facebook
Teraz jest Cz, 21 czerwca 2018, 23:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wymiatanie PSL- owców ze stołków
PostNapisane: Pn, 25 lipca 2016, 08:27 

Doszły mnie słuchy, że Pan Nawój został mianowany dyrektorem zamojskiego KRUS.
Jak dobrze, że partia doceniła wieloletnią uporczywą "pracę u podstaw" naszego krasnobrodzkiego działacza PIS.
Brawo - tak trzymać. Mam nadzieję że posada dyrektorska będzie tylko wstępem do wielkiej kariery Pana Nawoja w tym poselskiej w klubie PIS.
Bardzo mnie to cieszy. Gratuluję.

Reklama

Tytuł: Re: Wymiatanie PSL- owców ze stołków
PostNapisane: Wt, 26 lipca 2016, 10:24 

800zł na telefony - pan Nawój wszystkiego nie nadzwonil. Pewnie jakieś pijawki z PSL lub z PO mu na telefon siadły żeby go załatwić.
600zł na garnitur i 400zł na teczkę - jest teczka, jest garnitur i są rachunki. Wszystko jest.
Rachunki są, przedmioty są nikt niczego nie wyniósł. Nadużycia nie ma.

PostNapisane: Pn, 1 sierpnia 2016, 09:19 

Monti czytam te twoje wypociny i stwierdzam że ty jesteś niereformowalny tak jak większość PIS-owców chłopie jak chodzisz po gminie to większość ludków się z ciebie po cichu śmieje w rozmowach z tobą nikt ci nie przekazuje żadnych wiadomości no chyba że "swoi"opamiętaj się bo wstyd.

PostNapisane: Śr, 10 sierpnia 2016, 10:17 

Dzikitwardzielu ja jestem nie reformowalny? ja?
Kiedyś głosowałem na SLD i na Wojtka Zdybla a teraz dopiero głosowałem na PIS.
Zobaczcie wczorajsze dzienniki - Schetyna mówi że zrobi z platformy PIS BIS bo trzeba skręcać na prawo.
Ludzie no nie mogę jak rąbie się na forum pana Nawoja. Kupił garnitur i teraz gotowy garnitur ma nowy dyrektor bo nie musi już go kupować. Czarną robotę odwalił za niego ktoś inny.
Teraz nóż w plecy panu Nawojowi - to w stylu peeselowców.
A jak było w 2006r. wszyscy pamiętamy. Kiedy pan Pasieczny poległ w pierwszej turze wyborów to na wiecu wyborczym w sanatorium mówił publicznie że nie ma lepszego kandydata na burmistrza niż pan Chmielowiec. To był właśnie sygnał dla Legia Mariae kierowanych przez pana Nawoja że mają głosować w drugiej turze na pana Chmielowca.
Wtedy pan Nawój był dobry jak przerzucał głosy z Legia Mariae na pana Chmielowca a teraz jest już zły.
Dzikitwardzielu - serca nie zatwardzaj bądż za PISem bo ci z peeselu są jak arbuzy. Zewnątrz są zieloni a w środku czerwoni. Skręć na prawo.

PostNapisane: Pt, 12 sierpnia 2016, 20:52 

Monti drogi bracie(w wierze)a może i nie,byłem dzisiaj na drodze do Majdanu Małego i co od krzyżówki położone około 150 m nowego dywanika jadę dalej na zakręcie następne około 150 m pięknego równego asfaltu czy to zasługa radnych oraz włodarzy powiatowych PSL-u których się wycina czy twojego idola Pana Osia Radnego Powiatu?Monti chociaż raz odpowiedz na moje pytanie może odpowiedź ci ością w gardle nie stanie.Aby ci ruszyć większego gula to dzięki tym panom będzie remontowana ul.Lelewela przed szkołą będą tam zatoczki dla Gimbusów oraz przeprowadzony kapitalny remont tej ulicy a żeby cię całkiem dobić może twoja pikawa to wytrzyma to znowu będzie położone około 150 m dywanika na drodze do Wólki Husińskiej oczywiście dzięki wymiatanym PSL-owcom przejedź się swoim jednośladem i sprawdź czy piszę prawdę czy nią oszczędnie gospodaruję czekam na odpowiedź z zapartym stolcem.

