facebook
Teraz jest N, 18 listopada 2018, 12:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Panie Januszu niech Pan będzie jak cicha woda
PostNapisane: Śr, 8 kwietnia 2015, 18:18 

Zima tego roku nie była ciężka ale dojechać do Krasnobrodu z Zielonego, Wólki Husińskiej, Hutkowa czy Dominikanówki nie sposób.
W samochodzie cztery koła a każde wpada w inny dół.
Panie Januszu bardzo się cieszę że oddałem na Pana swój głos w wyborach i wszedł Pan do Rady Powiatu.
Cicha woda brzegi rwie - jestem pewien że jeszcze w tej kadencji będzie miał Pan za sobą większość w Radzie Powiatu i wprowadzi Pan powiat zamojski na drogę logicznego i gospodarskiego myślenia.
Jestem pewien że jest Pan początkiem końca zielonej koniczynki w powiecie zamojskim.
Nikt nie żąda nowych asfaltów bo wiadomo że jest to niemożliwe ale raz na 15 lat Zarząd Dróg Powiatowych mógłby przynajmniej dobrze wyremontować na terenie gminy Krasnobród te odcinki dróg które do takiego remontu jeszcze się kwalifikują. Od 15 lat na drogach powiatowych w tych samych miejscach pojawiają się wyboje a ZDP od 15 lat nie jest w stanie dobrze wykonać naprawy jezdni. 15 lat powiat klei te same doły.

Reklama

Tytuł: Re: Panie Januszu niech Pan będzie jak cicha woda
PostNapisane: Pt, 10 kwietnia 2015, 13:52 

Tak Panie Janie to rzeczywiście ukazuje dramatyczną skalę tego zjawiska.
Wszystkie te osoby powinny jak najszybciej spalić te swoje zielone ..... aby wycofać się w porę z "walącej" się partii, której koniec jest już bliski a której agonię przedłużyły jedynie sfałszowane wybory.
Im bardziej będzie zbliżał się koniec kadencji rady powiatu tym Zamojskie Stowarzyszenie Samorządowe będzie miało coraz mniejszą ochotę widzieć te osoby w swoich kręgach.
Zegar tyka a coraz szybciej zaczyna tykać w miasteczku rolniczym pod Ministerstwem Rolnictwa w Warszawie.
Panowie z PSL! Czas mądrzeć i uciekać z tonącego statku.

PostNapisane: Pt, 10 kwietnia 2015, 22:37 

Panie Januszu Pan będzie jak cicha woda i weźmie ze sobą koło ratunkowe może się przydać a i jeszcze czepek na głowę.Panowie może podyskutujecie sami ze sobą pozakładaliście sobie po dwa konta i jedziecie z tym koksem-debilizm nawet dzieciak się połapie w takich durnych sztuczkach proszę o coś mądrzejszego a sorry na nic mądrzejszego was nie stać.

PostNapisane: Wt, 14 kwietnia 2015, 12:03 

Panie Janie członkowie OSP i ich rodziny nie mogą przez całe życie glosować przeciwko społeczeństwu Krasnobrodu.
Pan Wiesław Ch. podpalił gminę Krasnobród właśnie dzięki OSP i ich rodzinom.
Pan Wiesław Ch. gdy podpalał gminę Krasnobród to bawił się dobrze i ścigał pana Kostrubca lub pana Szkałubę za 10 tys. zł miesięcznie oraz oglądał nocami mecze w TV (w Zamościu).
Teraz te pożary musi gasić pan Janusz OŚ.
Jak pan Janusz OŚ był burmistrzem to nawet jak chałupa się paliła o drugiej w nocy to był przy pożarze.
Widać że nie chciał być zaskoczony o godzinie 7:30 rano tym co się wydarzyło w nocy.
W nocy jak widać meczy pan Janusz nie oglądał.
Serdecznie pozdrawiam pana panie Janie.

PostNapisane: Pn, 3 sierpnia 2015, 09:41 

Dokumentacja na przebudowę drogi Jacnia - Zielone w przygotowaniu - biegnie przetarg.
Asfalt na Majdanie 600m - położony
Asfalt 150m na Wólkę - położony.
Asfalt do samej Klocówki - 3,5km - położony
Mój wybór okazał się prawidłowy - Pan Janusz faktycznie jest jak cicha woda w Radzie Powiatu robi swoje a minęło tylko 7 miechów.

