facebook
Teraz jest N, 21 stycznia 2018, 10:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Panie Burmistrzu ?! Na co pan czeka ???
PostNapisane: Cz, 5 marca 2015, 13:33 

Panie BB.King czy to iż zostanie sekretarzem p.Gęśla to jest argument wyssany z palca powiem więcej na konkurs wpłynęły trzy oferty jedna z nich p.S.Podkowy była lepsza od p Gęśli.Komisja której składu nie znamy uznała , że w wyniku przeprowadzonego konkursu na wolne stanowisko urzędnicze – Sekretarz Gminy Krasnobród , Komisja Konkursowa wyłoniła kandydata na powyższe stanowisko. Został nim Pana Kazimierz Gęśla, który złożył poprawną ofertę i odpowiadał w sposób wyczerpujący na zadane przez komisję pytania.
Kandydat posiada doświadczenie zawodowe w zakresie zadań wykonywanych na stanowisku objętym naborem. W postępowaniu kwalifikacyjnym osiągnął wysokie wyniki ze wszystkich ocenianych przez komisję kryteriów : wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przygotowanie merytoryczne, predyspozycje i umiejętności, które są niezbędne do pracy na stanowisku sekretarza.
Zaprezentowana wiedza i koncepcja funkcjonowania urzędu potwierdzają,
że powierzone kandydatowi obowiązki będą wypełniane zgodnie z oczekiwaniem.

/-/ Kazimierz Misztal
Burmistrz Krasnobrodu

Ciekawy jestem co to za spece egzaminowali p.Gęślę składu komisji pewnie nigdy nie poznamy.
Jeśli chodzi o zastępcę Burmistrza to proszę o cierpliwość to stanowisko będzie obsadzone tylko nie wszystko naraz żeby ludziska nie gadali to trzeba troszki poczekać.Stanowisko to jest obiecane już dawno za wkład w kampanię wyborczą.

Reklama

PostNapisane: Cz, 5 marca 2015, 13:42 

Nie wyssany tylko twierdzący, gdyż post napisany przeze mnie był napisany dzisiaj już po fakcie. A co do S. Podkowy to pan oczywiście wie lepiej może przybliży pan dzikitwardziel jego życiorys bo mi o takim człowieku nic nie wiadomo.

PostNapisane: Cz, 5 marca 2015, 15:59 

Proszę się dowiedzieć w Gminie Adamów jeśli to pana interesuje.Pozdrawiam przeciwników politycznych życzę dużo zdrówka i cierpliwości.Wczoraj Kazimierzowa wódka dosyć smakowała.

PostNapisane: Cz, 5 marca 2015, 18:44 

A jakaś była ?

PostNapisane: Cz, 5 marca 2015, 18:48 

Proszę zerknąć na temat posta! :evil:

PostNapisane: Cz, 5 marca 2015, 18:49 

Jeżeli chodzi o pana Gęślę to ma 12 lat doświadczenia (o ile wiem) i studia prawnicze. Czy pan Podkowa ma większe doświadczenie i lepsze wykształcenie.??

PostNapisane: Cz, 5 marca 2015, 18:57 
Site Admin

Ostrzegam Panów!

PostNapisane: Cz, 5 marca 2015, 19:30 

Przed czym admin ostrzegasz jeżeli można wiedzieć ???

PostNapisane: Cz, 5 marca 2015, 21:53 

Chyba udało się rozmówcom zjechać z tematu :)

PostNapisane: Pt, 6 marca 2015, 11:03 

No może troszku rzeźwa zjechali z tematu ale w ferworze walki o prawdą (oczywiście moją) takie zjazdy się zdarzają.