PostNapisane: So, 13 sierpnia 2016, 09:29 

Po tym, kiedy Polacy pozbyli się peeselowców na najwyższych stanowiskach w państwie ci zorientowali się, że zaraz stanie się to na poziomie województw i powiatów, więc korzystają ile wlezie. Nawet najporządniejszego z księży usunęli, bo stał im na drodze i nie wspierał tak, jakby sobie życzyli. :( Ja proponuję oczyścić Krasnobród z zielonej zarazy, ponieważ jest bardziej toksyczna niż wszystkie dymy i chwasty naszej gminy. Niestety, dzięki np. dzikiemu mają się coraz lepiej i w całym kraju za chwilę przepadną, a u nas im łby jak hydrze odrastają. Co trzeba mieć w głowie, żeby wychwalać inwestycje drogowe w naszej gminie? Przecież stan dróg dojazdowych do Krasnobrodu to jedna wielka kompromitacja włodarzy powiatu, za którą powinni być dożywotnio zdyskwalifikowani. Przyjeżdżający do Krasnobrodu znajomi turyści myślą, że nieoczekiwanie znaleźli się na Ukrainie. :)
Pozdrawiam serdecznie.
g..l

PostNapisane: So, 13 sierpnia 2016, 22:54 

"Chłopcy Antkowiaka" panie gool oraz Monti ja mam gdzieś wasze sympatie polityczne i proszę nie wciskać mnie w debilizm polityczny ja stwierdzam fakty a brodę dorabiajcie sobie,nie mnie.Dzisiaj przyleciał do mnie gołąbek nie mylić z gołąbkiem pokoju i przyniósł "Gryps"że będzie jeszcze położony dywanik pięknej,równej,czarnej,twardej,asfaltowej.idealnie wyprofilowanej drogi łączącej nowo położony odcinek w Majdanie Wielkim do hydroforni na obrzeżach Majdanu Wielkiego i znowu ci przeklęci nie zaradni Radni tego rejonu oraz oraz znienawidzony Pan Mielnicki zielony PSL-owiec cóśśśś załatwili jak oni mogli się tak skompromitować?Wiem że praca w samorządzie to jest służba ale jak tłumaczyć tę służbę osiągnięciami pana Doradcy Osia jako Radnego Powiatu przecież to figurant ludkowie czy wy cóśśś ćpacie przecież wszyscy powinni pracować dla dobra naszego Krasnobrodu a tu niestety widzę tylko jedną opcję a wzmożona praca naszych włodarzy kojarzy mi się nasilającymi się ruchami perystaltycznymi mojego jelita grubego.Zadaję pytanie co robią nasze władze Burmistrz,Doradca oraz Sekretarz?

PostNapisane: Pn, 15 sierpnia 2016, 21:55 

Panowie dzisiaj odwiedziłem Dolinę Św.Rocha i wszystko jest OK tylko nie wiem czy pompę pompującą wodę z boku kaplicy ktoś podpieprzył czy została ona zdemontowana specjalnie czy może ktoś to wytłumaczyć albo zawalił kościół albo nasze władze bo nie wiem w czyjej to leży gestii???

PostNapisane: Wt, 16 sierpnia 2016, 10:47 

Pojechałem w niedzielę jednośladem na teren powiatu tomaszowskiego i biłgorajskiego.
1) W Suścu piękny nowy asfalt od domu kultury do Grabowicy i aż do drogi wojewódzkiej.Będzie tego parę kilometrów.
Piękny nowy chodnik od domu kultury do punktu widokowego wykuto w skale - będzie tego z 1 km.
2) Pomiędzy Oseredkiem a Hamernią uzupełniono brakujący nowy asfalt na odcinku może 2 km.
3) Z Czartowego Pola do Nowin położono piękny nowy asfalt.
4) Uzupełniono brakujący nowy asfalt od końca Hamerni do Czartowego Pola około 400m.
5) Z Hamerni do centrum Józefowa jedziemy już pięknym nowym asflatem na odcinku ponad 3 kilometrowym. Miejscami grubość asfaltu wynosi 40cm!!!
A NA TERENIE NASZEJ GMINY POWIAT ZAMOJSKI TEŻ POŁOŻYŁ NOWY ASFALT - na HUTKACH - 40 metrów!!!

PostNapisane: Wt, 6 września 2016, 08:38 

Nie chcieli peeselowcy zawierać koalicji z PISem w sejmikach województw. Tak im kazał robić Jarek a oni nie posłuchali.
Prokurator rąbie teraz marszałka województwa lubelskiego za udzielenie bezprawne dotacji dla przedsiębiorstw.
I po co było się stawiać? Nadużycie jest na 20 milionów złotych a tak ukręciło by się łeb sprawie. Poszło to w dzienniku telewizyjnym na całą Polskę. Nie da się już tego zatrzymać.

