facebook
Teraz jest Śr, 12 grudnia 2018, 03:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kłamstwo Chmielowca
PostNapisane: Wt, 14 grudnia 2010, 19:41 

W pkt. 8 swojego listu otwartego Pan Chmielowiec "pomówił" Burmistrza Janusz Osia i Sekretarza Gminy i mogło to mieć wpływ na wynik wyborczy. Zawsze uwarzałem, że takie "rozgrywki" polityczne miały miejsce na wyższch szczeblach naszej władzy, a tu okazuje się, że w NASZYM KRASNOBRODZIE, na szczeblu samorządu stosuje sie takie same praktyki. Cała afera, a zwłaszcza okres w jakim została wywołana nie była przypadkiem. Majstersztyk jaki wykonał P. Chmielowiec (albo ktoś wyżej) zasługuje na pełne potępienie! Każda walka, nawet o stołki (zwłaszcza na szczeblu gminnym) powinna być Fair Play! Jak ulał pasuje tu do Pana (nowego burmistrza) przysłowie: "Po trupach do celu". JA NIE CHCĘ MIEĆ BURMISTRZA KŁAMCĘ!.

Reklama

Tytuł: Re: Kłamstwo Chmielowca
PostNapisane: Wt, 14 grudnia 2010, 21:51 

Zgodnie z wyrokiem sądu jest to jak najbardziej nie tegens. Trudno w takich przypadkach pisać c"o by było gdyby", tego nie wiemy. Takie zagrywki mogą działać zarówno na korzyść jak i niekorzyść zainteresowanych.
Pewne są też dwie rzeczy, pierwsza że nie było to fair,

druga
CAŁAPRAWDA napisał(a):
zasługuje na pełne potępienie!

pełne potępienie to trochę słowa na wyrost, i brzmi trochę tak jakby obecny burmistrz za swój "występek" miał być strącony do piekieł i skazany na wieczne tortury ;).

PostNapisane: Wt, 14 grudnia 2010, 23:01 

Pełne potępienie! W nawiase napisałem "albo ktoś wyżej". Miałem tu na mysli kogoś kto jest u władzy o szczebelek wyżej. A to dlatego, że w Naszym małym środowisku takich praktyk być nie powinno! Trudno się pogodzić z taką "polityką" i u szczytu władz, a już nie wspomnę o NASZYM KRASNOBRODZIE I GMINIE! Ktoś uprawia politykę w Krasnobrodzie na wielką skalę, a to jest(było) spokojne Miasteczko!

PostNapisane: Śr, 15 grudnia 2010, 00:59 

Wszyscy obserwujacy krasnobrodzkie rozgrywki dokładnie wiedzą że wszystkimi sznurkami Pana Chmielowca pociąga Pan Mielnicki. Moim zdaniem sprawy należy nazywać po imieniu aby wyeliminować z naszego miasteczka patologię która powoduje że na tak niskim szczeblu władzy uruchamiane są rozgrywki polityczne które niczego dobrego nie wnoszą.Jeżeli Pan Burmistrz będzie tak podatny na sugestie to niczego dobrego dla Krasnobrodu nie wróżę.

PostNapisane: So, 18 grudnia 2010, 11:12 

można się zgodzić lub nie kwestia zależy od punktu siedzenia i widzenia, wieczór wróżb był pod koniec listopada;), zobaczymy co przyniesie dla Krasnobrodu czterolistna koniczynka.

PostNapisane: N, 30 stycznia 2011, 18:14 

Polecam lekturę postanowienia sądu.
Osobiście twierdzę że to sąd jest niechlujny w tym postanowieniu.
Dlaczego ? :) a z prostej przyczyny. Sam nie sprawdził co jest na stronie internetowej na której Chmielowcowi zarzuca nie zweryfikowanie podawanych informacji. Sąd dał cztery literki. Jest tam coś całkiem innego niż podaje ! :)
Polecam lekturę na stronie RPO WL.
Bardziej jestem skłonny do stwierdzenia że wszyscy dali tyła ( Oś - pytany wielokrotnie o wyjaśnienie tej kwestii, sąd piszący bzdury, i Chmielowiec - który mógł to zredagować inaczej ).
Ciekawi mnie także czy nie zostało złamane prawo w upublicznieniu tego postanowienia przed jego uprawomocnieniem.
Oj śliskie to "szachy" ta polityka :) , lepiej z nią chyba nie mieć za wiele wspólnego.