PostNapisane: Cz, 12 marca 2015, 13:40 

https://www.youtube.com/watch?v=jmMm2GEFx2w

Miłego dnia ! :)

PostNapisane: Cz, 12 marca 2015, 15:22 

Panie Krzysztof pięknie ujęte moja racja jest bardziej mojsza od waszej a w ogóle to chcielibyśmy żeby to co powinno być tam gdzie jest zanim było tam gdzie było,mogło być zawsze nie tam gdzie było,ale tam gdzie powinno być zanim będzie tam gdzie jest.Myślę że wszyscy zrozumią to przesłanie :lol: :roll: :mrgreen:

PostNapisane: Cz, 12 marca 2015, 20:44 

szkoda tylko, że p. Gesla przez ostatnie 4 lata nie miał takiej dobrej posadki jak teraz z jego wykształceniem i doswiadczeniem ?nie został doceniony przez inne organy samorzadowe az dopiero teraz. zobaczymy co teraz zdziałaja tylko to wszystko za pieniadze podatników tworza sie posady i posadki czekamy jeszcze za zastępce kolejny konkurs z zkomisja widmo.

PostNapisane: Cz, 12 marca 2015, 20:46 

to była spec kmisja dobrze kandydata przebadali!!! szkoda ze pid ogłoszeniem nie napisali odrazu wybranej kandydatury

PostNapisane: N, 15 marca 2015, 23:07 

Jonny pan Gęśla nie miał ciepłej posadki dzięki pewnym panom którym nadepną na odcisk i z zemsty i zawiści ( tym wyróżniają się członkowie PSL-u) zamknęli furtki ofert pracy dla tegoż pana. To utwierdza w przekonaniu jak rozległe i długie są macki mafii PSL-owskiej w naszym województwie. Oni mają jedną zasadę albo robisz to co ci każą, wtedy klepią cię po plecach. A jak nie daj Boże masz swoje zdanie to jesteś wrogiem ludu i grozi ci eksterminacja.

PostNapisane: Pn, 16 marca 2015, 21:08 

Pan Gęśla nigdy nie powinien wracać do urzędu gminy , podejrzewam że nie ma honoru .

PostNapisane: Wt, 17 marca 2015, 07:55 

A proszę powiedzieć co takiego zrobił p. Gęśla? Ja rozumiem gdyby ktoś napisał: Sikorski powinien wyjechać z kraju lub Sienkiewicz (nie ten od p. Tadeusza) powinien siedzieć itp. itd. Ale proszę o jakieś info co zrobił p. Gęśla bo może ja o czymś nie wiem a jako aktywny uczestnik życia gminy chce takie rzeczy wiedzieć...

Ktoś podjął temat komisji.
http://umkrasnobrod.bip.lubelskie.pl/up ... ina_13.pdf <--- proszę zerknąć na pozycję o umowę zlecenie z UM Krasnobród. Tak się składa, że znam kuluary całej tej promocji. Chciał by ktoś z tak dzielnie broniących poprzedniej władzy o tym porozmawiać czy knebel będzie nie do wykrztuszenia? Można się obrzucać co wpadnie pod rękę ale nie o to tu chodzi. Proponuje co wieczór do modlitwy dołozyć intencję za całą naszą gminę bez nienawiści tylko z wiarą, że uda się wstać na nogi i stać się gminą z prawdziwego zdarzenia!

pozdrawiam!

PostNapisane: Śr, 1 kwietnia 2015, 18:24 

Tracer napisał(a):
Pan Gęśla nigdy nie powinien wracać do urzędu gminy , podejrzewam że nie ma honoru .

No właśnie panie TRACERZE ja też tak samo myślę jak pan. Pan Gęśla powinien w końcu unieść się honorem i założyć sprawę sądową panu Wiesławowi Ch. za zniesławienie.
(Mój ojciec już piąty rok chodzi po chałupie z broszurką wyborczą pana Wiesława Ch. i pyta:
"Kiedy ten K.Gęśla w końcu założy sprawę Chmielowcowi za pomówienie związane z rzekomą kradzieżą unijnych pieniędzy z gminy? Kiedy w końcu to zrobi? Muszę Chmielowca mieć - chcę go mieć!".
Kazimierz Gęśla to nie ma honoru tak? A Wiesław Ch. miał honor rozpowszechniając takie broszurki?
Martwię się tym że trzeba ciągle czekać i czekać a jak sprawa się przedawni?

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]