facebook
Teraz jest N, 23 września 2018, 23:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: P.Stanisław Jędrusina zastępcą Wójta Gminy w Skierbieszowie
PostNapisane: So, 10 stycznia 2015, 13:07 

P.Stanisław Jędrusina zastępcą Wójta Gminy w Skierbieszowie

http://www.skierbieszow.com.pl/page/381 ... gminy.html

Reklama

Tytuł: Re: P.Stanisław Jędrusina zastępcą Wójta Gminy w Skierbieszo
PostNapisane: Wt, 13 stycznia 2015, 13:33 

Pozostaje tylko współczuć...
Odzwierciedlenie tego jak się robi "politykę" na szczeblu samorządowym.

PostNapisane: Pn, 26 stycznia 2015, 09:53 

Zastępca wójta Stanisław Klaster J. - dobrze brzmi.
g..l

PostNapisane: Pt, 6 lutego 2015, 16:40 

O panowie przemawia przez was zazdrość p. Stanisław Jędrusina ukończył UMCS w Lublinie wydział administracja tej klasy fachowiec zawsze znajdzie pracę więc nie dziwcie się że pracuje i ma się dobrze ale wy pewnie widzieliście go już jako menela szukającego po śmietnikach.Panie Krzysztofie czy p.gool możecie się pochwalić takim wykształceniem?Moje podejrzenia co do was panowie są takie pewnie jesteście wyznawcami teorii Zamachu Smoleńskiego oraz miłośnikami tego szamana z Torunia a drugą niezaprzeczalnie mądrą osobistością jest Jarek Kaczor czy się mylę?
Rozmawiałem z ludźmi ze Skierbieszowa i bardzo są zadowoleni z zastępcy bo wiedzą że przez ostatnie 5 latek przez które będzie można coś wyciągnąć z Unii on to wyciągnie.Zobaczymy jakie projekty unijne stworzy obecna ekipa i jakie środki pozyska czekam niecierpliwie.

PostNapisane: Pt, 6 lutego 2015, 21:35 

Nie zazdroszczę p. Jędrusinie, raczej współczuję, że musi zaliczać kolejną gminę i od nowa robić wrażenie, podczas gdy naprawdę jest trybikiem partyjnej machiny, od której wszystko zależy. Jeśli się nie zakręci tak, jak trzeba to go wymienią na lepszy, bardziej posłuszny model. Póki co ma komu pomagać, jeszcze nie raz gdzieś w województwie nieszczęśni mieszkańcy wybiorą jakiegoś partyjnego niezgułę. Co by było bez niego w Krasnobrodzie? Proszę sobie wyobrazić samodzielne rządy p. Chmielowca... :) W każdym razie dobrze jemu i wszystkim mieszkańcom Skierbieszowa życzę.
Swoim wykształceniem i poglądami politycznymi nie zamierzam się na forum dzielić. Uważam za bardzo szkodliwe działania poprzedniej władzy, która wszystko niemożliwie upolityczniła, a Pan dzikitwardziel to wiernie kontynuuje. W ostatnim zdaniu pozwolił Pan sobie wręcz na nutę groźby połączonej z satysfakcją, że nowemu burmistrzowi nie uda się pozyskać żadnych środków i nie zrealizuje ani jednej unijnej inwestycji. Smutne i wszystko mówiące – strzał w stopę to się nazywa, przełożeni nie pochwalą.
Ja wszystkim mieszkańcom, Panu Burmistrzowi i sobie życzę, aby skutecznie udało się uporządkować pozostawiony bałagan oraz zrealizować nowe, ambitne plany. Trzymam kciuki, Pan dzikitwardziel (naprawdę tubylec? :)), bez urazy.
Pozdrawiam serdecznie.
g..l

PostNapisane: So, 7 lutego 2015, 22:46 

Panie gool ja też nie będę rzucał kłód pod nogi obecnej ekipy ale (zawsze jest to ale)życzenia dla burmistrza i mieszkańców a rzeczywistość to dwie osobne sprawy życzenia nic nie kosztują a konkretne działania oraz nowe projekty to już wydatek z kasy gminy.Rozpoczęte przez p.Jędrusinę są 4 projekty unijne które są zatwierdzone do realizacji na drogę Klocówka -Majdan Wielki gmina już zaciąga pożyczkę w wysokości 1mln zł ciekawe ile pochłonie remont oczyszczalni ścieków w której nic nie robiono od powstania czyli około 20lat.Wiem że gdy władze zechcą skończyć te projekty a muszą to zrobić to wejdziemy w długi bo taka jest specyfika inwestycji i nie zostanie nic kasiorki na jakieś większe projekty może coś tam zrobią tak jak bunkier w centrum ale to tylko dla zamydlenia oczu.Życzmy władzom wszystkiego dobrego co ślina na język przyniesie to nic nie kosztuje a życie wszystko zweryfikuje.

