facebook
Teraz jest N, 22 kwietnia 2018, 02:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Kolejna porażka "naszych wnioskopisarzy"?
PostNapisane: Wt, 20 marca 2018, 14:48 

Obrazek
Oby to się nie sprawdziło. :oops:

Reklama

Tytuł: Re: Kolejna porażka "naszych wnioskopisarzy"?
PostNapisane: Pt, 6 kwietnia 2018, 15:53 

Jedni mówią że mam „zlecenie” a Gool mi mówi, że burmistrza „bronię”. Nie mam „zlecenia” ani też nie bronię burmistrza. Burmistrz ma zasługi bo uratował gminę przed szaleńczym pochodem koalicji PO-PSL (chociaż tak naprawdę to Jędrka można było zostawić, gdyż Jędrek padł ofiarą brudnych machinacji inicjowanych przez Leszka Chmielewskiego).
Obecny burmistrz pozwolił peeselowcom zrobić „Mistrzostwa ZSL-u” na stadionie w Krasnobrodzie a oni co mu robią? Nie dali mu ani jednego euro tylko wyrzucają mu wnioski o dotacje unijne i jeszcze się tym chwalą na forum pisząc o porażce „naszych wnioskopisarzy”.
Mądry człowiek który czyta takie info od razu wie kto jest ojcem takiej porażki bo takie info od razu śmierdzi swoim mocodawcą. Uwalają burmistrzowi wnioski a potem chwalą się o swoich dokonaniach na forum poprzez podstawione „słupy” typu Kruczek czy Muszkieter.
Tak jak dawniej strzelali ze swymi kumplami do górników w kopalni WUJEK tak teraz bawią się dobrze i myślą że strzelają do pana G. i doradcy burmistrza torpedując projekty unijne. A tak naprawdę to celem kompradorów z naszej gminy jest wysłanie tych dwóch panów do pośredniaka nie bacząc, że cierpi na ich chorej prywatnej wojnie całe społeczeństwo gminy Krasnobród.
Jedni chcą budować a drudzy zabawiają się w gwizdanie i strzelanie jak na odpuście. Koalicja PO PSL która wkrótce opuści Urząd Marszałkowski za namową naszych gminnych kompradorów bawi się w najlepsze uwalając dotacje unijne dla gminy Krasnobród a społeczeństwo gminy Krasnobród ubożeje z dnia na dzień.
Ojciec „sukcesu” „naszych wnioskopisarzy” jak widać – znany.
Najgorsze jest to, że kmiotkowie po raz kolejny sprzedają gminę Krasnobród – za kieliszek wódki. Większość kmiotków już 20 października ponownie zagłosuje na zeteselowców z radosnym hasłem na ustach GŁOSUJEMY NA ZSL - ZROBIMY BABCI NA ZŁOŚĆ I ODMROZIMY SOBIE USZY!.
Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]