facebook
Teraz jest Cz, 19 lipca 2018, 07:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Kolejna porażka "naszych wnioskopisarzy"?
PostNapisane: Wt, 20 marca 2018, 14:48 

Obrazek
Oby to się nie sprawdziło. :oops:

Reklama

Tytuł: Re: Kolejna porażka "naszych wnioskopisarzy"?
PostNapisane: Pt, 6 kwietnia 2018, 15:53 

Jedni mówią że mam „zlecenie” a Gool mi mówi, że burmistrza „bronię”. Nie mam „zlecenia” ani też nie bronię burmistrza. Burmistrz ma zasługi bo uratował gminę przed szaleńczym pochodem koalicji PO-PSL (chociaż tak naprawdę to Jędrka można było zostawić, gdyż Jędrek padł ofiarą brudnych machinacji inicjowanych przez Leszka Chmielewskiego).
Obecny burmistrz pozwolił peeselowcom zrobić „Mistrzostwa ZSL-u” na stadionie w Krasnobrodzie a oni co mu robią? Nie dali mu ani jednego euro tylko wyrzucają mu wnioski o dotacje unijne i jeszcze się tym chwalą na forum pisząc o porażce „naszych wnioskopisarzy”.
Mądry człowiek który czyta takie info od razu wie kto jest ojcem takiej porażki bo takie info od razu śmierdzi swoim mocodawcą. Uwalają burmistrzowi wnioski a potem chwalą się o swoich dokonaniach na forum poprzez podstawione „słupy” typu Kruczek czy Muszkieter.
Tak jak dawniej strzelali ze swymi kumplami do górników w kopalni WUJEK tak teraz bawią się dobrze i myślą że strzelają do pana G. i doradcy burmistrza torpedując projekty unijne. A tak naprawdę to celem kompradorów z naszej gminy jest wysłanie tych dwóch panów do pośredniaka nie bacząc, że cierpi na ich chorej prywatnej wojnie całe społeczeństwo gminy Krasnobród.
Jedni chcą budować a drudzy zabawiają się w gwizdanie i strzelanie jak na odpuście. Koalicja PO PSL która wkrótce opuści Urząd Marszałkowski za namową naszych gminnych kompradorów bawi się w najlepsze uwalając dotacje unijne dla gminy Krasnobród a społeczeństwo gminy Krasnobród ubożeje z dnia na dzień.
Ojciec „sukcesu” „naszych wnioskopisarzy” jak widać – znany.
Najgorsze jest to, że kmiotkowie po raz kolejny sprzedają gminę Krasnobród – za kieliszek wódki. Większość kmiotków już 20 października ponownie zagłosuje na zeteselowców z radosnym hasłem na ustach GŁOSUJEMY NA ZSL - ZROBIMY BABCI NA ZŁOŚĆ I ODMROZIMY SOBIE USZY!.
Obrazek

Tytuł: Re: Kolejna porażka "naszych wnioskopisarzy"?
PostNapisane: Cz, 10 maja 2018, 10:23 

Panie Monte Christo, jesień pokaże na jak długo burmistrz zatrzymał koalicyjny pochód, bo teraz ewidentnie zawodzi. Kiedyś napisałem: „Wiele niestety wskazuje na to, że dzień 30 listopada 2014 r. przejdzie do historii nie jako lokalne święto, ale jako rocznica zmarnowanej szansy…” Nie rozwijam tematu, żeby nie dać pożywki tym, co za komuny byli przeciwko kościołowi, a teraz udają bogobojność i skwapliwie realizują obrotowe tradycje politycznych idoli. Mimo ich starań w cofaniu nas w zamierzchłe czasy wierzę, że kiedyś uwolnimy Krasnobród od zaściankowości, układów i szerzącego się fanatyzmu. Wszechstronny rozwój regionu pozwoli pożegnać wpływy ślepo- i dzikopodobnych raz na zawsze. Amen. :)
PS
Jeśli PSL coś powstrzymuje, to raczej frustracja jej lokalnego szefostwa, niż przedsiębiorczość burmistrza.
g..l

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]