PostNapisane: N, 8 lutego 2015, 10:10 

Dzięki Ci Panie Boże, że nie ekipa Chmielowca będzie te projekty realizowała – przecież ta droga zaraz by się zapadła. :) I bez tego p. Misztala wyboista przyszłość czeka. Pozdrawiam Pana.
g..l
PS
Cztery projekty na jedną drogę?

PostNapisane: Śr, 18 lutego 2015, 09:01 

Wysłanie Stanisława Klastra Jędrusiny do Skierbieszowa było niehumanitarne. Z pewnością pracownicy w Skierbieszowie byli zrelaksowani a tu masz ....
Zapewne wielu powie: Stanisławowi Jędrusinie spalił się stołek w gminie w Krasnobrodzie ze względu na Chmielowca!
Akurat. Stanisława cechował samozapłon - spali się pod nim każdy stołek.

PostNapisane: Cz, 26 lutego 2015, 12:53 

Kontynuując temat p. Stanisław Jędrusina z-cą burmistrza w Skierbieszowie należy podkreślić, że Pan Stanisław był zdecydowanie jedną z barwniejszych postaci jakie przemknęły (oby bezpowrotnie) przez Krasnobród.
Posiadał zdolności i predyspozycje do pracy w policji lub więziennictwie - preferowana posada klawisza (klawisz z powołania).
Znowu koledzy mu pomogli i wsadzili na stołek w Skierbieszowie. Znowu SPADŁ NA CZTERY ŁAPY.
Aby kontynuować naszą forumowo - youtubową podróż przypomnijcie sobie piosenkę wykonawcy MLEKO - KTO DOGONI PSA.
Słowa piosenki tak jakoś akuratnie pasują do "naszego" Stanisława
"Łapy łapy cztery łapy a na łapach pies kudłaty...."
Link do teledysku na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=WkiYl-QcWr8

PostNapisane: Pt, 27 lutego 2015, 08:07 

dzikitwardziel - z pewnością nie jest to zazdrość. Nigdy nie będę zazdrościł krętactwa, kombinatorstwa i złodziejstwa. Jeśli o wykształcenie idzie to mam o jedno oczko wyższe studia od byłego na szczęście z/cy więc nietrafione. O politycznych kwestiach dyskutować zamiaru nie mam. A z unii pan jędrusina może wyciągać ale dla siebie umowy zlecenie za promocje projektów unijnych na 16 600 zł...

PostNapisane: Pt, 27 lutego 2015, 15:15 

Nie, p. Kobra – może nie klawisz, ale policjant to zawód zaufania publicznego, a Jędrusina to raczej spec od brudnej roboty. Mały człowiek, duże kompleksy, wielkie ambicje, po trupach do celu… Gdyby się bardziej gramatycznie wysławiał już dawno by go wyżej wepchnęli.
g..l

PostNapisane: Wt, 3 marca 2015, 13:19 

Namierzanie pana Stanisława J. po odejściu z gminy Krasnobród nie trwało długo. Podobno sam się namierzył.
Do gminy Krasnobród przyszedł już na drugi dzień telex.

MOBBER stop WYLĄDOWAŁ stop
Zobaczcie stop jak stop spadłem stop na stop cztery stop łapki stop łał! stop
pozdrawiam stop Staszek stop Gmina stop Skierbieszów

PS Oj kiedyś mu to lądowanie nie wyjdzie! :lol:

PostNapisane: Wt, 3 marca 2015, 15:50 

Mobber, Klaster, Stasina, Jędrusina – ależ się chłopina dla Krasnobrodu zasłużył, przeszedł do historii. :)
g..l

PostNapisane: Śr, 4 marca 2015, 00:45 

Panie Goolu - a co pan myśli o tym - Stasiu Gąska (Stańczyk)?
Człowiek zorientowany na arenie politycznej, słynący z ciętego dowcipu, błazen nadworny króla (króla Wiesława) krytykujący ostro władcę w ocenach politycznych - między innymi za odwołanie z funkcji Sekretarza Pana Kazimierza Gęśli. Człowiek wykształcony - fakt faktem, że nie kupił dyplomu na bazarze przy Różyckiego w Warszawie tak jak niektórzy jego przełożeni. Jednak czy do końca patriota? Można tu wiele polemizować.
Wołodyjowski rzekłby o nim:
Dziwny to człek który tyle samo dobrego co i złego czyni!