PostNapisane: Pn, 3 sierpnia 2015, 11:02 

Obaj Panowie się mylą

"Dokumentacja na przebudowę drogi Jacnia - Zielone w przygotowaniu - biegnie przetarg.
Asfalt na Majdanie 600m - położony
Asfalt 150m na Wólkę - położony.
Asfalt do samej Klocówki - 3,5km - położony "

To początek kampanii wyborczej pewnej partii.
Jakiej ? Napewno wiecie.
Jak Panowie myślicie , na kogo głosować teraz będą mieszkańcy gminy?

PostNapisane: Pn, 3 sierpnia 2015, 13:32 

Ludziska!
Coś się dzieje pozytywnego. Też źle?
Tylko się cieszyć , a nie znowu zaczynać kolejną "wojenkę"
Jak zajdzie konieczność , zamknę temat. :evil:

PostNapisane: Pn, 3 sierpnia 2015, 16:21 

Widać na ostro się kręci. Skoro już jest mowa o OSP to słyszeli może państwo o tym, że ten nowy samochód strażacki, który ma w tej chwili Krasnobród, miał należeć do Huciska, tylko Mielnicki przekabacił sprawę.

PostNapisane: Wt, 4 sierpnia 2015, 09:11 

Myślę że nie jest to kampania wyborcza pewnej partii skoro na terenie gminy Krasnobród ruszyły inwestycje na drogach powiatowych a planuje się nowe inwestycje np. droga Krasnobród - Długi Kąt i Jacnia -Zielone.
Myślę, że jest tak mówiłem wcześniej: tzn. panowie z PSL (dawne ZSL) znając swoją beznadziejną sytuację z tytułu pozostawania w "walącej się" partii robią ruch w kierunku Zamojskiego Stowarzyszenia Samorządowego.
Ludzie są jak chorągiewki - jak wieje wiatr do PIS-u to ustawiają się z wiatrem bo tak się opłaci. Na jesieni wybory parlamentarne i wielkie zwycięstwo PIS-u a więc legitymacje ZSL będą niewygodne.
17 lat na drogach powiatowych w gminie Krasnobród nic sie nie działo a raptem w tym roku ponad 4 km asfaltu położone a planuje się kolejne kilka kilometrów. Przypadek? Nie! To pan Janusz jest skuteczny tak samo jak skuteczny był w gminie Susiec.
Drogi pablojarszaku - wydaje mi się, że w samochód krasnobrodzkiego OSP pan Mielnicki nie pchał paluszków. Jest to auto zakupione ze środków unijnych a więc od początku musiało być planowane dla Krasnobrodu skoro tak był złożony wniosek przez Gminę Zamość która prowadziła projekt (była liderem wniosku o dofinansowanie z RPO kilku pojazdów dla kilku gmin). Taka jest moja opinia. Chyba że wg wcześniejszych ustaleń ze środków unijnych miał być zakupiony samochód dla Huciska ale to raczej mało prawdopodobne.
Myślę że na tym MAN-ie nikt nie stracił. Poprzedni star 244 (rok budowy chyba 1977) był maszyną porządną i ktoś go też w gminie dostał "w spadku".

PostNapisane: Wt, 4 sierpnia 2015, 10:17 

Pan burmistrz pojechał na wczasy do Chorwacji,czyżby krasnobrodzkie bagienko (zalew) jest takie złe?

PostNapisane: Wt, 4 sierpnia 2015, 12:31 

Hahahahahahaha............ :lol: :lol: :lol:
Monte Christo tak lejesz wodę ,że i do zalewu jej przybędzie.

PostNapisane: Wt, 4 sierpnia 2015, 15:16 

Szanowni Państwo raczej piszcie o tym dokąd jeżdżą na wakacje urzędnicy z naszej gminy.
Pan Burmistrz jeśli do Chorwacji pojechał to pewnie dlatego, że wyjeżdża tam od lat bo pewnie ma tam swoje ulubione miejsce.
Nie lubi kąpać się w Bałtyku? Jak ma się w nim kąpać jak to zimne morze a droga na Hel prawie taka sama jak do Chorwacji.
Co tam taka Chorwacja - to naprawdę drobna sprawa.

