facebook
Teraz jest N, 21 stycznia 2018, 10:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wymiatanie PSL- owców ze stołków
PostNapisane: Pn, 28 listopada 2016, 09:49 

Muszkieterze jestem w szoku. Czyli co burmistrz Chmielowiec zostawił burmistrza Misztala na spalonej ziemi?
Jeśli tak to nieładnie to o nim świadczy. Dlaczego nie przygotował burmistrzowi Misztalowi gotowych zadań?
Pan Janusz OŚ przed 2010r. przygotował dla burmistrza Chmielowca zadania na całą kadencję i to tyle że nie był w stanie pan Chmielowiec ich zrealizować bo oddał pieniądze do Brukseli z powrotem.
Pan Mielnicki jak to zobaczył to ściągnął do Krasnobrodu pana Jędrusinę bo miał być super fachowcem aby te zadania wykonać. Potem okazało się że też nie dali rady ich zrealizować razem z panem Chmielowcem tyle tego było.
Zostawić burmistrza Misztala samego na spalonej ziemi? O nieładnie panowie nieładnie!
Pan Janusz Oś w swojej kadencji wnioski dla koalicji PO PSL poskładał i wszystkie przeszły.

Reklama

PostNapisane: Wt, 29 listopada 2016, 20:21 

Monti s tego co mi wiadomo to te wszystkie projekty były do poprawki tyle szczęścia że to trafiło to na Pana Jędrusine i Chmielowca to uratowali większość projektów a jak masz wątpliwości to poczytaj sobie książeczkę wydaną na koniec kadencyj . Jęndruśna wymagał od pracowników dobrej pracy , niektórzy ućeklj na urlop wychowawczy bo nie dawali rady ,
Urząd sprawnie działał a teras urzędnicy nic nierobą i na niczym nieznająśę wogulę na roboće .

PostNapisane: Wt, 29 listopada 2016, 20:30 

Monte jak widzę znowu twoje wypociny to stwierdzam że dla ciebie tylko tak jak Antoniemu.M zakładzik zamknięty oraz kaftanik i kilogram wazeliny,chłopie czy ty umiesz popatrzeć na gminę obiektywnie?Ludzie z którymi rozmawiałem przed wyborami a głosowali na pana Misztala teraz się tego wstydzą mówią że to opciach się do tego przyznawać że się głosowało na swojego.Przecież tu się nic się nie dzieje marazm,niemoc,przejadanie kasy,działania pozorne żadnych inwestycji czekam na zimę i zobaczymy czy administratorzy bo tak ich nazywam będą umieli odśnieżyć drogi w w gminie czekam!

PostNapisane: Cz, 1 grudnia 2016, 01:36 

Muszkieterze jak burmistrz Chmielowiec ze swoim zastępcą mógł poprawiać wnioski unijne w sytuacji kiedy sami w życiu nie napisali żadnego wniosku? Kiedy stołek objął burmistrz Chmielowiec wyniesiono z jego pokoju komputer i router wifi gdyż był wykluczony cyfrowo. Aż włos sie jeży na glowie że do takiej sytuacji mogło dojść jeszcze w XXI wieku.
Odnośnie urzędu to masz zdecydowaną rację. Urząd w którym zbrodnicza ideologia peeselowska robiła furorę i poprzewrcała w głowach znacznej części urzędników jest i będzie nadal źródłem wszelakiej patologii. W urzedzie śmierdzi peeselem.

PostNapisane: Pt, 2 grudnia 2016, 23:08 

Dziki uważa, że się zna na wszystkim: na budowie cepa, sile grawitacji, na wypadkach lotniczych i na polityce. Udaje człowieka renesansu, a jest szmacianą marionetką potrząsaną przez zniedołężniałe ręce wystraszonego pryncypała. Ja należę do tych, którzy zawiedli się na obecnym burmistrzu, ale znam peeselowców spuszczających oczy, gdy jest mowa na temat wybrania Chmielowca – ci dopiero mają powód do wstydu. Nawet, jeśli p. Misztal z jakiegoś powodu machnął ręką na jego fuszerki to wybudowane z marchewki molo czy inna lipa wciąż będą o nim przypominać. Czarno widzę wyczyny zielonej zarazy, ale nie mogę zanegować następującego stwierdzenia: „Przecież tu się nic się nie dzieje: marazm, niemoc, przejadanie kasy, działania pozorne, żadnych inwestycji…” Tak jest, gdyż „W urzędzie śmierdzi peeselem”, a ja dodam, że peeselem, który się pod ołtarz przeflancował i księdza prałata fałszywymi poglądami mami. „…Chmielowiec (…) był wykluczony cyfrowo”, ale „miernych, ale wiernych” lansował…
PS
Pozdrawiam serdecznie, szczególnie Monte Christo. :)

PostNapisane: N, 4 grudnia 2016, 21:21 

gool napisał(a):
Dziki uważa, że się zna na wszystkim: na budowie cepa, sile grawitacji, na wypadkach lotniczych i na polityce. Udaje człowieka renesansu, a jest szmacianą marionetką potrząsaną przez zniedołężniałe ręce wystraszonego pryncypała. Ja należę do tych, którzy zawiedli się na obecnym burmistrzu, ale znam peeselowców spuszczających oczy, gdy jest mowa na temat wybrania Chmielowca – ci dopiero mają powód do wstydu. Nawet, jeśli p. Misztal z jakiegoś powodu machnął ręką na jego fuszerki to wybudowane z marchewki molo czy inna lipa wciąż będą o nim przypominać. Czarno widzę wyczyny zielonej zarazy, ale nie mogę zanegować następującego stwierdzenia: „Przecież tu się nic się nie dzieje: marazm, niemoc, przejadanie kasy, działania pozorne, żadnych inwestycji…” Tak jest, gdyż „W urzędzie śmierdzi peeselem”, a ja dodam, że peeselem, który się pod ołtarz przeflancował i księdza prałata fałszywymi poglądami mami. „…Chmielowiec (…) był wykluczony cyfrowo”, ale „miernych, ale wiernych” lansował…
PS
Pozdrawiam serdecznie, szczególnie Monte Christo. :)

