facebook
Teraz jest Pn, 18 grudnia 2017, 18:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Kilka moich spostrzeżeń
PostNapisane: Cz, 19 października 2017, 19:46 

Kilka moich spostrzeżeń

1. Jak wiecie od dłuższego czasu nie pisałem na tym Forum. Złożyło się na to wiele powodów. Niektórzy byli zadowoleni , inni nie.
Założyłem nowe forum ,na które można wejść tylko po mojej akceptacji. To moje forum jest masowo atakowane przez rosyjskich spamerów.
Skutki ich mizerne , codziennie są próby rejestracji kilkunastu spamerów. Na tym forum umieszczam aktualne informacje z Krasnobrodu.
Podobny cel ma , coraz bardziej popularne , :Krasnobrodzkie ABC"

2. Nagrywam sesje rady. Wiem doskonale ,że niektórym się to nie podoba. Dzięki jednak nagraniom mieszkańcy , i nie tylko widzą co robią nasze Władze. Mieszkańcy co robią ich radni. Widzą ,czy są aktywni , czy tylko podnoszą ręce podczas głosowań..
Przykre jest ,że mimo wielu moich próśb i niektórych Radnych, nie udało się przestawić stoły , przy których siedzą radni podczas sesji.
O przyczynach takiego stanu mówiłem kiedyś na sesji , pisał także o tym, ktoś na Forum , upominali się Radni. Jednak bez skutku.
Dziwne , ale prawdziwe.

Jednak to co piszą niektórzy na tym forum mnie poraziło. Pora bronić to co jest dobre.

3. Jak o nas świadczą wypowiedzi typu:
"W Polsce zawsze byli patrioci i łajdaki" - łajdaki to drugi sort.
Synki z RMF i TVN to właśnie łajdaki. Nie trzymaj z nimi abyś się do nich nie zaliczał.
-dużymi krokami się zbliża, PIS - dostosować się trzeba do nowych czasów a ty mnie straszysz pogrobowcami Leszka Chmielewskieego. Halloween dopiero za dwa tygodnie a ty mnie już straszysz jakimiś kościotrupami z zielonymi legitymacjami?
Za rok PISOWSKA będzie cała Polska. Już ci pisałem ten wygra wybory kto błyśnie ludziom legitymacją Pisowską."
Tak pisze Człowiek - Chrześcijanin?
"Miłuj bliźniego swego jak siebie samego"
Mamy u siebie cudowny obraz Matki Bożej Krasnobrodzkiej
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i Zesłania Ducha Świętego.
Jak nasze zachowanie , nasze wypowiedzi, mają się do bycia chrześcijaninem?

4. Jak można powiedzieć Radnemu , który walczy w słusznej sprawie ,że chce być medialny? I kto to mówi? pracownik gminy.
P. Przewodniczący "medialnymi czyni Nasze Władze , przedstawiać jej z imienia i nazwiska. na każdej Sesji.
Ktoś już chyba pisał , kto jest władzą w gminie? , Radni , czy etatowi pracownicy , którzy bardzo często napominają i zwracają uwagę Radnym.
Czy Radny , który reprezentuje interesy Wyborców to "wróg"?. Najlepszy to Radny bierny ale wierny.
Niektórych Radnych powinien P. Przewodniczący przedstawić dlatego ,że są niewidoczni i nie zabierają głosu.