PostNapisane: Śr, 5 sierpnia 2015, 09:49 

Największy szlak rowerowy w Polce o długości 1390km przebiegający przez województwa: warmińsko mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie z kapitalnym oznakowaniem i infrastrukturą dla turystów na rowerach omija łukiem Krasnobród.
Co ciekawe szlak przebiega przez Susiec i biegnie do Narola.
1) Droga Susiec -Rybnica piękna i szeroka, z pięknym oznakowaniem również poziomym z wydzieloną za białą linią ścieżka rowerową w obu kierunkach, wyremontowanymi obiektami mostowymi, wykonanymi z kostki brukowej przystankami autobusowymi biegnie z Suśca w kierunku Lubaczowa. Jest to obiekt który nie ma swojego odpowiednika chyba w żadnej gminie w woj. lubelskim.
2)Muzeum pożarnictwa w Oseredku prawie za 1 mln zł,
3) Wieża widokowa w Suścu,
4) Piękne nowe asfalty na terenie całej gminy Susiec
można tak wymieniać i wymieniać a najlepiej wejść na stronę http://www.susiec.pl i poczytać sobie.
Oj kogoś o bardzo krótkim nazwisku w kadencji 2010-2014 w Krasnobrodzie zabrakło.

PostNapisane: Śr, 5 sierpnia 2015, 15:46 

"Monte"przyglądam się twoim postom i stwierdzam iż u ciebie dzień bez wazeliny to dzień stracony myślę iż trzeba było jechać z P. Burmistrzem i nosić za nim kocyk,pampersy,donosić zimną herbatę może by cię jeszcze bardziej docenił a tak przyjedzie popatrzy na posty i co stwierdzi że następny przydupas siedzi mu na karku.Mam jeszcze pytanko czy ta władza zrobiła coś czego byś nie chwalił,jeśli nic nie robi to też trzeba chwalić bo nic nie spieprzy.

PostNapisane: Cz, 6 sierpnia 2015, 08:58 

Dzikitwardzielu wracasz znowu do swojego starego stylu pisania. Ostatni raz odpowiadam na podobny wpis bo czuję że padam ofiarą machinacji w wyniku której mogę wylecieć z forum a tego bym nie chciał.
Moje wazeliniarstwo objawia się w tym, że podaję dobre praktyki byłego wójta Suśca i jego zastępcy? Jeżdżę do Suśca i wiem jak Susiec wygląda. Chciałbym aby Krasnobród tak samo wyglądał.
Jeśli można nazwać wazeliniarzami to na pewno tych którzy sprzyjali poprzedniej władzy w Krasnobrodzie. Bo jak można nazwać sytuację gdy zyskuje się stołek i uczestniczy się w igrzyskach gdy z pracy wyrzucany jest bez powodu kolega starszy wiekiem i stażem (np Józef Kostrubiec czy Sekretarz gminy).
Czy nie jest wazeliniarstwem branie czynnego udziału w mobbingu w stosunku do ludzi którzy współpracowali z panem Osiem?
Czy nie było wazeliniarstwem pisanie pod dyktando zawiadomienia do prokuratury na dyrektora szkoły w Kaczórkach?
Czy nie jest wazeliniarstwem pisanie pod dyktando zawiadomienia do prokuratury na firmę GIRD Spółka z o.o. z Biłgoraja która wydzierżawiała od gminy parkingi w Krasnobrodzie nad zalewem?
Dlaczego nikt nie pójdzie do sklepu z sitkami i papierem toaletowym w Krasnobrodzie i nie dowie się dokąd wyjeżdżali na wakacje urzędnicy z Gminy? Może byłoby tak lepiej niż pilnować gdzie pojechał burmistrz na urlop.
Pozdrawiam Pana i Admina.

