facebook
Teraz jest Śr, 20 czerwca 2018, 07:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: nie ma linka do Forum na oficjalnej stronie Krasnobrodu
PostNapisane: Wt, 24 lutego 2015, 20:36 

Dzień dobry,
jestem proszę Państwa, nigdzie nie wyjechałem, dopiero znowu czuję się tu dobrze. W latach 2010 – 2014 było bardzo źle. Na tej ocenie, żeby spełnić oczekiwania p. Krasnobludka, co do „poszanowania godności tych, (…) o których piszemy” poprzestanę. :)
Jeszcze raz dziękuję p. Kobrze za pozytywny odbiór moich tekstów, ale bardzo przesadza – nie są dopracowane, ani spójne. Ja mam problem, w którym wątku je umieścić, a Administrator ledwo moje słowne wolty toleruje.
Trochę mi przykro, że swoim postem zakłóciłem przebieg ankiety, przepraszam. Forumowicze muszą dwa razy się zastanowić zanim coś napiszą (to o sobie), a Administrator trzy razy, co wycina. Żaden regulamin nie pomoże, jeśli zaszwankuje kultura osobista, którą u wszystkich forumowiczów oceniam bardzo wysoko.
Być może na miejscu p. Krasnobludka też złośliwe wpisy ciąłbym w zarodku z obawy, żeby nie dopuścić do skalania forum.
Przeczytałem napisany tekst i doszedłem do wniosku, że nie jest najbardziej udany – za dużo autopoprawek zastosowałem. :)
Poza tym tak jakoś wyszło, że dzisiaj dużo o osobie, którą cenię i której całą forumowo-youtubową historię zawdzięczamy.
Pozdrawiam Pana, pozdrawiam Państwa.
g..l

Reklama

PostNapisane: Wt, 24 lutego 2015, 21:56 

Cytuj:
Administrator ledwo moje słowne wolty toleruje.

gool bez Ciebie forum robi się nudne! :roll:

PostNapisane: Wt, 24 lutego 2015, 23:00 

Tak to prawda Gool milczal przez tydzien juz sie balem ze cos mu sie stalo albo wyjechal.
Smutno bylo. Odswiezalem strone i odswiezalem az potrzeba bylo go wywolac na forum.Miejmy nadzieje ze sie poprawi.

Tytuł: Re: Nie ma banera do Forum na oficjalnej stronie Krasnobrodu
PostNapisane: So, 28 lutego 2015, 14:57 

Chyba o banerze na stronie Urzędu możemy zapomnieć!
Tak to już jest: obiecanki , cacanki , .........!

PostNapisane: So, 28 lutego 2015, 17:07 

Za to oficjalna FB strona krasnobrod.pl chętnie korzysta z materiałów utworzonych przez Krasnobludka... Ale tylko z tych wygodnych :)
Nie ma się co dziwić... forum.krasnobrod.org będzie zawsze w niewygodniej opozycji :) tej nikt z oficjeli wspierać nie będzie bo to po prostu mało wygodne...

PostNapisane: So, 28 lutego 2015, 19:36 

Smutne ! Dla mnie brak pozytywnego finału w sprawie którą osobiście wywołałem to jasny sygnał, że nowy burmistrz nie wysila się zbytnio aby tworzyć klimat dobrej współpracy ze swoimi wyborcami, do których i ja się zaliczam. W rozmowach przedwyborczych jawił się jako ,,miejscowy patriota" z głową, który będzie otwarty na głosy w sprawach budujących miejsową społeczność. Okazuje się, że jak poprzednicy ma to gdzieś... Nie rozumiem tego, że facet w tym miejscu nie potrafi zrozumieć, że sam psuje potencjalnie dobry klimat w rodzinnym miasteczku poprzez brak właściwych reakcji w takich przecież oczywistych sprawach. Jeśli nie potrafi załatwić właściwie takiej malutkiej sprawy to co będzie robił przy poważniejszych ?! Gdybym wiedział, że tak będzie podchodził do swej roli, pewnie ze swoją rodziną na niego byśmy nie głosowali. Ale to nic straconego, przy następnej turze będę już bogatszy o ten zawód . Proponuje patrzeć tym bardziej dokładnie na naszych ,, wybranków" odhaczać takie momenty i konsekwentnie ich rozliczać z takich zachowań przy wyborach.

PostNapisane: So, 28 lutego 2015, 22:32 

Proponuję, żeby p. Krasnobludek zamieścił ankietę z następującym pytaniem:
Czy popierasz pomysł części forumowiczów, aby baner FORUM.KRASNOBROD.ORG został umieszczony na oficjalnej stronie internetowej Miasta i Gminy Krasnobród www.krasnobrod.pl?
Jeśli propozycja zostanie zdecydowanie przyjęta proszę wystosować do Pana Burmistrza oficjalną prośbę, a następnie czekać na pisemną odpowiedź. Udokumentowana korespondencja często czyni cuda. :)
Jak dla mnie zdecydowane przyjęcie to więcej niż połowa z 30 procent użytkowników - jak przy referendum. Tak będzie uczciwie wobec nas i władzy.
g..l
Obiecuję nie komentować ankiety. :)

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]