facebook
Teraz jest So, 22 września 2018, 23:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Porozmawiajmy ze sobą na różne tematy!
PostNapisane: Pt, 6 marca 2015, 17:28 

Ocenianie komentarzy potrzebne od zaraz - dużo się dowiemy.
P. K. Misztal: zrównoważony, ambitny, koncyliacyjny, oddany.
P. J. Oś: mądry, kompetentny, doświadczony, wizjoner.
P. K. Gęśla: zawodowiec, energiczny, wykształcony, świadomy - dadzą radę.

dzikitwardziel: cyt. „gnój”, „krowy”, „świnie”, „koryto”, „pluskwy”… - no comment.
Pozdrawiam serdecznie.
g..l
PS
Szanowny Panie Krasnobludku, proszę nas nie nazywać Useremi, bo nie wiem czy to nie angielski termin zaczerpnięty ze słownika powyżej. :)

Reklama

PostNapisane: Pt, 6 marca 2015, 19:25 

Panie Goool widzę że coś chyba nerwy siadają polecam herbatkę "Paracelsus"owa herbatka przeczyści nie przerywając snu i wszystko wróci do normy.Po przeczytaniu Pana postu dostrzegłem iż w temacie produkcji rolnej jest Pan całkowitym laikiem więc przybliżę Panu kilka podstawowych nazw używanych na wsi nie wybaczyłbym sobie gdyba Pan ich nie znał.
1.Gnój-inaczej obornik lub kupy zwierzęce.
2.Krowy to takie duże zwierzaki z rogami dające mleko a mięsko z nich nazywamy wołowiną.
3.Świnie są mniejsze ale też mają cztery nogi od krów odróżniają się dużym ryjem i bardzo się pchają do koryta jak jedzą samiec nazywa się knur a samica maciora.Wszystkie schabowe golonka oraz boczki pochodzą od świń.
4.Pluskwa to potoczna nazwa aparatu słuchowego noszonego w uchu(im mniejszy tym lepszy) poprawia on słyszenie gdy mój ustawię na maksa i stanę w drzwiach gminy to słyszę szum spuszczanej wody w toalecie chyba że mam słabą baterię przykro mi ale bez tego nie funkcjonuję gdyż mam już 82 wiosenki.
5.Bateria to takie małe urządzenie elektroniczne zasila różne odbiorniki jak się wyczerpie trzeba ją wymienić.
Myślę iż chociaż troszkę poszerzyłem panu horyzonty myślowe odnośnie produkcji rolnej jeśli będą jakieś pytania służę radami

PostNapisane: Pt, 6 marca 2015, 19:36 

User = użytkownik
Ale jeżeli to pozwoli , na lepszy kontakt między nami, od dzisiaj będą Użytkownicy.
"Podwójni Userzy" powoli są usuwani z Naszego Forum. Kto to był może się domyślą Nasi Użytkownicy.
Na ocenianie komentarzy trzeba jeszcze trochę poczekać.

PostNapisane: Pt, 6 marca 2015, 20:25 

Panie dzikitwardzielu, korzysta Pan z niebanalnych wzorców; kiedyś o wodzie, która nie chce płynąć do góry, teraz znowu przytyk a‘la lewatywa. W następnym poście zaproponuje mi Pan, aby wejść wyżej, żeby lepiej zobaczyć. :)
Podane definicje krowy, świni, gnoju czy pluskwy nadzwyczaj fachowe, brawo! Ostatnie pojęcie niedopracowane, odsyłam do Wikipedii, nawet najważniejsi urzędnicy korzystają z tego źródła. :)
Więcej w tym temacie raczej nie napiszę, ponieważ boję się Pana Administratora – podpadłem naśmiewając się z określenia User, a jak znajdzie drugie dno… :)
Pozdrawiam serdecznie, bez urazy Panie dzikitwardzielu.
g..l

PostNapisane: Pt, 6 marca 2015, 21:16 

Panie gool
Tak się jakoś złożyło ,że "zabawę" z Forami rozpocząłem , pewnie, w latach 90tych, może wcześniej. Zaczynałem tam od Usera, a że "coś tam wiedziałem" na różne tematy zostawałem Modem, Global Modem, no i wreszcie Adminem. Takich się wtedy "używało" nazw. Te czasy minęły, zmieniły się nazwy. Pan pewnie wtedy bawił się w piaskownicy, a może Pana jeszcze nie było. Jeśli się mylę , co do wieku, przepraszam.
Jak to Pan napisał " podpadłem naśmiewając się z określenia User, a jak znajdzie drugie dno… :)" uważam troszeczkę za obraźliwe.
A "podwójne dno" to pewnie Pan wie kogo dotyczy?