5. Zamiast pracować ,dla dobra Mieszkańców gminy , "tworzy się" na Forum , też już ktoś o tym , pisał. Czyżby było przyzwolenie na taką pracę ?
Robi się coś dla społeczności źle , i jeszcze najlepiej skrytykować. Najlepiej jeszcze przypisać sobie czyjeś zasługi i tego człowieka "sprowadzić do parteru"

Przepadają wnioski pisane przez pracowników gminy , inne gminy potrafią nasz gmina nie.
Kolektory słoneczne - solary przepadły.
Miał być Radca na sesjach , nie ma.
Ciekawe jak wygląda sprawa remontu naszej oczyszczalni ścieków. Może na którejś sesji Dyrektor ZGK w Krasnobrodzie to wyjaśni.
Co ze Statutem Gminy , który zaskarżony został do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego?
.
Teraz zaczyna się , jak już pisałem, "polowanie na czarownice" , po zakończeniu przebudowy drogi Jacnia - Krasnpbród.
Szuka się błędów , nieprawidłowości. Wkrótce zacznie się przypisywanie zasług.
Myślę jednak ,że każdy Mieszkaniec Krasnobrodu wie , czyj wkład pracy i wysiłek był największy.

Jest jeszcze czas , aby ostatni rok VII Kadencji Rady Miasta nie poszedł na marne. Trzeba jednak , aby wszyscy, ,nie zwracając uwagi , na "legitymacje", poważnie potraktowali swoją pracę, jest to praca dla nas i Naszej Gminy.. Tylko wspólna praca uczyni Naszą Gminę piękniejszą i pozwoli nam godnie żyć.
Panowie!
Zgoda buduje , niezgoda rujnuje.

Moim celem nie było obrażanie kogokolwiek . Jeżeli ktoś poczuł się obrażony przepraszam.

Reklama

Tytuł: Re: Kilka moich spostrzeżeń
PostNapisane: Cz, 26 października 2017, 22:00 

Panie Administratorze, jak Pan mógł ujawnić/potwierdzić dane personalne forumowicza Monte Christo? Zamiast zachować dyskrecję Pan go normalnie zadenuncjował. Co do wyremontowanej drogi, to ostatnia zima zaniedbaną nawierzchnię dokumentnie zniszczyła i musiała zostać naprawiona.
g..l

PostNapisane: Cz, 26 października 2017, 23:14 
Site Admin

Przepraszam Panie Gool, ale na forum się nie wypowiadam.
Nie uczestniczę w dyskusji ani w nią nie ingeruję.

Z poważaniem.

PostNapisane: N, 12 listopada 2017, 16:48 

Panie Krasnobludku
Add. 1. Założone przez Pana strony oprócz chwalebnej funkcji informacyjno-dyskusyjnej są również tubą propagandową PSL-u. Myślę, że pierwsze Forum Pan odpuścił, ponieważ ma większą kontrolę nad nowym.
Add. 2. Pan burmistrz zbuntował się głównie w kwestii ustawienia stołów.
Add. 3. Faktycznie: nie należy pastwić się nad byłym, zrobi to historia.
Add. 4. Ujawnienie personaliów forumowicza to precedens.
Add. 5. Nasza gmina rzeczywiście marnieje, ale nową drogą dzikitwardziel, muszkieter i s-ka poprowadzą nas zgodnie ku świetlanej przyszłości. :( :)
PS
Bez urazy, przepraszam i pozdrawiam. :)
g..l

PostNapisane: N, 12 listopada 2017, 16:55 

Oczywiście Ad.

PostNapisane: N, 12 listopada 2017, 23:48 

Szanowny Panie gol
Ad. 1. Żadnego Forum nie odpuściłem i nie jest moim zamiarem być czyjąś tubą. Piszę i nagrywam wszędzie tam gdzie mnie poproszą / Kościoły- imprezy religijne, /Dom Kultury, PDPS , imprezy organizowane na terenie Krasnobrodu i oczywiście Sesje Rady, imprez i uroczystości strażackich, dużo zdjęć i filmów mających na celu pokazanie piękna Krasnobrodu./ Moje zdjęcia i filmy umieszczane są na różnych stronach.
Zawsze jestem do dyspozycji Wszystkich , którzy mnie poproszą. Jak Pan mnie poprosi to też nagram. Często sam wybieram co nagrać i opublikować. Nie jest to praca łatwa. Proszę spróbować.
Czy za tubę uważa Pan zdjęcia i filmy z budowy drogi , mostu, pokazywanie różnych pozytywnych wydarzeń, czasami nieprawidłowości?.
Pokazywanie Radnych "medialnych", to "tuba" PSL czy PIS? Jak inni będą aktywni to też będę ich "tubą"

