facebook
Teraz jest N, 16 grudnia 2018, 15:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Panie Burmistrzu ?! Na co pan czeka ???
PostNapisane: N, 25 stycznia 2015, 17:42 

Panie Burmistrzu, nie mogę zrozumieć, dlaczego pan nie szuka oszczędności w naszej gminie? Najbardziej moją uwagę przykuli:

- dwaj panowie pracujący na tzw. "śmieciach", którzy nic praktycznie nie robią tylko drukują pokwitowania, czy tez wydają worki na śmieci. (Ależ ciężka praca O_O).

- Pani Skarbnik. Bardzo się cieszyła cztery lata temu jak burmistrzem został pan Chmielowiec. Przez te cztery lata gmina została bardziej zadłużona, bo pani skarbnik tak opracowywała budżet, który opierał się na wydatkach gminy. Nie wiem czy ta osoba jest najbardziej kompetentna na to stanowisko.

- dyrektor ZGK: Pan Gmyz robi sobie po prostu jaja. Umiejętność zarządzania to tylko jest u niego swoim podwórkiem. Jeśli nie wierzycie to zapraszam na jego podwórze, a równocześnie proszę o porównanie posesji pana Dyrektora, z terenem ZGK w Majdanie Wielkim. Nic dodać, nić ując. On kwalifikuje się do dyscyplinarnego zwolnienia.

Według mnie te osoby powinni dawno opuścić gminę. Burmistrz musi mieć "jaja" i podejmować stanowcze decyzje, a nie czekać na darmo !!! W końcu jest to najwyższe stanowisko w gminie i te stanowisko powinno być niezależne od nikogo.

Reklama

Tytuł: Re: Panie Burmistrzu ?! Na co pan czeka ???
PostNapisane: N, 25 stycznia 2015, 20:52 

Może warto przyjść na Sesję Rady Miejskiej w Krasnobrodzie i zadać pytanie?
Każdy ma prawo brać udział w Sesjach!

PostNapisane: Pn, 26 stycznia 2015, 11:14 

Żeby oceniać odpowiedzialnie i sprawiedliwie innych - lepiej odwoływać się do rozumu a nie do ,, jaj" - taki retoryczny i swojski sposób ,,jedynej i słusznej" oceny konkretnych osób odbieram, jako tutejszy senior tubylec co najmniej jak dowód myślenia na krytykanctwo a nie konstruktywną krytykę.

Ta ostatnia zawierać powinna bowiem konkretne oceny a nie retoryczne jaja :-).

Jeśli chcemy coś dobrego poradzić burmistrzowi, róbmy to na poziomie konstruktywnej krytyki opartej na faktach a nie okrągłych ogólnikach. W taki sposób można więcej namieszać niż pomóc. Myślę, że moja nieśmiała uwaga nie powinna nikogo urazić... Jeśli tak to przepraszam, bo celem moim było t y l k o zwrócenie uwagi abyśmy na naszym forum nie zachowywali się jak Ci w charakterystycznym budynku na Wiejskiej. Bo Krasnobród to nie Warszawka :-) Wszystkiego najlepszego dla Ziomów z Krasnobrodu ( Zdroju ! ) .Jak najwięcej konkretów, sprawiedliwych i wyważonych działań oraz satysfakcji z tego co robimy.

PostNapisane: Pn, 26 stycznia 2015, 23:32 

Bez takich osobistych i ostrych wycieczek, prawda Panie conrad48? W przypadku p. Jarka sprawa kiedyś skończyła się w sądzie. Lepiej, żeby sprawiedliwe wyroki zapadły w stosunku do winnych krasnobrodzkich zaniedbań. Odnoszę wrażenie, że sprawa basenów to czubek góry lodowej i dlatego proponuje sprawdzić wszystkie sfinalizowane inwestycje. Przecież przykryte folią, zalegające zalew błoto to tykająca bomba szlamowa. Bo za trzy i pół roku nowy burmistrz zostanie oskarżony (zgadywać, przez kogo?) o zastanawiającą indolencję. Góra lodowa, bomba szlamowa… Idę spać. :) Dobranoc, pozdrawiam.
g..l

PostNapisane: Pt, 6 lutego 2015, 10:28 

Kolego 'gool" czy pamięć cię zawodzi przecież cała inwestycja "zalew" była przeprowadzona przez p.Osia p.Chmielowiec zastał wszystko w zasadzie zrobione i spieprzone bo teren obecnej plaży był zawyżony o 100cm a woda jak to woda nie chce płynąć do góry.Niestety trzeba było to wszystko poprawić gdyż przy plaży nie było kąpieliska więc zebrano zalegający muł zmieszany z piaskiem wyłożono włókniną aby nawieziony piasek nie mieszał się z podłożem.Cały teren plaży obniżono te wszystkie poprawki kosztowały około 500000zł.