PostNapisane: N, 4 grudnia 2016, 21:33 

Nie jestem zwolennikiem PSL-u ale dziwi fakt, że ktoś pisze ,,że śmierdzi PSL-em w urzędzie" dwa lata po tym jak odeszli Ci którzy rozsiewali ten zapach. Za to mam wrażenie, że teraz nie tylko w urzędzie ale w całym miasteczku ostro jedzie ,,czarnymi". I co to jest lepsze, nie sądzę. Ale w tym mieście zawsze za sznurki pociągali Ci z klasztoru bez względu na to kto zasiadał w urzędzie.

PostNapisane: Pn, 5 grudnia 2016, 20:28 

Dlaczego w gminie Krasnobród śmierdzi PSL przecież w powiecie Zamojskim z wątkiem Starego Zamościa rządzi PSL i ciałkiem dobrze sobie radzą i tych gminach jakoś PSL nie śmierdzi ,tylko w Krasnobrodzie .
Zobaczcie jak z gminy otrzed Mielnicki to gminą rządzą panowie z marketu,i trzymają Burmistrza na smyczy.

PostNapisane: Pn, 5 grudnia 2016, 22:49 

Być może nie jest Pan zwolennikiem PSL-u, ale za daleko od nich nie jest – inaczej by się Pan nie zdenerwował i dostrzegł resztę treści. Proponuję zastanowić się, dlaczego wciąż „w urzędzie śmierdzi peeselem”, a nie dziwić, że ktoś tak uważa. Według mnie ludzie się ich boją, są od nich zależni lub normalnie uwikłani, a burmistrz ma jakieś swoje powody.
PS
Kto Ci Muszkieterze powiedział, że w powiecie „…ciałkiem dobrze sobie radzą…” ? Może i oni sobie radzą, tylko cała Polska Wschodnia sobie nie radzi. :(
Pozdrawiam serdecznie.
g..l

PostNapisane: Wt, 6 grudnia 2016, 19:28 

Nie denerwuje mnie to i nie jestem blisko PSL-u. Ale uważam, że należy w miarę możliwości obiektywnie oceniać to co się dzieje. To, że wielu mieszkańców (w tym radnych i pracowników urzędu) jest uwikłanych lub zależnych od Nich to nie tajemnica i nic dziwnego, że się boją. Natomiast jeżeli burmistrz się boi to naprawdę dziwne i nie rozumiem tego.
Co do radzenia sobie na przez poszczególnych ,,polityków" to nie wiem jakie sukcesy osiągają dla swoich wyborców. Natomiast zwróć uwagę, że na wschodzie rządzi PIS (zarówno sejm jak i senat powyżej 40% poparcia w wyborach 2015. Niektóre powiaty nawet powyżej 60% dla PIS-u). Więc jeżeli mówimy o radzeniu sobie przez Nich to raczej oceniamy właśnie PIS. I co istotne taka sytuacja powtarza się od lat a mimo to ludzie nie wyciągają wniosków tylko narzekają.
Pozdrawiam :)

PostNapisane: Wt, 6 grudnia 2016, 20:00 

Duszku radni bonią się ale czarnych i to oni żądzą naszą gminą.

PostNapisane: Wt, 6 grudnia 2016, 20:15 

To prawda. Mieli i mają wpływ na to co się dzieje w gminie. Zresztą, tak jak pisałem to samo jest w całej wschodniej Polsce i właśnie dlatego PIS ma takie poparcie i wygrywa wybory.

PostNapisane: Śr, 7 grudnia 2016, 09:17 

Dzięki Bogu Proszę Panów, że księża mają pewien wpływ na wyborców, bo by nas rozdziobały kruki i wrony czyt. niby-światli zwolennicy wyrodniejącej Europy, której się całkowicie sprzedali. Jak Tobie, Panie Duszku daleko do PSL-u, tak mnie jest daleko do moherów, ale w kwestii wiary i patriotyzmu są mi bliżsi niż KOD-opodobne towarzystwo. Po raz kolejny zwracam uwagę, że najgorsze są przechrzty, które udają gorliwych katolików, a mają resortową mentalność. :)
PS
W samorządach w wyniku wiadomo jakich wyborów rządzi PSL. :(
Pozdrawiam serdecznie.
g..l

PostNapisane: Śr, 18 stycznia 2017, 19:03 

No i mamy kolejni peeselowcy pieniądz nad wszystko ukochali.
Pan Mirosław KLESZCZEWSKI - peeselowiec Dyrektor ZDP w Hrubieszowie -"człowiek do zadań specjalnych" specjalizował sie w usuwaniu z ZDP niewygodnych ludzi. Pobrał nagrody jubileuszowe za 40 lat pracy i 45 lat pracy podczas gdy jego staż pracy wynosi obecnie 35 lat. (KASA do zwrotu)
Pan Leszek CZERWONKA - wicestarosta Hrubieszowa -pobrał nagrodę jubileuszową za 35 lat pracy wczesniej niż uzyskał do niej prawa. (KASA DO ZWROTU)
Cóż to za przyspieszenie panowie? Co? PIS nadchodzi jak walec? Wynik wyborów zaskoczył? Boicie się że Jarek rozpisze szybsze wybory? A może koledzy z PO obiecali wam że sprawie ukręci się łeb?
Poczytajcie sobie w Tygodniku Zamojskim klikając TUTAJ

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]