facebook
Teraz jest Cz, 19 lipca 2018, 15:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Sens stronniczego forum Krasnobrodzkiego.
PostNapisane: N, 12 kwietnia 2015, 14:50 

Witam wszystkich forumowiczów. Chwilę mnie nie było ,gdyż dostałem bana na całego czyli dożywotnie. Wita was B.B King w nowej postaci Biedronki zapewne chwilowo bo ban 100% będzie.
Zastanawiam się jaki sens ma te forum, gdzie jedni są bezkarni. Wypowiadają się jak chcą obrażając, gardząc idp. mówię o dzikimtwardzielu. Który najwidoczniej jest bezkarny u naszego (niestronniczego) admina , albo jego dobrym kolegą lub mają wspólne poglądy.
Jeżeli dobrze pamiętam te forum powstało prawie równo po wyborach w których wygrał p.Chmielowiec.
Patrząc na to wszystko obiektywnie to widzę że te forum ma za zadanie służyć jednemu, by zwolennicy p.Chmielowca i spółki czyli PSL mogli wychwalać swych bożków a wrogów gnębić i opluwać bez żadnych konsekwencji ze strony admina. Dlaczego admin moderuje wypowiedzi niektórych forumowiczów a nawet ich banuje za słownictwo lub obrażanie. Ale zauważcie że tylko tych co są anty do PSL lub do poprzedniej władzy. Przeczytajcie wypowiedzi dzikiegotwardziela jak się wypowiada i jak obraża ale jemu krzywda się nie dzieje. Jest sympatykiem PSL i spółki tego nie ukrywa wręcz się szczyci tym że może sobie na więcej pozwolić.
Moim zdaniem trzeba sobie dać spokój z tym śmiesznym Forum które powinno mieć nazwę FORUM SYMPATYKÓW PSL I POPRZEDNIEJ WŁADZY.
Wtedy niech sobie siedzą i słodzą na okrągło kto jest słodszy.
Pozdrawiam.

Reklama

Tytuł: Re: Sens stronniczego forum Krasnobrodzkiego.
PostNapisane: N, 12 kwietnia 2015, 16:37 

Zapewne, zaproponujesz własne miejsce na wolną dyskusję pozbawioną rynsztokowych zwrotów?

PostNapisane: N, 12 kwietnia 2015, 20:04 

Nie dziękuję.
Zła interpretacja Marek.

PostNapisane: N, 12 kwietnia 2015, 21:23 

Biedroneczko kochana obiecuję iż dzikitwardziel jeszcze ci stanie ością w gardle widzę że jestem twoim największym wrogiem bo tak nas nazywasz,na Forum, dla mnie to są normalni ludzie o innych poglądach nie wiem czym sobie zapracowałem na ten zaszczyt ale wszystko przyjmuję z zadowoleniem.Moje wypociny nigdy nikogo nie obrażały poza jednym wpisem a forum jest otwarte dla wszystkich jeśli ci brakuje weny to twój problem.
1.Czyż nie można być sympatykiem PSL?nie twierdzę że jestem ale mamy wolność słowa i myśli pamiętaj Biedroneczko.
2.Czy nie można mieć innego zdania jak Biedronka?
3.Czy ja muszę dyskutować z ludkami którym nienawiść do innych przekonań przesłania świat?
4.Biedroneczko jeśli ci nie pasuje Forum proponuję wywiesić białą szmatę oddać szable zerwać pagony zaszyć się w ziemiance i czekać lepszego jutra(takiego jakie Ty sobie wymarzyłeś)przecież nikt cię nie zmusza do klikania robisz to z własnej woli.
5.Biedroneczko (Kobra plująca to zacne gadzisko ale przy Tobie pikuś)
Jeśli ktoś się poczuł urażony do z góry przepraszam nie miałem takich intencji.