PostNapisane: Wt, 6 września 2016, 20:07 

Powiat bìłgorajski i tomaszowski dosłownie śmieje się z naszego powiatu-) Głównie za niekompetencję urzędników powiadu zamojskiego oraz gminy Krasnobród. Spotkałem się z moimi znajomymi urzędnikami, którzy pracują zarówno w pow. biłgorajskim i tomaszowskim i pytają się mnie tak: Słuchaj, macie swojego starostę, macie podobno radnego powiatowego w Krasnobrodzie, zamiast ciągnąć do tej gminy ile się da to wasi przedatawiciele patrzą się jak szpak w LALALALA. Ja mówie im na to, słuchajcie mordeczki, pluj prostytutce w twarz a ona mówi, że deszcz pada. Jak chcecie zobaczyć prawdziwą patologię powiatu, jak i gminy Krasnobród, zapraszam na wycieczkę naszymu drogami: np. droga 2949L, Krasnobród-Długi Kąt, (przez Wólkę Husińską). A o układach i patologii strażackiej w gminie Krasnobród tzw. klice to już nie wspomnę ... Druhy, hahaha chyba do kielicha :-P

PostNapisane: Wt, 6 września 2016, 23:35 

witam
dawno już nie pisałem, ale strasznie denerwuje mnie czytanie tekstów o "patologii strażackiej".
jestem strażakiem, nie interesuje mnie co robi pan M. interesuje mnie to co robią strażacy dla naszej społeczności. Myślę że robią dużo, myślę ze robią to co do nich należy. Łatwo jest coś krytykować jeśli nie wie się jak coś działa, ale straż na terenie naszej gminy działa bardzo dobrze ( nie mówię o politykowaniu i wielkiej polityce czy o panu M.), od Zamościa mamy 26 km czas dojazdu PSP a czas dojazdu OSP to różnica oko 15+20 min ( to jest czas krytyczny dla rozwoju pożaru później już nie ma co zbierać)., przygotowanie naszych strażaków nie jest złe i sprzęt jest nie zły co można chcieć więcej. Jeśli ktoś chce uprawiać wielką politykę i jechać po Starzakach to niech to robi dalej ale czyjś konflikt z panem M. nie powinien burzyć zaufania społeczeństwa do STRAŻY POŻARNEJ.
z wyrazami szacunku mieszkaniec

PostNapisane: Śr, 7 września 2016, 14:31 

Pablojarszak ma rację: układ jest. W powiecie stary i zmurszały, w gminie z powodu miałkości burmistrza (zasługi poprzednika w tej dziedzinie pomijam :)) niestety szybko kostniejący. Jedni maja przywileje, inni figę z makiem. Poza tym marazm i beznadzieja. W konsekwencji brak inwestycji, oświata w regresie, liceum zlikwidowane... Przecież nikt z zewnątrz nie przyjdzie i za nas Krasnobrodu nie uporządkuje. My to musimy ogarnąć. Wysłać leniwych nieudaczników na śmietnik historii, a pracę dać ambitnym i kompetentnym ludziom, którzy zorganizują nam normalne życie.
Mieszkaniec też ma trochę racji – straż to wspaniała służba dla ludzi, ale strażacy nie mają siły lub woli wyrwać z objęć czterolistnej koniczynki. Boją się jej bardziej niż ognia. A szkoda, bo kto ma się postępującemu rakowi przeciwstawić jak nie młodzi, silni, zdolni? Kolumbowie rocznik 90. :)
Pozdrawiam serdecznie.
g..l

PostNapisane: Cz, 8 września 2016, 23:56 

No i rąbie się na forum i na sesjach burmistrza i doradcę burmistrza, przewodniczacy rady gminy też dostaje baty. Podobno są źli.
1) Jak pamiętamy w maju 2006r. to pan Janusz Oś przebudował kolektor deszczowy biegnacy z ulicy Cichej bo dom śp. Leona Gontarza został postawiony na głównej rurze i chałupa Leona groziła podmyciem i zawaleniem. Nowa rura obeszła dom i chałupa została uratowana. I co pan Janusz Oś jest zły? Uratował Leona.

2) Jak pamiętamy w marcu 2006 to pan Janusz Oś wykonał kolektor burzowy i zakrył rowy melioracyjne przy Ośrodku Zdrowia aby zlikwidować wylęgarnię komarów i szczurów w centrum Krasnobrodu. Pamiętacie jak już w kwietniu 2006r, można było dzięki tej operacji przy samej rurze rozpocząć budowę nowej apteki przy ośrodku zdrowia. Apteka stoi prawie na rurze jak dom Leona. I co pan Janusz Oś jest zły?

3)Mentorem pana Wiesława Chmielowca był pan Marek Pasieczny a to przecież burmistrz Pasieczny załatwił pana M. kiedy ten chciał wykonać przy siedzibe SKOK-u murowane ogrodzenie posesji od ulicy Partyzantów. Pamiętamy jak w pewną sobotę w maju 2004r. pan M. przywiozł dwie gruchy betonu i zalał fundament pod ogrodzenie przy SKOKU. Teraz ten super fundament pod ogrodzenie znajduje się od kilkunastu lat pod gminnym chodnikiem. I kto rąbał wtedy pana M. za samowolę budowlaną i położył mu chodnik na wylanym fundamencie? Pan Janusz Oś nie rąbał pana M. - a podobno jest zły.