PostNapisane: Pt, 6 marca 2015, 21:49 

Szanowny Panie Krasnobludku!
Zapewniam Pana, że nie miałem zamiaru Pana obrazić, tylko skłonić do odszukania analogii o „wodzie, która ma to do siebie, że spływa”, o „zrobieniu lewatywy”, wejściu na krzesło czy korzystaniu z Wikipedii. Jak widzę cel osiągnąłem, bo świetnie Pan wie o kim myślałem, tj. na kim wzoruje się p. dzikitwardziel. Myślę, że najbardziej zdenerwowało Pana określenie: „naśmiewałem się”, ale użyłem go bardzo niefortunnie i bez złych intencji, za co bardzo serdecznie przepraszam. Termin user też pochopnie wrzuciłem do tych innych.
Oświadczam, że nie chciałem Pana obrazić, ani się naśmiewać. Wprost przeciwnie: bardzo Pana pracę cenię, a osobę szanuję i cała sytuacja jest nieporozumieniem, które sam bezmyślnie sprowokowałem. Już więcej nie mogę się kajać, ponieważ będę podejrzewany z kolei o lizusostwo, do którego też mi daleko.
Przepraszam jeszcze raz, pozdrawiam Pana – w przyszłości zaproszę i to wcale nie na lemoniadę. :) :) :)

PostNapisane: Pt, 6 marca 2015, 22:57 

Panie szanowny Gool widzę że przez klepanie po klawiaturze ma Pan problemy(co by było gdyby się Pan odezwał) ja się do nich dołączę nie korzystam z Wikipedii w przeciwieństwie do Pana chyba że sporadycznie piszę normalnym językiem i nie silę się na górnolotne słowa ale na takie mnie też stać.Pojęcia gnoju,świni,krowy cytuję" W temacie produkcji rolnej jest Pan całkowitym laikiem więc przybliżę Panu kilka podstawowych nazw używanych na wsi nie wybaczyłbym sobie gdyba Pan ich nie znał"jeśli to do pana nie dotarło to pozwalam sobie zauważyć iż chodziło mi o określenia powszechnie używane.Wracając do wody stwierdzam fakt nie słyszałem aby płynęła do góry samoistnie aczkolwiek pod wpływem pola magnetycznego już dawno płynie i to z dużą prędkością.Wnioskując z postów wydaje mi się iż chciał Pan pisać w duecie oj to bardzo nadwyręża moje zaufanie do Pana.Moje posty zawsze będą podpisywane moim nickiem i nie będę udawał iż jestem kimś innym zawsze stanę do szermierki słownej z poszanowaniem dzikitwardziel.

PostNapisane: Pt, 6 marca 2015, 23:38 

Chce mnie Pan edukować w różnych tematach, a tu braki ogromne – ambicje nie idą w parze z wiedzą i przymiotami umysłu. Podejrzewam, że 90 procent czytelników nie podejrzewa mnie o podwójne konto, poznało moją aluzję i rozróżnia pole magnetyczne od grawitacji, a Pan jest w 10-cio procentowej mniejszości. Szermierki nie odmawiam, ale proszę cepa nie używać. Poza tym dobrej nocy życzę.
g..l

PostNapisane: So, 7 marca 2015, 00:12 

Panie Gool podejrzenia pana mnie nie interesują bo ja wiem dokładnie jakie są fakty grawitacja jest co innego a pole magnetyczne to jest co innego szczególnie wytworzone przez człowieka chodzi o (działa magnetyczne)które przy pomocy pola magnetycznego wyrzucają pociski z ogromną predkością ale to będzie zbyt skomplikowane dla Pana.Wracamy do wspomnianego Cepa czy wie Pan z czego się składa wspomniany przez Pana Cep proszę spojrzeć do Wikipedii jak co to ja jutro dam Panu odpowiedź.