PostNapisane: Cz, 8 stycznia 2015, 21:17 

zappek napisał(a):
można się zgodzić lub nie kwestia zależy od punktu siedzenia i widzenia, wieczór wróżb był pod koniec listopada;), zobaczymy co przyniesie dla Krasnobrodu czterolistna koniczynka.

Co przyniosła czterolistna koniczynka?

PostNapisane: Wt, 13 stycznia 2015, 13:22 

Gigantyczną odprawę - należy się ! By żyło się lepiej

PostNapisane: Pt, 27 lutego 2015, 23:19 

Niebywałe - Wiesław Ch. KOLO WYKLUCZONY CYFROWO jednym ruchem ręki uzyskuje rekordową odprawę w skali kraju!
http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/57020/odprawy-i-nagroda.html
Aż dziw bierze - KOLO WYKLUCZONY CYFROWO idealnie zatrybia wszystkie paragrafy i przyciska Gminę Krasnobród, która jednym ruchem wypaca mu kaskę w wysokości ponad 130 000zł.
Skąd u WYKLUCZONEGO CYFROWO kola który zamiast tabletu używa chustki do nosa na której wiąże guzy aby czegoś ważnego nie zapomnieć taki nagły przypływ geniuszu?
Ależ to proste! On był otoczony KOMPRADORAMI którzy zadbali o to aby wydoił maksymalnie gminę Krasnobród.
Uważaj Misztal do jasnej cholery uważaj! Otaczają również i Ciebie POGROBOWCY CHMIELOWCA.
Ty Burmistrzu masz teraz gminne pieniądze ale KOMPRADORZY - POGROBOWCY CHMIELOWCA mają większe od Ciebie doświadczenie,
Słuchaj Janusza Osia bo jak nie posłuchasz - to pod koniec kadencji Ty zdobędziesz doświadczenie ale gminne pieniądze będą już w rękach POGROBOWCÓW CHMIELOWCA.

PostNapisane: So, 28 lutego 2015, 00:17 

Panowie jeśli jesteście tacy dociekliwi to proszę się zainteresować czy p.Oś wziął na odchodne odprawę czy się jej zrzekł bo Gmina Krasnobród była wtedy w zapaści groziło nam bankructwo.Ja wiem jak było,ale dociekliwych jak p.Kobra proszę dotarcie do źródeł i opisanie na forum jeśli to możliwe kwot jakie wtedy zainkasował P.Oś myślę iż pana publikacja wyjaśni wszystko związane z odprawami Burmistrzów z poszanowaniem Ryl.

PostNapisane: N, 1 marca 2015, 16:26 

Panie Dzikitwardzielu. O odprawie którą na zakończenie swojej kadencji pobrał kiedyś Pan Janusz Oś przeczytałem cztery lata temu w Tygodniku Zamojskim. Jeśli dobrze pamiętam była to kwota chyba 25000zł. Jeśli ktoś z Forumowiczów ma tamten artykuł proszę mnie sprostować jeśli się mylę. Różnica w stosunku do Chmielowca wynosi ponad 100 000zł.
Pozdrawiam Pana.

PostNapisane: Śr, 4 marca 2015, 01:13 

Król Wiesław - relikt przeszłości.
Przez cztery lata w domu z ulgą odwiązywał guzy ze sznura na którym każdy guz oznaczał jeden dzień burmistrzowania.
Król Wiesław - zniewolony przez pieniądz.
"Wykluczony cyfrowo" nie ufa bankom - gotówkę trzyma zamkniętą w wersalce na której cały czas musi leżeć i dyżurować on lub jego żona (w zależności kto wyjdzie po zakupy).
A wersalka nie jest cyfrowa - pojemność wersalki jest ograniczona gdyż co miesiąc Wiesław skutecznie wyniszcza ZUS. :shock:
Okazuje się że pieniądze nie przyniosły wszczęcia gdyż pojawiło się wraz z wersalką zagrożenie ze strony grasujących w domu myszy. :mrgreen:
Teraz nasz król nie ma teraz możliwości ruchu na szachownicy - pokochał niegdyś partię teraz musi pokochać KOTA. :lol:

PostNapisane: Śr, 15 kwietnia 2015, 10:38 

STARAŁ SIĘ ZMNIEJSZYĆ ZADŁUŻENIE GMINY I JAKOŚ NIE WYSZŁO. NIE MIAŁ DOŚWIADCZENIA A JĘDRUSINY NIE SŁUCHAŁ

ZE STRONY ROZTOCZE NET http://roztocze.net/newsroom.php/29591.html

"LEGITYMACJE NIE BĘDĄ PRZESZKADZAĆ"

Stanisław Jędrusina nie jest już wicewójtem gminy Mircze, a zastępcą burmistrza Krasnobrodu

Jestem zastępcą burmistrza Krasnobrodu od 20 stycznia – mówi Jędrusina. Zaznacza, że z poprzednim pracodawcą wójtem gminy Mircze, Lechem Szopińskim rozstał się w zgodzie i nadal zamierza w miarę możliwości pomagać gminie w realizacji inwestycji, które współtworzył.

Wyjawia, że propozycję objęcia stanowiska otrzymał od Wiesława Chmielowca, nowego burmistrza Krasnobrodu, w grudniu ub. roku. Przez kilka tygodni rozważał plusy i minusy zmiany pracy. Ostatecznie zdecydował, że propozycję burmistrza przyjmie.

– Mieszkam w Zamościu. Do Krasnobrodu mam bliżej niż do Mircza. Postanowiłem pomóc burmistrzowi, który nie ma doświadczenia w administracji samorządowej, w uporaniu się z zadłużeniem gminy i zdobyciem środków unijnych – mówi Stanisław Jędrusina.

– Znam tego człowieka od wielu lat. Znam jego osiągnięcia w samorządzie w Łaszczowie. Jest to człowiek kompetentny, a takich ludzi w Krasnobrodzie nam trzeba – komplementuje swojego współpracownika Wiesław Chmielowiec. Przyznaje, że rzeczywiście wielkiego doświadczenia samorządowego nie ma (przez ostatnie 15 lat był dyrektorem Sanatorium Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Krasnobrodzie). Liczy na to, że nowy współpracownik wesprze go swoim doświadczeniem.

Obaj panowie deklarują, że nie będą im przeszkadzać legitymacje partyjne. Wiesław Chmielowiec jest związany z Polskim Stronnictwem Ludowym, Stanisław Jędrusina z Platformą Obywatelską i jako kandydat tej partii startował w ostatnich wyborach na burmistrza Łaszczowa (przegrał w pierwszej turze).

– Nie interesuje mnie polityka, tylko gospodarka. Mam doświadczenie w pracy w samorządzie i na tym się znam – mówi Stanisław Jędrusina.

Stanisław Jędrusina w latach 1991-1992 był sekretarzem Urzędu Gminy w Łaszczowie, a następnie do 2006 roku wójtem gminy Łaszczów (przegrał z Cezarym Girgielem). Od 2 maja 2007 r. był zastępcą wójta gm. Mircze.

PostNapisane: Pn, 11 maja 2015, 11:09 

"LEGITYMACJE IM NIE PRZESZKADZAŁY"

Obrazek

PostNapisane: Pt, 29 maja 2015, 08:12 

-Halo Bronek? Słuchaj Bronek poniosłeś sromotną klęskę w wyborach w Krasnobrodzie. Ten chłystek ANDRE z PIS stłukł ci tyłek!
Niepotrzebnie podpisałeś kilkanaście ustaw podnoszących podatki, zlikwidowałeś ulgę budowlaną i zmniejszyłeś zasiłek pogrzebowy. Podpisałeś ustawę podnoszącą wiek emerytalny do 67 lat - po co?