PostNapisane: N, 12 kwietnia 2015, 21:28 

Drogi B.B.Kingu [/b[b]]właśnie miałem zadać pytanie Adminowi czy zostałeś zbanowany.
Muszę Ci powiedzieć że przepięknie walczyłeś o Misztala. Twoje wpisy można było czytać i czytać bez końca. Były wspaniałe. Mam nadzieję że pozostaniesz jako Biedronka na forum.
Odnośnie Dzikiekotwardziela - faktycznie jest dziki i twardy ale jest nam potrzebny. Cios za cios. Trzeba się do niego przyzwyczaić.
Mnie Dzikitwardziel też nazwał nieudacznikiem ale nie obraziłem się na niego tylko przyszykowałem sobie "dwie sztachety którymi dostanie w najbliższych dniach pod oko na forum".
Dzikitwardziel jest rasowym owczarkiem z tych o których pisałeś i które kąsają. Ten owczarek ma czarne podniebienie. A pan Wiesław Ch. lubił pieski i przyznał się do tego raz w Kronice Tygodnia.
http://kronikatygodnia.pl/urzednik-radz ... a-petarda/ (całość artykułu mam na innym kompie)
Admin też nie jest jeszcze taki zły gdyby chciał to mógłby być jeszcze gorszy. Admin jak widać jest dobrym taktykiem.
Pzdr. wspaniałego B.B.Kinga

PostNapisane: Pn, 13 kwietnia 2015, 22:12 

Panowie Monte i Biedronka stwórzcie sobie " Towarzystwo Wzajemnej Adoracji"i wtedy nikt się wam nie będzie wciskał w rozmowy będziecie sobie smarować dziennie wazeliną ....... dziękować sobie wzajemnie za wspaniałe posty i wpadać codziennie w uwielbienie nad swoją elokwencją a nazwa towarzystwa powinna brzmieć "Market Zdrój' dobranocccc.

PostNapisane: Wt, 14 kwietnia 2015, 10:11 

Dzikitwardziel nie rozumiem jednej rzeczy co ty masz do właścicieli lub sklepu market. Czym zasłużyli na twą nienawiść lub niechęć, to zwykli ludzie prowadzący swój biznes. A zresztą ty nie potrzebujesz jakichś specjalnych powodów.
Stoimy na dwóch przeciwnych barykadach tylko ja mam podstawy być totalnie anty do poprzedniej władzy która wiele złego uczyniła dla tego małego społeczeństwa. A do PSL już od dawna byłem uprzedzony dzięki niejakiemu Mielnickiemu. Ta partia od lat niszczy Krasnobród blokując inwestycje, siejąc nienawiść (Dzikitwardzielu jesteś bardzo dobrym przykładem). Zadaję sobie pytanie czemu tym Kur...m z PSL-u tak zależy na zniszczeniu tego miasteczka jaki jest powód.? A ty jakie podstawy masz by tak opluwać nowo rządzących.

PostNapisane: Wt, 14 kwietnia 2015, 10:37 

Co do twojej wypowiedzi dzikitwardzielu cyt:
1.Czyż nie można być sympatykiem PSL?nie twierdzę że jestem ale mamy wolność słowa i myśli pamiętaj Biedroneczko.
2.Czy nie można mieć innego zdania jak Biedronka?
3.Czy ja muszę dyskutować z ludkami którym nienawiść do innych przekonań przesłania świat?
4.Biedroneczko jeśli ci nie pasuje Forum proponuję wywiesić białą szmatę oddać szable zerwać pagony zaszyć się w ziemiance i czekać lepszego jutra(takiego jakie Ty sobie wymarzyłeś)przecież nikt cię nie zmusza do klikania robisz to z własnej woli.

1. Można. Jesteś lub byś był godnym przedstawicielem tej partii. Mnie też obejmuje wolność słowa i myśli, choć na tym forum to bym debatował o równości.
2. Można, nie narzucam ci swojego toku myślenia podaję ci argumenty którymi się kieruję.
3. Nie musisz , to nie pusta nienawiść to twoje przekonania są niezrozumiałe dla większości z nas. Brak rozsądnych argumentów dla uwielbienia i nienawiści.
4. Tak forum powinno być obiektywne dla każdego. Nie, nie zrobię ci tej przyjemności.
Pozdrawiam.

PostNapisane: Wt, 14 kwietnia 2015, 15:58 

Biedroneczko ja wam zrobię wielką przyjemność zamilknę na jakiś czas bo muszę wyjechać służbowo więc macie czas na pochlebstwa,wazelinę więc możecie zaczynać powodzenia.

