facebook
Teraz jest Śr, 22 listopada 2017, 11:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Strach po ulicach jeżdzić rowerem.
PostNapisane: N, 9 marca 2014, 21:07 

Ruch na naszych ulicach się zagęszcza a z braku ścieżek rowerowych strach wyjechać na ulicę.W niedzielę człowiek chciałby z rodziną gdzieś pojechać,coś zobaczyć nawet dla zdrowotności.Plusem jest ścieżka na Alei ale przydała by się między kościołem a rondem.W wielu innych miejscach również.

Reklama

Tytuł: Re: Strach po ulicach jeżdzić rowerem.
PostNapisane: Cz, 22 maja 2014, 10:44 

Ulica od kościoła do centrum Krasnobrodu jest drogą powiatową i to w gestii powiatu jest każda inwestycja w jej pobliżu.
Jeżeli ktoś chce zawsze można spokojne dojechać do centrum ulicą Spokojną, Lelewela itd. Chyba, że ktoś chce aby wszyscy widzieli jak aktywnie wypoczywa. Mamy tyle pięknych lasów i ścieżek w nich, że tylko korzystać do woli bez kolizji z samochodami.

PostNapisane: Pt, 23 maja 2014, 23:17 

Wątpię żeby powiat zlecił naszemu ZGK budowę jaksze wytęsknionego chodnika przy Tomaszowskiej.Jadąc z dziećmi rowerami wisi mi czy ktoś mnie może widzi.to kwestia ruchu i poznania przez nie okolicy.Ulice Spokojną i Lelewela widzą codziennie w drodze do szkoły,a na wspomnianych ulicach wariatów też nie brakuje co pokazuje przykład z czwartku.

PostNapisane: Śr, 28 maja 2014, 10:56 

Gmina niby turystyczna, a ścieżek rowerowych dla mieszkańców i turystów brak! Wolę pojeździć rowerem po Zamościu..

PostNapisane: Cz, 19 czerwca 2014, 14:16 

Chociaż Lublin dba o swoich rowerzystów.

PostNapisane: Pn, 26 czerwca 2017, 10:41 

Wczoraj jechałem od Zamościa rowerzystów tylu ze nie idzie jechać. Gdyby peeselowcy mieli mózgi to zamiast chodnika który stale zarasta chwastami przy drodze wojewódzkiej od Szewni do Lipska Polesia zrobiliby ścieżkę rowerową a nie chodnik którym nikt nie chodzi.
Od Jacni kłądą peeselowcy nowy asfalt i co z tego jak dalej nie zaprojektowano przy drodze ścieżki rowerowej.Szajba jak widać dalej wali im w dekiel.
Dziwi mnie że burmistrz jeszcze wczoraj zezwolił peeselowcom na zawody ZSL w Krasnobrodzie. Powinno się ich wygnać z Krasnobrodu. Nogi którą zaatakowała gangrena nie da się wyleczyć - chora nogę trzeba odciąć.

PostNapisane: Wt, 22 sierpnia 2017, 20:29 

I fajnie Monte poszedł się dymać po ostatnim poście widać że mu się coraz bardziej ryje berecik i to jest prawidłowy ruch z jego strony.

PostNapisane: Cz, 5 października 2017, 10:34 

Biorę gazetę i widzę, że w czasie gdy w większości gmin na Lubelszczyźnie odsłaniane są pomniki Marii i Lecha Kaczyńskich w Krasnobrodzie koalicja PO - PSL zabawia się w gwizdanie i w strzelanie na igrzyskach ZSL na stadionie miejskim w Krasnobrodzie.
Dziwię się jak do tego doszło bo takie pseudo imprezy poważnie szkodzą Krasnobrodowi.
Gwizdanie i strzelanie organizują kumple ZSL-owców tych samych którzy dokonali zbrodni na polskim narodzie pieczętując zbrodniczy plan Balcerowicza oraz doprowadzili do upadku rząd Olszewskiego. Ci ludzie mają krew na rękach a teraz bezczelnie zabawiają się na stadionie w Krasnobrodzie organizując sobie gwizdanie i strzelanie.
Peeselowcy tak samo grasują nadal w Krasnobrodzie jak i na forum.
Po prostu wstyd.

PostNapisane: Cz, 5 października 2017, 16:13 

Monte znowu otworzyłeś japę i myślałem że zmądrzałeś a tu proszę,myślę ze za ten post wezmą cię za dupę,moja rada zmień dealera bo masz oszukany towar(mocno ci ryje berecik)a poza tym idź jeszcze raz do wracza niech ci przepisze coś mocniejszego bo to wszystko prowadzi cię do samozagłady. Jeśli chodzi o pomnik to też ma stanąć w Krasnobrodzie,będzie to pomnik idioty a ponoć twarzy masz użyczyć ty bo narazie nie ma lepszych propozycji.

PostNapisane: Pt, 6 października 2017, 13:14 

Panie dziki, ja odniosę się do Pańskich przemyśleń, żeby zrównoważyć głos znamienitego sprzymierzeńca o pseudonimach Muszkieter vel Literat. W kwestii żałoby po zastępcy: nie musi Pan się w nic czarnego przebierać – wystarczy Pański czarny charakter. Wyjeżdżać też nie trzeba, przeżyliśmy horror przedostatniej kadencji, to i obecną jakoś przeżyjemy. W kwestii remontowanej drogi: po pierwsze, za długo musieliśmy na tę inwestycję czekać, a po drugie żal, że nie została zaplanowana ścieżka rowerowa. Taki błąd w uzdrowiskowej miejscowości to sabotaż. Po trzecie, to wciąż mam obawy, czy droga została dobrze zrobiona. Czas pokaże…
PS
Panie dziki, czy może Pan raz napisać coś, żeby było zgodne z prawdą i nikogo nie obrażało? Pomyśleć, że ja za tekst skierowany do Pana: „…Pan się nie boi, że czytelnicy przechrzczą Pana z dzikiegotwardziela na twardogłowego albo sus scrofa?” upomnienie od administratora dostałem. :)
g..l

PostNapisane: Pt, 27 października 2017, 07:27 

No i ktoś psa łupnął na Podzamku - takiego większego. Szkoda auta.
Wkrótce PIS ochipuje psy i będzie można sprawdzić rodowód pieska i właścicielowi wysłać fakturkę za uszkodzone auto oraz utylizację zwłok.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]