PostNapisane: So, 7 marca 2015, 00:31 

dzikitwardziel napisał(a):
pamiętaj iż Dzikitwardziel z racji swojego nicku nigdy nie odpuszczam owszem miałem krótką przerwę bo narobiło się trochę gnoju .

Drogi dzikitwardzielu!
Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa.
Słyszałem, że do urzędu trafiło jakieś pismo? Niestety, mój informator chce być lojalny. Powiedział mi w zaufaniu - Rumcajsie twoje żołędzie z flinty, to nic, w porównaniu do bomby z opóźnionym zapalnikiem, którą przed odejściem pozostawił Wiesław Ch. Gdy poprosiłem o więcej szczegółów, powiedział z wrodzoną sobie skromnością, że tej bomby nie da się już rozbroić - zdmuchnie prawdopodobnie część urzędu. A gmina zatrzęsie się w posadach. Ponoć odprawa dla Wiesława Ch. w porównaniu do tej sprawy to jest "Pikuś". JEŻELI to, co mi obiło się o uszy, potwierdzi się, mam nadzieję, że oprócz tej małej kupy gnoju, przyjdzie Ci umoczyć twoją "twardość", tak że zostanie tylko dziki. :oops:
:idea: Jeżeli mogę coś poradzić to zacznij zbierać już gotówkę na poręczenie. bo w przeciwnym razie przyjdzie Ci nosić "cebularze" do miejsca odosobnienia i medytacji.
Mam nadzieję, że obecne władze wiedzą z jaką materią mają do czynienia, a sprawy nie da się utrzymać w ścisłej tajemnicy. Już niedługo forum będzie wrzało.
Nareszcie, nie będzie tematów zastępczych. ;)
A ja będę mógł załadować żołędzia do swojej flinty i wypalić w pustą makówkę lub w cztery litery dzikiego.
A na dzisiaj - życzę dobrego samopoczucia.
Proszę nie komentować aż sprawa wypłynie. :lol:

PostNapisane: So, 7 marca 2015, 10:16 

Panie Gool jak wcześniej obiecałem wspomniany przez Pana Cep narzędzie rolnicze składa się z dzierżaka,bijaka i kapicy tego w Wikipedii nie ma Panie Gool.Słówko do rumcajsa2 obojętnie jakie będą zawieruchy polityczne ja jestem nienaruszalny a więc nie będzie miał Pan satysfakcji jedyne co mnie może ruszyć to jak Rosjanie przyjadą do Krasnobrodu na czołgach językiem rosyjskim się posługuję płynnie więc i tu może się uda.Jeśli chodzi o te wypociny co wpłynęły do gminy poczekajmy ale twierdzę że nie będzie żadnej afery.Świnie już nakarmione teraz się wezmę za rogaciznę muszę kończyć bo zabraknie dnia.Pozdrawiam w piękną sobotę.

PostNapisane: So, 7 marca 2015, 10:53 

Wprost nie mogłem się doczekać kolejnych Pańskich objawień.
Pozdrawiam Pana.
g..l
PS
Nie docenia Pan Wikipedii, a przecenia swoje umiejętności językowe. :)

PostNapisane: Wt, 10 marca 2015, 11:23 

Zyaxz napisał:
Cytuj:
A dziś w Esce Zamość mówili o braku publicznych toalet w Krasnobrodzie.. to Wstyd!

PostNapisane: Pt, 13 marca 2015, 14:37 

Ptaszęta znowu zaczęły śpiewać już jest kasa z podwyżki śmieci na"kawę" więc panowie może na zastępcę Burmistrza w ramach rewanżu za poprzednią kadencję w Sujscu byśmy zatrudnili p.Kawę trzeba to przemyśleć bo w jakiś sposób trzeba się zrewanżować.