PostNapisane: Wt, 14 kwietnia 2015, 18:50 

Biedronko dlaczego tak zile piszesz o ludziach PSL ,przewiesz ostatnie trzy gadgecie nie żołędziu PSL , tylko oś i ekipa dopiero ludzie PSL pokazali co można zrobić

PostNapisane: Śr, 15 kwietnia 2015, 09:45 

Muszkieter chyba alkohol ci uderzył do głowy i nie tylko.

PostNapisane: Śr, 15 kwietnia 2015, 09:48 

Tak oczywiście Muszkieter pokazali co można zrobić tylko jak, w jaki sposób i za jaką cenę.

PostNapisane: Śr, 15 kwietnia 2015, 21:54 

Biedronka chyba alkohol tobie uderzył zabrudza, jeżeli nie-widzisz różnicy ,inwestycje Chmielowca a Ośa

1 skarpa
2 kopiec na placu Siekluckiego

PostNapisane: Cz, 16 kwietnia 2015, 15:29 

Panie Muszkieter tak zgadza się przypinamy p. Chmielowcowi zalew, wyspę itd. Tylko o jednym pan zapomniał kto przygotował to wszystko kto dał podłoże do tych inwestycji. Pan Oś człowiek anty systemu rządzącego w powiecie miał ręce związane we wszystkich dziedzinach gdyż jest wrogiem PSLu , dlatego ciągle mu mieszano blokowano i wiązano ręce. Pan Chmielowiec zasiadł na posadkę i tylko wykonał co było zaczęte bracia z PSLu odblokowali jak to określę (system) i nic więcej. Więc powiem jedno jak by nie przepychanki partyjne Krasnobród dawno by miał zalew, drogi dojazdowe i Bóg raczy co jeszcze. Tylko ta zepsuta partia którą jest PSL prowadzi politykę nienawiści, niszczyć wszystkich kto nie z nimi. To są układy powiatu ,województwa, partii .

PostNapisane: Cz, 16 kwietnia 2015, 15:52 

Jan Krytyk po prostu mi się nie podoba niesprawiedliwe traktowanie. A forum ma być obiektywne dla wszystkich stron.

PostNapisane: Cz, 16 kwietnia 2015, 17:03 

Tak jest drogi B.B.Kingu. PSL niszczyło Pana Janusza Osia, który oprócz tego że jest bardzo kompetentny i szanuje wszystkich ludzi bez względu na to czy są biedni i bogaci to jest jeszcze prywatnie wspaniałym człowiekiem. Dodatkowo zaczął niszczyć pana Osia pewien kolo w kapeluszu mieszkający za marketem w Krasnobrodzie, który związał się z Wiesławem Ch. jesienią 2006r.
Zamiast niszczyć pana Osia ci dwaj panowie powinni wepchnąć Krasnobród na drogę szybszego rozwoju skoro mieli przełożenie w Sejmiku Województwa.
A co zrobili? Torpedowali inwestycje i projekty pana Osia. Pan Wiesław Ch. zamiast zająć się sprawą rozwoju sanatorium w Krasnobrodzie przyszedł do gminy aby dorobić sobie do renty która i tak wynosiła pewnie kilka tysięcy złotych.
Wiesław Ch. był taki cwany to dlaczego sanatorium w Krasnobrodzie nie mogło być beneficjentem środków unijnych. Sanatorium nie mogło nim być gdyż PSL-owcy i PO nie wpisali sanatoriów na listę potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego. Sami sobie nie mogli pomóc i sami sobie strzelili w stopę a chcieli jeszcze Krasnobród wybawiać. Wybawili ale siebie.
Panie B.B.Kingu czy widział pan jak Urząd Marszałkowski w Lublinie potraktował uzdrowiska Nałęczów i Krasnobród w nowej perspektywie programowania na lata 2014-2020? Pewnie pan wie - nie zarezerwował ani jednego euro dla tych uzdrowisk.
Pan Wiesław Ch. zamiast ścigać przez 4 lata pana Szkałubę powinien zainteresować się tym problemem ale się nie zainteresował.
Fajnie było być myśliwym i polować na PISIORY. Brać kaskę i ścigać tych którzy głosowali na pana J.Osia.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]