Krasnobród - Forum społeczności krasnobrodzkiej
http://forum.krasnobrod.org/

Strach po ulicach jeżdzić rowerem.
http://forum.krasnobrod.org/viewtopic.php?f=11&t=493
Strona 1 z 1

Autor:  RYCHO [ N, 9 marca 2014, 21:07 ]
Tytuł:  Strach po ulicach jeżdzić rowerem.

Ruch na naszych ulicach się zagęszcza a z braku ścieżek rowerowych strach wyjechać na ulicę.W niedzielę człowiek chciałby z rodziną gdzieś pojechać,coś zobaczyć nawet dla zdrowotności.Plusem jest ścieżka na Alei ale przydała by się między kościołem a rondem.W wielu innych miejscach również.

Autor:  martinez [ Cz, 22 maja 2014, 10:44 ]
Tytuł:  Re: Strach po ulicach jeżdzić rowerem.

Ulica od kościoła do centrum Krasnobrodu jest drogą powiatową i to w gestii powiatu jest każda inwestycja w jej pobliżu.
Jeżeli ktoś chce zawsze można spokojne dojechać do centrum ulicą Spokojną, Lelewela itd. Chyba, że ktoś chce aby wszyscy widzieli jak aktywnie wypoczywa. Mamy tyle pięknych lasów i ścieżek w nich, że tylko korzystać do woli bez kolizji z samochodami.

Autor:  RYCHO [ Pt, 23 maja 2014, 23:17 ]
Tytuł:  Re: Strach po ulicach jeżdzić rowerem.

Wątpię żeby powiat zlecił naszemu ZGK budowę jaksze wytęsknionego chodnika przy Tomaszowskiej.Jadąc z dziećmi rowerami wisi mi czy ktoś mnie może widzi.to kwestia ruchu i poznania przez nie okolicy.Ulice Spokojną i Lelewela widzą codziennie w drodze do szkoły,a na wspomnianych ulicach wariatów też nie brakuje co pokazuje przykład z czwartku.

Autor:  centrum [ Śr, 28 maja 2014, 10:56 ]
Tytuł:  Re: Strach po ulicach jeżdzić rowerem.

Gmina niby turystyczna, a ścieżek rowerowych dla mieszkańców i turystów brak! Wolę pojeździć rowerem po Zamościu..

Autor:  RYCHO [ Cz, 19 czerwca 2014, 14:16 ]
Tytuł:  Re: Strach po ulicach jeżdzić rowerem.

Chociaż Lublin dba o swoich rowerzystów.

Autor:  Monte Christo [ Pn, 26 czerwca 2017, 10:41 ]
Tytuł:  Re: Strach po ulicach jeżdzić rowerem.

Wczoraj jechałem od Zamościa rowerzystów tylu ze nie idzie jechać. Gdyby peeselowcy mieli mózgi to zamiast chodnika który stale zarasta chwastami przy drodze wojewódzkiej od Szewni do Lipska Polesia zrobiliby ścieżkę rowerową a nie chodnik którym nikt nie chodzi.
Od Jacni kłądą peeselowcy nowy asfalt i co z tego jak dalej nie zaprojektowano przy drodze ścieżki rowerowej.Szajba jak widać dalej wali im w dekiel.
Dziwi mnie że burmistrz jeszcze wczoraj zezwolił peeselowcom na zawody ZSL w Krasnobrodzie. Powinno się ich wygnać z Krasnobrodu. Nogi którą zaatakowała gangrena nie da się wyleczyć - chora nogę trzeba odciąć.

Autor:  dzikitwardziel [ Wt, 22 sierpnia 2017, 20:29 ]
Tytuł:  Re: Strach po ulicach jeżdzić rowerem.

I fajnie Monte poszedł się dymać po ostatnim poście widać że mu się coraz bardziej ryje berecik i to jest prawidłowy ruch z jego strony.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/