PostNapisane: Pt, 9 września 2016, 08:37 

Panie Monte Christo, żeby było jasne – ja nie rąbię burmistrza i doradcę, ja rąbię układ pochmielowcowy, któremu obydwaj panowie nie śmią się przeciwstawić. Obydwu lubię i szanuję, głosowałem na nich, ale jestem rozczarowany. Za określenie „miałki” w stosunki do p. burmistrza przepraszam, określenie „leniwi nieudacznicy” nie ich dotyczy.
„Z peeselowcami nie powinno się negocjować tak samo jak z terrorystami”. :)
Pozdrawiam serdecznie.
g..l

PostNapisane: So, 10 września 2016, 09:39 

Drogi Goolu jak mogłeś pomysleć że mam do Ciebie jakieś uwagi. Prawie rok musiałem czekać na Twoje wpisy. Myślałem że już wyjechałeś.
Chodziło mi o to że na sesji rady gminy "pan wojskowy" rąbie radnych i burmistrzów a peeselowcy rąbią burmistrza na forum za to że niby to w Krasnobrodzie nic sie nie dzieje.
A przecież peeselowcy mają cieplarniane warunki w gminie bo rada gminy jest PROPEESELOWSKA.
Rada gminy wypłaciła panu Chmielowcowi wszelkie świadczenia na tzw. "pierwsze żądanie" podczas gdy kodeks pracy mówi, że odprawę pracownikowi wypłaca się w terminie chyba dwóch lat od daty ustania stosunku pracy.
A miałem taka nadzieję że sprawę pana Chmielowca będzie prowadził pan Kazimierz Gęśla lub pan Kostrubiec Józef. To byłaby druga Norymberga kiedy ofiara mogła sądzic swego kata. Nie doczekałem się. Mam za to wielki żal do przewodniczącego rady gminy.
A niechby pan Chmielowiec poszedł sobie są sądu pracy i wynajął kancelarię prawniczą. Niech by się trochę poskręcał jak skręcać sie musi w sądzie pracy szeregowy pracownik urzedu gminy lub domu kultury kiedy chce uzyskac jakieś świadczenie.

PostNapisane: So, 10 września 2016, 10:18 

Panie Monte Christo , bez urazy ale
- mamy tylko jednego burmistrza , P. Kazimierza Misztala.
A Pan pisze :
Cytuj:
"pan wojskowy" rąbie radnych i burmistrzów

Mamy jednego burmistrza , chyba się Pan pomylił.
Pan Kazimierz Misztal jest takim burmistrzem , jakim powinien być porządny burmistrz.

Cytuj:
peeselowcy mają cieplarniane warunki w gminie bo rada gminy jest PROPEESELOWSKA.

Tego nie bardzo rozumiem , czyżby pracownicy gminy byli z PSL?

Nie "uwielbiam" Chmielowca , ale z jego odprawą , czy jak tam to zwał, to nie masz racji.
Nie ma w tym winy , ani przewodniczącego rady ani radnych. Gdyby mu tego nie wypłacił , drożej by to naszą gmine kosztowało.Rosły by odsetki. Chyba to ogladałem na nagraniu.

PostNapisane: Śr, 14 września 2016, 18:54 

Mamy oczywiście jednego burmistrza, ale grzecznościowy tytuł per burmistrz o doradcy uważam za naturalny. Mierzi mnie natomiast oddanie władzy moherowo-kolesiowej koalicji dyplomowanych pań i niereformowalnych panów. :) Widzę umacniający się układ, który Krasnobród zatrzyma w rozwoju na długo, ponieważ sam bardzo dużo kosztuje i ma trwałe, betonowe podstawy. :(
Pozdrawiam serdecznie.
g..l

PostNapisane: Śr, 23 listopada 2016, 00:04 

Marszałek województwa podkarpackiego z legitymacją PSL skazany juz został prawomocnym wyrokiem sądu razem ze swym kumplem za kradzież unijnych dotacji.
CBA rąbie marszałka województa lubelskiego za wyprowadzenie 16 mln złotych unijnych dotacji na prywatne konta. Sprawie towarzyszy seria tajemniczych dymisji prominentów peeselowskich w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie.
Również 16 mln złotych wyprowadził z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu kolejny marszałek z peeselowską legitymacją.
Oj dobrali sie kolesie po fachu.
Ach jak fajnie jest być peeselowcem- ukraść 16 mln złotych zostać skazanym na 4 lata w zawieszeniu i zapłacić grzywnę w wysokości 15 tys. złotych.

PostNapisane: Cz, 24 listopada 2016, 18:49 

Monte niemartw się o Marszałków z PSL oni dadzą sobie radę, mnie martwią nasi użednicy dowiedziałem się że nasze składane wnioski unijne przepadają w Lublinie z przyczyn formalnych czyli zile napisane.

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]