PostNapisane: Cz, 6 sierpnia 2015, 10:59 

Monte Christo napisał(a):
Dzikitwardzielu wracasz znowu do swojego starego stylu pisania. Ostatni raz odpowiadam na podobny wpis bo czuję że padam ofiarą machinacji w wyniku której mogę wylecieć z forum a tego bym nie chciał.
Moje wazeliniarstwo objawia się w tym, że podaję dobre praktyki byłego wójta Suśca i jego zastępcy? Jeżdżę do Suśca i wiem jak Susiec wygląda. Chciałbym aby Krasnobród tak samo wyglądał.
Jeśli można nazwać wazeliniarzami to na pewno tych którzy sprzyjali poprzedniej władzy w Krasnobrodzie. Bo jak można nazwać sytuację gdy zyskuje się stołek i uczestniczy się w igrzyskach gdy z pracy wyrzucany jest bez powodu kolega starszy wiekiem i stażem (np Józef Kostrubiec czy Sekretarz gminy).
Czy nie jest wazeliniarstwem branie czynnego udziału w mobbingu w stosunku do ludzi którzy współpracowali z panem Osiem?
Czy nie było wazeliniarstwem pisanie pod dyktando zawiadomienia do prokuratury na dyrektora szkoły w Kaczórkach?
Czy nie jest wazeliniarstwem pisanie pod dyktando zawiadomienia do prokuratury na firmę GIRD Spółka z o.o. z Biłgoraja która wydzierżawiała od gminy parkingi w Krasnobrodzie nad zalewem?
Dlaczego nikt nie pójdzie do sklepu z sitkami i papierem toaletowym w Krasnobrodzie i nie dowie się dokąd wyjeżdżali na wakacje urzędnicy z Gminy? Może byłoby tak lepiej niż pilnować gdzie pojechał burmistrz na urlop.
Pozdrawiam Pana i Admina.

Wazeliniarstwo wazeliniarstwem, jego sprawa :) Coś mi jeszcze naszło na myśl, mianowicie dlaczego urzędnicy nie szukają oszczędności na sobie skoro gmina tak zadłużona. Mnie boli fakt, że pewien pan B. który "chyba" pracował w gminie, lub był na jakimś stażu, świeżutko po studniach teraz zamiata ulice. Dla mnie to jest chore. Wspominałem ten temat kilka tygodni wcześniej na temat pani skarbnik i innych pracowników UM -.-

PostNapisane: Cz, 6 sierpnia 2015, 16:56 

a więc WAZELINIARZ

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: Cz, 6 sierpnia 2015, 23:20 

Drogi Monte Christo ja do Ciebie nic nie mam ale jak widzę jak wazelinujesz P.Osiowi no to muszę cóś skrobnąć to nie moja bajka taka postawa jest żenująca dla mnie a inni mnie nie obchodzą i tyle.Wyjazd P. burmistrza uważam za stosowny Chorwacja jest piękna i fajnie się tam odpoczywa a to iż tam pojechał to jego prywatna sprawa, każdy wakacje spędza gdzie chce i jeśli" kmiotom" nie pasuje to niech siedzą w sadybie.

PostNapisane: Pt, 7 sierpnia 2015, 08:30 

Panie Adminie widzę ze wymiana zdań w tym wątku absolutnie nie posiada merytorycznego charakteru ale pomimo to proszę nie zamykać tego wątku.
Drogi pablojarszaku myślę że faktycznie urzędnicy w gminie powinni zacząć oszczędzać bo gmina zadłużona. Np w poprzedniej kadencji nie było pracownika do obsługi Rady Gminy a w tej kadencji się już ten etat pojawił. To jak to jest? Wcześniej pani Małgosia dała radę prowadzić sama radę gminy a teraz już nie dała rady? Po co utworzono dodatkowy etat? Do pomocy pani Małgosi?
A możne wszystko potoczyło się jak kiedyś fantastycznie pisałeś tak jakby kołem?
Chmielowiec na tkzw. wylocie - Rada Gminy - utworzenie etatu - załatwienie roboty

DALSZY CIĄG WAZELINOWANIA
W Oseredku Muzeum Pożarnictwa na błysk - 800 tys. złotych (w tym dotacja) - 1 osoba zatrudniona
W Krasnobrodzie księdzu Marszalcowi czyjś pies w niedzielę wydusił wszystkie pawie w ptaszarni.

Widać różnicę w stosunku do Suśca?

PostNapisane: Pt, 7 sierpnia 2015, 14:11 

Monte Christo prowadzisz już kampanię wyborczą Pana Osia?
Na burmistrza ? Obecny Ci się nie podoba?
Kiedy się Ciebie czyta to w gminie nie ma nikogo mądrzejszego poza Osiem. Nie ma rady gminy, Przewodniczącego i nie ma burmistrza , jest tylko Oś.
Oś, Oś, Oś......... tylko Oś.
Robi się to już obraźliwe dla obecnej władzy Krasnobrodu.
Jesteś tak dobrze poinformowany jakbyś był osobą bardzo bliską z P.Oś , albo sam był Panem Oś.
Może Administrator na podstawie danych w internecie sprawdzi kim naprawdę jesteś?

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]