PostNapisane: Pt, 6 lutego 2015, 11:33 

Oj kolego dzikitwardzielu nie do końca to chyba tak było jak pan myśli? Owszem za kadencji pana Osi były prowadzone prace przy zalewie, jak pamiętam to było zrobione wówczas nowe molo i zebrano trochę mułu, no i za kadencji pana Osia pozyskano fundusze unijne do przebudowy i powiększenia zalewu. Tak więc to para poprzednich burmistrzów mając wszystkie projekty gotowe tak dopilnowała wszystkiego że wiemy jakie były skutki. A co niektóre dopiero się wyłaniają.

PostNapisane: Pt, 6 lutego 2015, 11:51 

Dziki i twardy tekst, ale łatwy do zriopstowania – wszystko świetnie pamiętam, w szczególności, kto i co spieprzył. Wynik wyborów, który odesłał niedoszłego burmistrza jak najdalej od nas świadczy, że inni myślą podobnie.
Mam nieodparte wrażenie, że sprawa zalewu i basenów to odwrócenie uwagi od innych przypałów. Czas pokaże… Pozdrawiam serdecznie.
g..l
PS
Mnie najbardziej spodobała się strawersowana przez Pana znana wypowiedź, że „…woda jak to woda nie chce płynąć do góry”. :)

PostNapisane: Pt, 6 lutego 2015, 12:01 

Sorry, "...strawestowana..." - literówka.
g..l

PostNapisane: Pt, 6 lutego 2015, 15:53 

Panowie nie przekonacie mnie do tych władz niestety obecny burmistrz jest marionetką w rękach tak wychwalanego przez was p.Osia i przez całą kadencję się nic nie zmieni.Przy wyborach burmistrza była jedna debilna zasada w Krasnobrodzie i okolicy(głosujemy na swojego)nie ważne czy coś umie czy ma wykształcenie czy ma doświadczenie czy jest kompetentny żeby dzierżyć tę funkcję ważne że swój.Rozmawiałem z wieloma ludkami i prosiłem niech mi podadzą jeden "1"argument który by mnie przekonał za wyborem p.Misztala ciągle słyszałem swój.Powiem wam więcej wczoraj się dowiedziałem iż szykuje się zmiana na stanowisku Sekretarza Gminy a wiecie kto będzie p. Gęśla Kazimierz nawet będzie rozpisany konkurs na ten stołek ale on napewno wygra hihihihihihi.Panowie przemyjcie oczka WRACA STARE zobaczymy czy mam rację jeśli tak to włodarze gminy strzelili sobie w stopę na razie poczekajmy czas wszystko pokaże.

PostNapisane: So, 7 lutego 2015, 17:01 

Popieram wypowiedź dzikitwardziel. Inne rozwiązanie, niż sekretarz p.Gęśla równałoby się z cudem. Moim zdaniem mieszkańcy zostaną po raz kolejny oszukani. Szkoda, że obecny Burmistrz nie wie dlaczego 4 lata temu, wybory przegrał p.Oś. Mieszkańcy woleli emeryta na stanowisku burmistrza, aby pognał p.Gęślę z Gminy.

PostNapisane: N, 8 lutego 2015, 18:02 

Czytając wyżej opisane posty. Można zauważyć, że polityka rządzenia w Krasnobrodzie wygląda ta jak w całym naszym kraju. Pan Burmistrz głową muru nie przebije. Karawana będzie się toczyć dalej.

PostNapisane: Wt, 10 lutego 2015, 11:39 

Panie sympatyku, może nie jest tak beznadziejnie – nomenklatura marzy, żeby zachować dotychczasowy status quo, ale progności przewidują zmiany. Pytanie tylko, co przyniesie „nowe”? Proponuję wiarę, że tym razem się nie zawiedziemy.
Panie Tracer, dlaczego zapomina Pan, że mściwy Chmielowiec zwolnił p. Gęślę z pracy i zatrudnił swoich? Nie wiem czy na stanowisko sekretarza, ale zwykła przyzwoitość nakazuje przywrócić go do pracy, tym bardziej, że realia ubiegłej kadencji przyznały mu rację. :)
Panie Krasnobludku – dobra robota, powinni Pana otoczyć opieką (KDK, UM?) i wyposażyć w lepszą kamerę, bo ten mikrofon słabo zbiera. Szkoda, że nie wcześniej – niektóre wystąpienia byłyby hitem Internetu, Wardega wysiada. :)

PostNapisane: Wt, 10 lutego 2015, 12:38 

Panie gool , wolę mieć słabszy sprzęt, ale swój. Mogę nagrywać , co chcę i z kim chcę, bez żadnych nacisków. Żadnej próby sponsoringu z jakiejkolwiek strony nie przyjąłbym. Pomocy od nikogo nie oczekuję!
Sprawę akustyki sali , w której odbywają się Sesje, można rozwiązać przez odpowiednie nagłośnienie sali. Zależy to jednak już nie ode mnie.
Dlaczego dopiero teraz zacząłem nagrywać?
Znalazł się "domowy sponsor", zasponsorował to na co go było stać,ale wcale niemało!
Pracę na forum ułatwiło mi administrowanie już od może kilku, może kilkunastu lat, innego forum o tematyce hobbystycznej.
Forum o Krasnobrodzie zawsze było moją pasją , a posiadanie kamery umożliwiło mi trochę większe możliwości!
Panie gool , dziękuję za słowa uznania!

