facebook
Teraz jest N, 18 listopada 2018, 12:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Krasnobrodzka Informacja Turystyczna na podium krajowym !!!
PostNapisane: Pn, 17 sierpnia 2015, 21:32 

Witam Tubylców i Turystów,

Nie spotkałem na forum ani na stronie UM choćby krótkiej wzmianki o sukcesie Ośrodka Informacji Turystycznej na Podklasztorze o którym info. zamieściła IAS24.pl , którą poniżej przedstawiam chyląc głowę z szacunkiem i podziękowaniem dla personelu naszego Ośrodka. Myślę, że nasze władze samorządowe potrafią to docenić i podziękować pracownikom za taki sukces w skali ogólnopolskiej (!)

---------------------

Udany konkurs turystyczny IT
2015-08-17 12:26:30

Informacja Turystyczna w Krasnobrodzie jest jednym z najlepszych tego typu miejsc w kraju. W zakończonym właśnie "Wakacyjnym konkursie dla centrów i punktów informacji turystycznej", organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną, IT w Krasnobrodzie zajęła drugą pozycję.
Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że w finale znalazło się tylko 9 propozycji z całej Polski. Pracownicy punktów musieli zachęcić turystów do odwiedzenia swoich rejonów poprzez memy, grafiki, piosenki czy filmiki, które oceniła specjalna komisja, a najciekawsze pomysły poddała ocenie internautów.

Największe poparcie zdobyła Informacja Turystyczna przy Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej. Drugie miejsce zajęła IT w Krasnobrodzie, która o kilka głosów wyprzedziła Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie, a na pozostałych pozycjach znalazły się punkty z Łodzi, Jarosławia, Augustowa, Siedlca i Waniewa.

Autorzy zwycięskiego projektu w nagrodę będą mieć promocję na oficjalnym profilu POT na Facebook'u, wywiad w "Aktualnościach Turystycznych" oraz pamiątkową tabliczkę "Najbardziej Gościnne Centrum Informacji Turystycznej 2015".

----------------------------------

Reklama

Tytuł: Re: Krasnobrodzka Informacja Turystyczna na podium krajowym
PostNapisane: Wt, 18 sierpnia 2015, 07:41 

Brawo Panie conrad48!
Zawsz byłem szybszy w wyszukiwaniu wiadomości o Krasnobrodzie. Nareszcie ktoś mnie uprzedził.
Serdecznie gratuluję IT w Krasnobrodzie!
Oby takich wiadomości było więcej.

PostNapisane: Wt, 18 sierpnia 2015, 21:07 

Witam,

Myślę,że ma Pan Krasnobludek niepodważalną rację wyrażając nadzieje aby takich sukcesów w wykonaniu naszych współmieszkańców było więcej . To bardziej buduje niż złośliwości i częste narzekania, z jakimi spotykamy się także na forum .I to ciągłe malkontenctwo, że można byłoby lepiej ( :-) ale z kolei nie wychodzi... Stąd moim zdaniem potrzeba wyróżnienia takich zaangażowanych współplemieńców jak pracownicy IT w KZ (!)

Dzięki za dobre słowo odn. mojej "szybkości" w wyszukiwaniu info o KZ (Krasnobród Zdrój). Prawdę mówiąc to pewnie jednorazowy przypadek - chociaż przyznam się, że faktycznie "obstawiłem" dużo źródeł w segregatorze Feedly (RSS) także w Googl'u, które listują chyba większość wzmianek w necie ze słowem Krasnobród.

Z poważaniem
conrad48

PostNapisane: Śr, 19 sierpnia 2015, 12:36 

Nareszcie strona
http://www.krasnobrod.pl/
przypomniała sobie o sukcesie Krasnobrodzkiej Informacji Turystycznej.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]