeć ostatnią Sesje, między minutami 4,20 a 4,30 , zobaczyć i usłyszeć , kogo wita Przewodniczący MR.

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 12:41 

Przeczytawszy cały ten wątek stwierdzam jedno dzikitwardziel to nadworny błazen latający z gitarą na każdą imprezę swych panów bawiąc ich swą charyzmą i prostotą. Jestem ciekaw skąd pan bierze tyle rzetelnych informacji, zapewne z targu wtorkowego pod UM.Ciekaw jestem jak pan by się zachował gdyby ludzie z forum wiedzieli kim pan jest i co pan sobą reprezentuje.

Ps. Czekam na bana panie Z. przecie to pana kolega.
Edytował Krasnobludek

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 12:57 
Site Admin

BB.King napisał(a):
Przeczytawszy cały ten wątek stwierdzam jedno dzikitwardziel to nadworny błazen latający z gitarą na każdą imprezę swych panów bawiąc ich swą charyzmą i prostotą. Jestem ciekaw skąd pan bierze tyle rzetelnych informacji, zapewne z targu wtorkowego pod UM.Ciekaw jestem jak pan by się zachował gdyby ludzie z forum wiedzieli kim pan jest i co pan sobą reprezentuje.

Ps. Czekam na bana panie Z. przecie to pana kolega.

Nie BB.King. p. Z. banów nie rozdaje.
Czy po raz kolejny mogę prosić o zaprzestanie osobistych wycieczek których nie zastosował byś w przypadku spotkania "twarzą w twarz"?

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 13:35 

Krasnobludek nieraz miał ochotę kogoś zbanować , ale jak narazie tego nie zrobił!
Do niektórych pasuje mi "Gdyby głupota miała skrzydła, latałaby Pani jak gołębica – słowa dr. Strosmayera ze „Szpitala na peryferiach”
U na to by trzeba inaczej: "Gdyby głupota miała skrzydła, latałby Pan jak gołąb"
Co do pisania o kimś błazen. Można by powiedzieć ,że może i po drugiej stronie też oni są.

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 14:26 

I na koniec jeszcze może to:

"Czytaj i pozwól, niech czytają twoi,
Niech się z nich każdy niewinnie rozśmieje.
Żaden nagany sobie nie przyswoi,
Nicht się nie zgorszy, mam pewną nadzieję.
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi,
Niechaj występek jęczy i boleje.
Winien odwołać, kto zmyśla zuchwale:
Przeczytaj - osądź. Nie pochwalisz - spalę."

Całość tutaj:
http://literat.ug.edu.pl/monach/006.htm

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 16:39 

Toteż to obława rodzinna. Wyjaśnię co miałem na myśli używając słowa błazen a co spowodowało takie zamieszanie w rodzinie admina.
Edytował Krasnobludek
"obława – termin używany w stosunku do polowań z naganką lub akcja policyjna, wojskowa itp. polegająca na obstawieniu terenu w celu schwytania przestępcy
łapanka – represyjne zatrzymanie większej liczby przypadkowych przechodniów przez Niemców w czasie II wojny światowej"

Błazen - pełnili oni /pełnił on/istotną rolę prześmiewcy, podpowiadając władcom i możnym to, czego inni by im nie powiedzieli. W ten sposób bywali też doradcami, posłami, ustami króla, szpiegami.
Edytował Krasnobludek
Poza tym w wielu wypowiedziach dzikiegotwardziela były wulgarne porównania i nie widziałem żeby któryś z panów (admin, Krasnobludek) tak stanowczo zwracał mu uwagę. Do was też należy kierowanie się obiektywizmem a nie swoimi sympatiami.
Pozdrawiam
Edytował Krasnobludek
Znajdzie się kij i na dzikiegotwardziela

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 16:42 

No i nareszcie ja kogoś zbanuję!

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 16:49 

A banuj sobie człowieku jeżeli Ci się cieplej zrobi na sercu proszę bardzo.
Tylko pamiętaj utwierdzasz w przekonaniu mnie i pewnie wiele innych osób po co jest te forum i dla kogo. Twa stronniczość aż razi.

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 17:08 

hehehehe!
Stronniczość?
To chyba Twoje zadanie Człowieku.
A ban to żart. Możesz spokojne dalej "smarować"

Cytuj:
To że w pięknych słowach Krasnobludku nazwałeś mnie głupcem lub idiotą

Możesz mi pokazać gdzie to napisałem tylko o Tobie?

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 19:44 

Jeszcze raz zacytuję moją wypowiedź:

Cytuj:
Dobrze, a nawet bardzo dobrze życzę Nowej Władzy! Bardzo cenię , choć może się to nie spodoba, P.Burmistrza Kazimierza Misztala i P. Janusza Osia. O doskonałej znajomości spraw naszej Gminy przez P.Janusza Osia mogłem przekonać się podczas zebrania w Podzamku , jak i podczas zebrania wędkarskiego! Wierzę,że może nareszcie coś się uda zrobić w Naszej Gminie, więcej niż dotychczas! Zawsze będę chwalił dobre decyzje! Krytyka , jeżeli będzie taka potrzebna, też będzie!
Ale, proszę dajmy już spokój poprzednikom!
Przyszło "Nowe"! Tego chciała Większość Mieszkańców Gminy!

