facebook
Teraz jest Pt, 17 listopada 2017, 23:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytania do władz powiatowych, gminnych i innych instytucji
PostNapisane: Pn, 29 grudnia 2014, 15:06 

Nasze pytania do władz powiatowych, gminnych i instytucji działających na terenie naszej gminy.

1.Do władz gminnych najlepiej zadawać pytania uczestnicząc w sesjach Rady Miasta. Jest wtedy możliwość zadania pytania konkretnej osobie i uzyskania odpowiedzi na pytanie.
W Sesji Rady może uczestniczyć każdy.

2.Pytania na forum mogą być zadawane do wszystkich. Będziemy starali się przesyłać je kompetentnym osobom.
Mamy nadzieję ,że nasze władze będą czytały nasze forum.

3.Być może na pytania dostawali będziemy odpowiedzi na forum.

4.Pytania obraźliwe nie będą przekazywane.

5.Wiele odpowiedzi na pytania znajdziecie w naszych relacjach z Sesji Rady Miasta.

6.Pytania prosimy zadawać w tym temacie

Reklama

Tytuł: Re: Pytania do władz powiatowych, gminnych i innych instytuc
PostNapisane: So, 7 lutego 2015, 23:00 

Mam pytanie do władz dlaczego Gazeta Krasnobrodzka jest tak mało aktualna nie ma w niej żadnych informacji co będzie się działo na terenie gminy przecież to jest poniekąd reklama Krasnobrodu jeszcze do tego dotowana z budżetu gminy natomiast wszystkie ważne sprawy i pierdoły związane z kościołem są opisane w 3/4 pojemności gazety myślę że powinno się coś zmienić na korzyść informacji turystycznych i grafiku przyszłych imprez

PostNapisane: N, 8 lutego 2015, 11:27 

Witam Wszystkich,

A'propos Gazety Krasnobrodzkiej. Ok. 2-3 lat temu miałem przyjemność rozmawiać z p. Dyrektor Domu Kultury na jej temat. Konkluzją rozmowy było obustronne zgodne stwierdzenie, iż już ówczesny stopień i technika tworzenia GK z niewielkim nakładem finansowym pozwoliłaby wydawać ją także w wersji elektonicznej (zawieszanej np. na stronie www. ) Można byłoby również pomyśleć o odpłatnej subskrypcji. Siłą rzeczy jej koszt musiałby być stosownie niższy niż zakup ,, fizyczny" - jak to zwykle bywa przy innych wydawnictwach tego typu. Napewno takie rozwiązanie wpisałoby się w nowe i pozytywne zjawisko tworzenia coraz bardziej zintegrowanej miejscowej społeczności.

Przy okazji chciałbym wyrazić swoje wielkie poparcie i szacunek dla Pana J.Zdybla, który z pasją społecznika podjął się misji przybliżania nam okiem kamery, tego co dzieje w krasnobrodzkich ,, ośrodkach władzy :-) , i nie tylko. Krótko mówiąc ;Trzymać tak dalej...

PostNapisane: Śr, 18 lutego 2015, 17:44 

Mam takie dwa pytanka czy i w jaki sposób jest pobierana opłata klimatyczna od właścicieli pensjonatów i jakie środki z tego tytułu wpłynęły do tej pory do budżetu gminy?
Czy w najbliższym czasie przewiduje się powołanie zastępcy burmistrza?

PostNapisane: Wt, 3 listopada 2015, 12:15 

http://www.antyradio.pl/Newsy/Duperele/ ... iecki-4873

Taka sprawa w Tomaszowie. Oby nie ulegli nasi radni w Krasnobrodzie.

PostNapisane: Wt, 3 listopada 2015, 17:20 

A już myślałem,że to może chodzi o Tomaszów Lubelski.
Dobrze,że nie.

PostNapisane: Wt, 3 listopada 2015, 18:17 

Niedziela Wszystkich Świętych ulica Spokojna tj.ulica prowadząca do cmentarza kto tam był to widział co się działo tłumy ludzi idących na cmentarz i z powrotem między nimi samochody jadące w obie strony oraz zaparkowane sznury aut na zakazie po prawej stronie.Dlaczego władze nie zabezpieczają takich skupisk czy musi dojść do tragedii żeby się obudziły?Gdzie w tych dniach byli nasi dzielni policjanci ja przez cały dzień nie widziałem żadnego radiowozu a ponoć była akcja"Znicz"

PostNapisane: So, 7 listopada 2015, 02:47 

Drogi nam Dzikitwardzielu masz rację policja była i jest potrzebna na ulicy Spokojnej tylko aby nie karała mieszkańców naszej gminy a pouczała za wykroczenia. Natomiast powinna karać w Krasnobrodzie mieszkańców innych gmin.
Dla przykładu 1 listopada 2015r. policja zwierzyniecka zatrzymała w stanie nietrzeźwości poruszającą się autem po terenie Gminy Zwierzyniec mieszkankę Krasnobrodu (danych nie mogę podać bo Admin atakuje).
Policja łapie w Zwierzyńcu ale tylko tych spoza swojego rewiru.

PostNapisane: N, 8 listopada 2015, 16:04 

Panie Janie!
Na stronie BIP Krasnobród w dziale Informacje o Urzędzie są Oświadczenia Majątkowe Radnych i pracowników Urzędu Miejskiego.
Znajdzie Pan tam ile "zarobili" Radni i Pracownicy Urzędu.

PostNapisane: Pn, 9 listopada 2015, 15:10 

Słyszeliśmy od naszych znajomych z Krasnobrodu,że miasteczko odwiedziło ponad 50tys. wczasowiczów. Mówili o tym,wg znajomych, w Waszej regionanej TV.
Ciekawi jesteśmy ile pieniędzy wpłynęło do budżetu gminy od tych którzy wynajlują pokoje?
Pozdrawiamy z Krakowa. :D

PostNapisane: Pn, 16 listopada 2015, 00:03 

Mam propozycję może nasz przemiły Krasnobludek chciałby przeprowadzić wywiad z Burmistrzem i Doradcą między innymi co myślą o wygranych wyborach przez PIS na pewno nie tylko ja ale wiele osób chciałoby wiedzieć co o tym myślą nasze władze.

PostNapisane: Wt, 17 listopada 2015, 11:29 

Szanowni Nasi Czytelnicy.
Rolą naszego Forum nie jest wypytywanie kogokolwiek jakie ma poglądy. Jest to sprawa sumienia każdego Człowieka. I do sumień nie będziemy zaglądać.
Dlatego też nie będzie żadnych pytań ani do Pana Burmistrza , ani do Pana Doradcy odnośnie ich stosunku od partii. Jest to ich sprawa osobista.
Nie widzę zreszto potrzeby dzielenia ludzi na białych, zielonych, czerwonych, czy czarnych. Wspólnie tworzymy Gminę Krasnobród i wspólnie powiniśmy być za nią odpowiedzialni, oczywiście każdy na tyle ile go stać.
Jeżeli ktoś ma taką potrzebę , ma okazję zadawać pytania podczas sesji Rady Miasta.
Wszyscy mieszkańcy gminy mogą brać udział w sesjach i zadawać pytania. Zawsze jest taki punkt podczas sesji: "Interpelacje i wolne wnioski."
Można kierować także pytania na Nasze Forum. Będę je zadawał podczas sesji.
Tylko bardzo proszę , nie opluwajmy się nawzajem. Taką droga do niczego nie dojdziemy.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]