- Wiesław słuchaj ja się już ustawiłem podobnie jak ty. Przewidziałem to że ludzie w końcu zaczną widzieć. Odchodzę na emeryturę w wieku 63 lat. Wezmę 60 000zł odprawy. W 2011 roku podpisałem ustawę na mocy której teraz będę brał 10 000zł miesięcznie i 12 000zł na prowadzenie biura. Przysługuje mi darmowa limuzyna oraz mam przyznany bezpłatny pakiet medyczny VIP dla mnie i wszystkich członków mojej rodziny.

- Bronek widzę, że mamy podobne poglądy na niektóre sprawy. Zycie zaczyna się po sześćdziesiątce. Najgorsze jednak jest to że frajerzy zaczynają widzieć. Co przyniesie jesień?

- Wiesław nie martw się! Liczę na to że głosy będą liczyli twoi ludzie. Inni są wiesz - niebezpieczni.

PostNapisane: Pt, 29 maja 2015, 10:31 

Dobre! :D
Panie Monte Christo, chyba utworzę dział Krasnobrodzki humor i Pańskie posty poprzenoszę do tego działu.

PostNapisane: Pt, 29 maja 2015, 15:34 

Słuchaj Donald strasznie jadą na mnie na forum. Czepił się taki jeden i wierci i drąży. No żyć nie daje.
Najgorsze jest to że Admin się zbiesił i też się zaczyna się przy tym dobrze bawić. Coś trzeba z tym zrobić!
Można na Ciebie Donald liczyć w tej sprawie?

Obrazek

Jak najbardziej panie prezydencie. A to się towarzystwo rozhasało! No!
W tyłkach im się poprzewracało po tych majowych wyborach!
Za chwilę zadzwonię do Waldka niech uruchamia Dzikiegotwardziela.

Obrazek

PostNapisane: Śr, 10 czerwca 2015, 09:45 

Halo Waldi?
Słuchaj Waldi widzę że ten uciążliwy kolo na Forum przestał już po mnie jechać. Pewnie to zasługa tego twojego Dzikiegotwardziela. Dzięki ci Waldi za załatwienie tej sprawy!

Obrazek
Bronek teraz ja mam problem polityczny. Burmistrz K.Misztal załatwił całego tira pięknych jabłek i rozdał je całkowicie za darmo na terenie gminy Krasnobród. Ludzie całymi taczkami brali. Ma załatwić jeszcze jednego tira a najgorsze jest to, że mieszkańcy Krasnobrodu pamiętają że gdy Janusz Oś ryby z zalewu odławiał to mnóstwo ludzi z Krasnobrodu wtedy ryby dostało i to też całkowicie za darmo. Nawet niektórym jeszcze własnoręcznie je oskrobywał. No mówię ci dostawali oskrobane ryby wprost na patelnię od burmistrza. No tego jeszcze nie było.
Obrazek
Choroba to niedobrze. Waldi a ten twój Wiesław w poprzedniej kadencji niczego nie rozdawał?
On raczej wołał brać niż dawać prawda? A czy ty wiesz, że ja jako głowa państwa nie dałem rady wziąć większej od niego odprawy? Przebił mnie ponad dwukrotnie. Nie może być – z diabłem młócił?
To tak na marginesie.
Waldi! W takim razie obecnie w Krasnobrodzie znowu zaczynają królować niebezpieczne poglądy. Rozdawać za darmo w dzisiejszych czasach mogą tylko niebezpieczni ludzie! Powinno się Krasnobrodczyków doić, przyduszać a nie obdarowywać!

Obrazek

PostNapisane: Śr, 10 czerwca 2015, 20:37 

Oj Monte Christo trochę ściemniasz.
Zobacz relację z VII Sesji /3.06.06- czas nagrania/ co mówił Pan Burmistrz.
Pan Burmistrz powiedział ,że dostał informację ,że gmina dostała 10 ton jabłek i trzeba je rozdać rodzinom w trudnej sytuacji, także dzieciom w szkołach.
No ale jak przystało na Głownego satyryka Forum, niech będzie po Twojemu! :lol:

Sory! Ten czas na nagraniu to 3.05.50.

PostNapisane: Cz, 11 czerwca 2015, 08:07 

Panie Monte Christo moje gratulacje!

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]