Dodam jeszcze raz ,że bardzo cenię wysiłki P.Burmistrza Kazimierza Misztala i Doradcy P. Janusza Osia dla dobra Naszej Gminy. Mam z Nimi częsty kontakt. Na temat Sekretarza P. Kazimierza Gęśli się nie wypowiadam, ponieważ nie miałem jeszcze przyjemności z nim rozmawiać.
Bardzo cenię sobie znajomość z Panią B. Znam P.B. wiele lat. Sympatyczna , życzliwa , zorientowana w wielu tematach dotyczących Gminy. W/g mnie bardzo dobry pracownik UM.
Nie bardzo rozumiem jak można źle pisać o kimś kto współpracuje, na codzień, z P. Burmistrzem i Jego Doradcą.
Jeśli ktoś pisze,ze popieram "poprzedników" , jest w dużym błędzie.
Dużo bliżej mi do tego "co jest", niż do tego "co było"

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 20:10 

Przyglądam się tym wypocinom BB.Kinga i stwierdzam że gostek coś tam słyszał. Pewnie też mu ptaszki ćwierkały ale to nie te ptaszki.Mam pytanie, czy jest jeszcze jakiś targ w Krasnobrodzie w innym miejscu jak pod UM? Na razie nic nie komentuję, gdyż powaliła mnie grypka. Czekam na dalsze wypociny. W odpowiednim czasie wszystko skomentuje. Zdrówka życzę, bo ja zdycham.

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 20:12 

1. Stronniczość.
Napisałem że nie jestem zwolennikiem poprzedniej władzy bo miała swoje 5 min. i mam prawo na rozliczenie ich, wiele złego uczynili, podaj powody bym tak nie myślał. Fakt dokonany. Kij na dzikiego jak tak można to perwersja.
2. Moje zadanie.
Obiektywnie myślę o nowej władzy nie wyprzedzam faktów by nie wyjść na głupka ( chociaż mnie masz za niego- Twoja sprawa.)
3. Ban.(zablokować)
Żart czy nie żart pod ścianą zostałeś postawiony.Nie miałeś odwagi.? Modelując moją wypowiedź tam wyżej utwierdziłeś mnie w przekonaniu jak bardzo chcesz zmienić myślenie ludzi by jednych kochali drugich nie znosili.

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 20:14 

Dziki wypociny robiłeś jak z gitarą latałeś by się swym panom upodobać.

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 20:20 

BB.King, chciałeś , masz!
I wcale się nie bałem! :D

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 21:52 

Krasnobludek napisał(a):
Jeszcze raz zacytuję moją wypowiedź:

Cytuj:
Dobrze, a nawet bardzo dobrze życzę Nowej Władzy! Bardzo cenię , choć może się to nie spodoba, P.Burmistrza Kazimierza Misztala i P. Janusza Osia. O doskonałej znajomości spraw naszej Gminy przez P.Janusza Osia mogłem przekonać się podczas zebrania w Podzamku , jak i podczas zebrania wędkarskiego! Wierzę,że może nareszcie coś się uda zrobić w Naszej Gminie, więcej niż dotychczas! Zawsze będę chwalił dobre decyzje! Krytyka , jeżeli będzie taka potrzebna, też będzie!
Ale, proszę dajmy już spokój poprzednikom!
Przyszło "Nowe"! Tego chciała Większość Mieszkańców Gminy!

Dodam jeszcze raz ,że bardzo cenię wysiłki P.Burmistrza Kazimierza Misztala i Doradcy P. Janusza Osia dla dobra Naszej Gminy. Mam z Nimi częsty kontakt. Na temat Sekretarza P. Kazimierza Gęśli się nie wypowiadam, ponieważ nie miałem jeszcze przyjemności z nim rozmawiać.
Bardzo cenię sobie znajomość z Panią B. Znam P.B. wiele lat. Sympatyczna , życzliwa , zorientowana w wielu tematach dotyczących Gminy. W/g mnie bardzo dobry pracownik UM.
Nie bardzo rozumiem jak można źle pisać o kimś kto współpracuje, na codzień, z P. Burmistrzem i Jego Doradcą.
Jeśli ktoś pisze,ze popieram "poprzedników" , jest w dużym błędzie.
Dużo bliżej mi do tego "co jest", niż do tego "co było"

Uważam, że rzeczywiście - pan Krasnobludek pisze bezstronne, wyważone komentarze. Ale czy jest taki bezstronny przy wyborze użytkowników, których chce blokować...?

PostNapisane: Wt, 17 marca 2015, 05:35 
Site Admin

Kate napisał(a):
Uważam, że rzeczywiście - pan Krasnobludek pisze bezstronne, wyważone komentarze. Ale czy jest taki bezstronny przy wyborze użytkowników, których chce blokować...?

Kate, warunki uczestniczenia w dyskusji są bardzo proste:
- Porzucamy przekleństwa
- Nie obrażamy innych
- Jedno konto
Warunki mało skomplikowane, ale pomimo wielu napomnień kilka osób notorycznie łamie dwa pierwsze przykazania.
Można się różnić, ale czy od razu trzeba używać zwrotów mało cenzuralnych w stosunku do siebie?

Jeśli ktoś ma wątpliwości co do jakości wypowiedzi innych użytkowników, bardzo proszę o PW.

PostNapisane: Wt, 17 marca 2015, 08:00 

Poziom jak w przedszkolu - serio. Umówcie się na flaszkę, dajcie sobie po gębie a później się przeproście...

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]