PostNapisane: Pt, 13 marca 2015, 19:24 

Drogi Panie dzikitwardzielu, mam do Pana kilka pytania. Atakuje Pan obecne władze, można wiedzieć co Ci ludzie złego zrobili dla gminy? Odnoszę wrażenie że nie lubi Pan ich tylko z zasady. Czy jest Pan katolikiem? Nawet jeśli nie to mam nadzieję że chce Pan być dobrym człowiekiem, który nie krzywdzi innych słowem (w szczególności publicznie podawanym). Podaje pan nieprawdziwe informacje (np. na temat nowego stanowiska vice burmistrza) jaki ma Pan w tym cel? Dlaczego tak wielokrotnie wraca Pan do tematu p. Gęśli? Nie podaję Pan nawet konstruktywnych argumentów przeciwko niemu. Z tego co wiem ten człowiek spędził w urzędzie wiele lat ciężko pracując na dobro wspólne, pomógł nie jednemu mieszkańcowi naszej gminy i na prawdę zna się na tym co robi. Czy to co Pan pisze na forum jest zgodne z Pana sumieniem? Mam taką prośbę do Pana, jeśli sprawy naszej gminy są dla Pana naprawdę ważne niech Pan pozwoli spokojnie wykazać się nowym władzom, a jeśli ma Pan jakieś pomysły na rozwój gminy niech Pan się nimi podzieli, niech Pan działa dla dobra innych, a bezpodstawna krytyka w tym nie pomoże.

PostNapisane: So, 14 marca 2015, 19:28 

Panie bobi tak chwalisz pana Gęśle że taki fachowiec dlaczego nikt takiego fachowca nie zatrudnił przez cztery lata ,[ muszkieter]

PostNapisane: So, 14 marca 2015, 21:14 

Pan Gęśla w gminie to nieszczęście dla Krasnobrodu , i strzał w kolano Burmistrza czego doświadczy przy najbliższych
wyborach . Jedyne miejsce w którym się sprawdził Pan Gęśla to truskawki i nic więcej.

PostNapisane: So, 14 marca 2015, 22:12 

Szanowny Panie bobi widzę iż jest następny"Rejtan" który jest w stanie szaty rwać w obronie p. Gęsli a może to on sam pisze?Przyznaje się iż jestem katolikiem ale kieruje się w życiu najpierw swoimi zasadami,doświadczeniem życiowym a nauki księży są na dalszym planie jak dotąd mnie ta zasada nie zawiodła proponuję się do niej zastosować a nie patrzeć na kościół jak koń z klapkami.Od początku kadencji jestem sceptykiem krytykującym tą władzę bo oni już byli i wsadzili na minę Pana K.Misztala współczuję gościowi który do tej pory sprzedawał umowy w Orange a teraz przyszło rządzić gminą..Mam pytanie czy to że stawiam tezy i niewygodne pytania obecnej władzy przeszkadza jej działać,wręcz przeciwnie krytyka zachęca do większej aktywności i zaangażowania.Sumienie mam czyste i ręczę Panu iż jestem bardzo uczciwym człowiekiem i nie mam sobie nic do zarzucenia.Proponuję założyć na Forum nowy wątek "Towarzystwo wzajemnej adoracji"tam będziecie mogli chwalić poczynania Muszkieterów bo "dzień bez wazeliny to dzień stracony" obiecuję iż nie będę tam nic pisał zachęcam do inicjatywy bo widzę iż kolega bobi to troszki świżak bo z 13 Marca piątek szczęścia życzę.

PostNapisane: So, 14 marca 2015, 22:54 

Bobi niektórzy będą zawsze negatywnie nastawieni do pewnych osób. I nie zamierzają tego zmieniać... Zawsze beda mówic, ze "mogło byc lepiej". To taki typ osób, które SZUKAJĄC BŁĘDÓW U INNYCH SAME CZUJĄ SIĘ WTEDY NA ICH TLE LEPIEJ. A takie forum jest bardzo wygodne zeby sie wykrzyczec. To trochę tchórzowskie...

Hate is in the air...

PostNapisane: So, 14 marca 2015, 23:00 

Panowie!
Wiecie ilu Mieszkańców Krasnobrodu i Naszej Gminy uczestniczyło w ostatniej Sesji?
0 - Nikt!
A może każdy mieszkaniec.
Nawet godzinę rozpoczynania Sesji ustalono na 16tą, aby każdy mógł wziąć udział w Sesji.
Każdy może "wygarnąć" Nowej Władzy albo ją chwalić.
Na Forum nie za bardzo można się schować.

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]