Switch to full style
Odpowiedz

Wybory samorządowe 2018 - no i zaczęło się.

N, 13 maja 2018, 13:21

No i poszedłem sobie do kościołka pod koniec kwietnia. I zaczął rąbać przez sitko Przedstawiciel Państwa Watykańskiego burmistrza Adamowa pana Szykułę że droga do cmentarza żużlem wysypana i asfaltu tam nie ma bo gmina powinna tam asfalt zrobić a nie drogę żużlem sypać.
A ja mówię - Ręce precz od burmistrza Szykuły.
Burmistrz Adamowa z końcem kwietnia dostał dotację od wojewody lubelskiego w kwocie jednego miliona złotych na budowę dróg w gminie Adamów (wojewoda z PIS mu ją dał jak by ktoś chciał wiedzieć).
A Przedstawiciel Państwa Watykańskiego co zrobił? Podjechał z plebanii do kościoła nissanem za ponad 100 tys. złotych chociaż do kościoła miał 40m.
Więcej szacunku dla burmistrza Szykuły! Więcej szacunku!

Re: Wybory samorządowe 2018 - no i zaczęło się.

Śr, 6 czerwca 2018, 13:20

*wójta nie burmistrza

Re: Wybory samorządowe 2018 - no i zaczęło się.

N, 12 sierpnia 2018, 14:27

W zwiazku z obchodami kolejnej rocznicy bitwy pod Komarowem z sowieckimi zagonami pozdrawiam wszystkich Polaków "pierszego sortu" (wg terminologii Prezesa). Nasza walka jeszcze trwa. W październiku załatwy raz do końca sprawę przy urnach wyborczych aż po wsze czasy.

Obrazek

Re: Wybory samorządowe 2018 - no i zaczęło się.

Śr, 3 października 2018, 18:23

Drodzy wyborcy, proszę wybrać mnie na ostatnią kadencję. Mam jeszcze tyle zadań do wykonania, środków do pozyskania, inwestycji do realizacji. Wciąż powtarzam: „zgoda buduje, niezgoda rujnuje”, a niektórzy nie chcą się podporządkować. Możeśmy oczyszczalnię czy baseny sfuszerowali i gminę zadłużyli, pieniądze roztrwonili, ludzi skonfliktowali lub sponiewierali, ale w porównaniu do odgórnej demolki to przecież błahostka. Jakem chłop i zeteselowiec, tak patrząc w oczy i bez wykręcania na boki, przed wyborami obiecuję nowe drogi, ścieżki rowerowe i wozy bojowe, a swoim przywileje i słodką dolę na samorządowych etatach. Poza tym ja przecież nic innego nie umiem i jestem od władzy uzależniony, a wy na szczaw i mirabelki albo na arberit zawsze możecie pojechać. Przyznajcie proszę, kto oprócz nas, starych działaczy, potrafi tak długo i skutecznie rządzić? Zagłosujcie naprawdę, bo jak ostatnio nie przejdzie – na młodego kandydata na burmistrza i jego apolitycznych radnych również.
Ty(pow)y Kaziuk, Wybory 2018
PS
Forum zawiera lokowanie produktu. :)
g..l

Re: Wybory samorządowe 2018 - no i zaczęło się.

Śr, 3 października 2018, 18:36

Arbeit.

Re: Wybory samorządowe 2018 - no i zaczęło się.

N, 7 października 2018, 16:09

Ach jak fajnie już roznoszą po chałupach portreciki kandydatów do sejmików i powiatu.
Ach jak super niektóre portreciki pasują idealnie do moich kulochwytów do broni pneumatycznej.
Zaoszczędzę na tarczkach!!!.

Obrazek
Odpowiedz