facebook
Teraz jest Śr, 22 listopada 2017, 09:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Nieprofesjonalna praca firmy p. J. N.
PostNapisane: Pn, 14 września 2015, 21:21 

Dość niedawno, w czasie budowy domu korzystałem z usług firmy prowadzonej przez Pana J. N., który moim zdaniem wykonał swoją pracę bardzo nieprofesjonalnie. Po czasie dachówki, które są ułożone w niewłaściwy sposób zaczęły odpadać. Na nic zdały się moje reklamacje z tego powodu. Faktury za pracę, o ile w ogóle były wystawiane, były zaniżone nawet o połowę ceny. Ciekawi mnie, czy są na forum osoby, które również nie są zadowolone z pracy wykonanej przez firmę J. N. Jeśli tak, prosiłbym o kontakt mailowy. Być może wspólnie uda nam się wywalczyć poprawę źle wykonanych prac. Mój e-mail: wk061994@onet.pl
Pozdrawiam

Edytowałem.
Proszę nie podawać imion i nazwisk
Krasnobludek

Reklama

Tytuł: Re: Nieprofesjonalna praca firmy p. J. N.
PostNapisane: Pt, 16 października 2015, 10:31 

Tak Wk061994 masz rację pseudo - firmy z rodowodem józefowskim walą lipę na terenie gminy Krasnobród. A czemu tak jest? A dlatego, że dobre grupy np Pana Ratyny czy Pana Andrzeja Bodysa robią dachy poza Krasnobrodem. Dziwne to gdyż mieszkańcy Krasnobrodu płacą przecież taką sama walutą a nie rublem transferowym. Z Majdanu Wielkiego też podobno jest jakaś grupa która również profesjonalnie montuje dachy.
PODSUMOWUJĄC - LIPA IDZIE Z GMINY JÓZEFÓW
OSTRZEŻENIE
Na terenie Krasnobrodu zaczyna wykonywać dachy (a raczej psuć zakupiony materiał) nowa grupa z rodowodem józefowskim która wali lipę. Jakość robót przez nią wykonywanych jest żenująca.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]