PostNapisane: Wt, 10 lutego 2015, 13:52 

Proszę Pana, już milczę – ma Pan oczywiście rację. Szacunek dla Pana i „domowego sponsora”. Pozdrawiam i zdrowia życzę.
g...l

PostNapisane: Wt, 10 lutego 2015, 13:56 

Haters gonna hate

PostNapisane: Wt, 10 lutego 2015, 15:44 

Kate, Kat, Kathy, Kay, Kity – tak ładnie to brzmi, a Pani obiecuje nienawiść za drobne, słowne złośliwości. Już sobie wyobrażam, co by zrobił ten, z którego dworuję…. :) Ale niech tam, odpuszczam – wolę być lubiany. :) O ile wytrzymam. :)
Pozdrawiam serdecznie.
g..l

PostNapisane: Wt, 10 lutego 2015, 18:10 

Źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, że są osoby które zawsze będą negtywnie nastawione do pana Burmistrza, nie dając mu nawet szansy się wykazac na nowym stanowisku. Gdy czytam niektóre komentarze to widzę u pewnych osób straszną zawiść...

PostNapisane: Wt, 10 lutego 2015, 19:36 

Trochę na zasadzie "uderz w stół, a nożyce się odezwą" wziąłem uwagę do siebie uważając, że bronisz starego (...pip, ....pip, ...pip...). Na szczęście nie moje posty miałaś na myśli, choć przyznaję, że wyjątkowo kiepskie zdanie o poprzedniku dość dosadnie wyrażałem - długo i "ciężko" na tę opinię "pracował". Obiecuję nie prowokować tematu, niech się nim wymiar sprawiedliwości zajmie, ale specjalnie jakoś w to nie wierzę - nikomu podobnemu do niego nie spotkało w Polsce nic złego. Na obecnego burmistrza głosowałem i trzymam za niego kciuki, wierzę w jego prawość i mam zamiar wspierać. Wszyscy mieszkańcy wiemy, na co stać drugą stronę i stąd moje krytyczne o nich, a życzliwe dla obecnej władzy komentarze. Pozdrawiam.
g..l

PostNapisane: Śr, 18 lutego 2015, 00:00 

Już pisałem o ogłoszonym konkursie na Sekretarza Gminy rozstrzygnie się ponoć 6 Marca ale nie wiecie państwo iż jest szykowany teraz nowy etat zastępcy Burmistrza ma go objąć pewna pani ale nazwiska nie zdradzę jak na razie wszystkie moje wiadomości się sprawdzają więc poczekajmy czas pokaże.

PostNapisane: Cz, 5 marca 2015, 10:05 

Panie dzikitwardziel czytam pana posty i nie wierzę jak pan łatwo rzuca argumentami wyssanymi z palca twardo trzymając stronę poprzednich władz. Trochę obiektywizmu. A ten pana post
(Już pisałem o ogłoszonym konkursie na Sekretarza Gminy rozstrzygnie się ponoć 6 Marca ale nie wiecie państwo iż jest szykowany teraz nowy etat zastępcy Burmistrza ma go objąć pewna pani ale nazwiska nie zdradzę jak na razie wszystkie moje wiadomości się sprawdzają więc poczekajmy czas pokaże).
I co dupa, zonk. Sekretarzem został pan Gęśla. Nie wiem co ludzie mają do p. Gęśli to że ma jaja i chce wprowadzić porządek że nie cacka się z ludźmi którzy by tylko wprowadzali zamieszanie i dezinformację.Ja 3mam kciuki za pana Gęślę i mam nadzieję że porządek wróci i rozliczy się efektywnie z poprzednią władzą.
Czytałem również o opłatach klimatycznych gdzie kilka osób gorąco się wypowiadało na ten temat. Ja bym na razie dał spokój jednej i drugiej władzy , a skoncentrował na ludziach których to dotyczy czyli właścicieli pensjonatów, domów wczasowych i ośrodków. Z tego co wiem to nie są skorzy do zbierania tych opłat a nawet wolą pobrać i zachować dla siebie. Znam nawet lepszy przykład w pewnym ośrodku(agroturystyka) ogółem kwatery prywatne była rozmowa " turysta: może jakiś rabat na pobyt? kwaterodawca: po namyśle- no nie wiem wie pan najwyżej nie policzę panu opłaty klimatycznej." Ile takich przypadków wciągu sezonu może być zapewne wiele. Więcej ,nasi biznesmeni kwaterodawcy najwięcej narzekają krzyczą i wymagają . A sami to kombinują kłamiąc o ilości pokoi, podając fałszywe dane metraży ośrodków. Gmina powinna wprowadzić komisję która by sprawdzała ten stan. Wiem że to nie jest prawnie regulowane dlatego takie przekręty lecą.Szkoda bo to największa rzesza krzykaczy która ocenia władze, oni nie widzą tego jak okradają nasze miasteczko choć ono ich żywi.

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]