PostNapisane: Śr, 4 marca 2015, 10:19 

Nie wiem, co odpowiedzieć: ja rządy obydwu panów burmistrzów ubiegłej kadencji oceniam jednoznacznie negatywnie – każda moja opinia miała krytyczny albo sarkastyczny charakter. Podłość zmiksowana z niekompetencją, zespolona prywatą i partyjniactwem zdominowały całą ubiegłą kadencję. Jeśli napisałem, że bez zastępcy byłoby jeszcze gorzej, to z powodu krążącego dowcipu: idzie pierwsza grupa inwalidzka z opieką asystenta.
Jeśli Klaster-Jędrusina Stańczykiem to Towarzysz Wiesław mickiewiczowskim Konradem Wallenrodem – swoją postawą bardzo przyczynił do rozwalenia dotychczasowego układu. :)
Muszę bardziej precyzyjnie wyrażać swoje poglądy albo zamilknąć, to drugie łatwiejsze. :)
Pozdrawiam serdecznie.
g..l
PS
Co Panu przyszło do głowy przytoczyć słowa rotmistrza kaliskiego Stanisława Skrzetuskiego (nie p. Wołodyjowskiego!!!) o Andrzeju Kmicicu w kontekście dokonań p. Klaster-Jędrusiny?

PostNapisane: Śr, 4 marca 2015, 11:14 

Sprawdziłem w tekście Potopu - faktycznie to Skrzetuski - ma pan rację dzięki za sprostowanie. :oops:
Panie Goolu gdybym obiektywnie nie wyraził się o Stanisławie wówczas przyjąłbym mniej więcej podobny styl jak Dzikitwardziel (nie chcę aby mi zarzucano, że mam "klapki na oczach").
Forum musi mieć charakter informacyjny i obiektywny - prosi nas o to pan ADMIN.
Panie Goolu proszę mi wierzyć na słowo bo ja szanuję pana - Stanisław J. nie był zwolennikiem nie tylko zwalniania ale i odwołania pana Kazimierza Gęśli z funkcji sekretarza. Słyszałem to z jego ust osobiście.

PostNapisane: Śr, 4 marca 2015, 11:52 

Wiem, że kompetentny i merytoryczny – bez niego całkiem klapa. Nie wiedziałem, że sprzeciwił się odwołaniu p. Gęśli. Cierpi za starego, ja przestaję go krytykować i życzę mu dobrze, ale na porównanie do Kmicica się nie zgadzam.
Pozdrawiam.
g..l

PostNapisane: Śr, 8 kwietnia 2015, 17:52 

Pan Stanisław J. w związku z swym przejściem na stanowisko z-cy burmistrza w Skierbieszowie zmienił IMAGE.
Nie musi się już fraternizować z biednymi mieszkańcami Krasnobrodu jeżdżąc starym pobitym LANOSEM.
Nowa gmina a więc nowy IMAGE. Nie musi już stwarzać pozorów prostego człowieka z ludu.
Bardzo mu do twarzy w pięknym nowym srebrnym oplu wprost z salonu.
Partia mu pomogła? Ależ skąd! To biedny Krasnobród znowu miał wspaniały gest.

PostNapisane: Cz, 9 kwietnia 2015, 21:08 

Monte widzę że ci zazdrość dupsko rozrywa co z tego że chłopina kupił nowego z salonu a ty niestety taki nieudacznik że cię nie stać na nowego srebrnego to sobie kup barana z hodowli zarodowej będziesz miał towarzysza a w ogóle to przestań zaglądać komuś do portfela bo to już zbukami trąca.

PostNapisane: Pt, 10 kwietnia 2015, 08:41 

Nieudacznik a człowiek uczciwy to niebo a ziemia. Nie znam p. Monte natomiast znam poczynania jędrka. Nie jest to człowiek uczciwy. koniec kropka.
PS: dopóki ten portfel jest dotowany z mojego potrfela - można tam zaglądać ile się chce.

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]