Co do Forów to na pewno Pan wie, że mam kilka forów, a tego jestem od dawna aktywnym uczestnikiem o poszerzonych uprawnieniach.. Widocznie nie zauważył Pan ile wpisów obecnie zamieściłem na tym Forum.
To Forum /serwer i domeny/ nie jest moją własnością. Tylko tu piszę i pomagam.

Forum "Krasnobrodzkie ABC" i Portal "Krasnobrodzie ABC", wkrótce "Cyfrowe Archiwum Krasnobrodu"/ jest moje. Opłacam systematycznie serwer i domeny. Nad tym ma pełną kontrolę ale nikomu nie zabraniam pisać , wręcz zapraszam do współpracy. Pana też bym chciał zaprosić do współpracy . A warto , często są dni kiedy forum odwiedza ponad 1500 Czytelników. I przyznam Panu ,że jeżeli mnie czyta ponad 1500 osób dziennie to jestem "TUBĄ" ale moich Czytelników. Mam wiele próśb o umieszczanie informacji na Forum.

Panie gol zawsze będę pisał jak ktoś będzie robił coś dobrego dla Krasnobrodu.
Będę pisał także o nieprawidłowościach. Tego mi nikt nie zabroni.
Zachęcam Pana , a widzę ,że jest Pan obeznany w wielu tematach , o założenie swojego forum.
Jeżeli Pan będzie chciał chętnie pomogę.

Ad. 2. Co do ustawienia stołów nie jest to moja sprawa. Jeżeli takie ustawienie jest dobre , mi nie przeszkadza. Szkoda tylko trochę tych, którzy oglądają relacje z Sesji /że często nie widać niektórych Radnych i często nie słychać/
Na dobrym przekazie z Sesji Rady powinno zależeć organizatorowi sesji i proszę nie mieszać w to Pana Burmistrza.

Ad.3. bez komentarza. Historia oceni Wszystkich.

Ad.4."Ujawnienie personaliów forumowicza"? Może Pan napisać czyje imię i nazwisko wymieniłem na Forum? Na Forum są użytkownicy , którzy odpisują sobie po imieniu i dlatego pewnie większość wie kto jest kto. Pewnie coś Pan powinien o tym wiedzieć?
Przyzna Pan jednak racje ,że często dyskusja między różnymi osobami wymyka się z pod kontroli. W jakich godzinach piszą Nasi Użytkownicy też Pan na pewno wie.

Ad.5. Jak jest Nasza Gmina każdy widzi. Trzeba pokazywać plusy i minusy. A kto nas poprowadzi nową drogą to już nie będzie zależało ani od Pana , ani ode mnie.

Jeżeli kogoś obraziłem, serdecznie przepraszam.

krasnobludek Józef Zdybel

PostNapisane: Wt, 14 listopada 2017, 17:27 

Panie krasnobludku
Pomimo różnic, w wielu kwestiach się z Panem zgadzam, cenię i szanuję, ale przy swojej ocenie faktów pozostaję. Cała poprzednia kadencja to seria wtop, ale wtedy i do dzisiaj o nich cisza. Nie chcę wyliczać, „…historia oceni wszystkich”. Ja swojego forum nie założę, bo nie umiem i nie mam na to czasu. Nie chcę mieć też dylematów: zachować bezstronność czy uprawiać PR, tylko w inną stronę. Poza tym, po co dublować coś, co już jest? Za zaproszenie i deklarację pomocy dziękuję.
Od nas wszystkich wyborców zależy, kto gminę poprowadzi – oby ktoś energiczny i zaangażowany w rozwój, a nie w trwanie lub prywatę.
Pozdrawiam serdecznie.
g..l

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]