facebook
Teraz jest Pt, 24 listopada 2017, 18:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Powiedz, co Ty możesz zrobić dla Krasnobrodu"
PostNapisane: Pn, 8 lutego 2016, 11:53 

Adminie jakoś nie klei się dyskusja w tym wątku.
"Powiedz Co Ty możesz zrobić dla Krasnobrodu"
A może lepiej byłoby odwrócić pytanie - Powiedz co Krasnobród może zrobić dla Ciebie aby nie był dla Ciebie jak macocha?
- Krasnobród dotuje zadania własne powiatu, przejmuje zarządzanie drogami powiatowymi, udziela pomocy finansowej powiatowi na remonty dróg a to Starostwo powinno zabiegać o środki finansowe na przebudowę dróg nie w biednej gminie Krasnobród tylko u Marszałka województwa lubelskiego który rozdziela środki unijne. Czyżby panowie z PSL-u nie potrafili się ze sobą dogadać? Legitymacje im przeszkadzają?
- Krasnobród dotuje Sanatorium Rehabilitacyjne. Gdyby przez szereg lat gmina nie wspierała zakupu sprzętu nie byłoby czym rehabilitować kuracjuszy.
- Krasnobród wziął kredyt i spłacił gigantyczne zobowiązania wobec osób które rządziły Krasnobrodem w poprzedniej kadencji gdyż tych zobowiązań nie chciało wziąć na siebie Starostwo w Zamościu.
- Krasnobród łącznie z innymi gminami powiatu zamojskiego jako jedyni w Polsce zapłacili po kilkaset tysięcy złotych podatku VAT bo Urząd Skarbowy w Zamościu okazał się "państwem w państwie". Miał za Krasnobród piękny wkład w budowę autostrad w Polsce

- Krasnobród rocznie wydaje 30 000zł na łapanie bezpańskich psów podczas gdy gmina Susiec czy Józefów za takie pieniądze woli wyremontować łazienki dla dzieci w szkołach i nie opłaca hycli.
Zatem co mają zrobić jeszcze mieszkańcy Krasnobrodu dla Krasnobrodu oprócz zdarcia z siebie ostatniej koszuli?

Reklama

PostNapisane: Pn, 8 lutego 2016, 15:07 

Płowiec Monte Christo jakie pieniądze i gdzie Gmina pozyskała na drogi powiatowe .

PostNapisane: Wt, 9 lutego 2016, 09:53 

Panie Adminie mam wrażenie że nie zrozumieliśmy się ale to szczegół.
Ja po prostu uważam że Krasnobrodzianie już tak dużo wycierpieli że nie ma co ich zmuszać do zaciskania pasa i kolejnych wyrzeczeń dla Krasnobrodu.
Co roku Krasnobrodzianie płacą po 30 000zł na bezpańskie psy, odesłane zostało 170 000 euro dotacji z powrotem do Brukseli w 2014r. Krasnobród przez to marnieje w oczach.
Ja myślę panie Adminie,że co mogę zrobić dla Krasnobrodu to obsypać go przez kolejnymi wyborami solą Świętej Agaty aby Wólka Pukarzowska albo Majdan nam burmistrza za trzy lata nie wybrały. Nie chcę aby Krasnobród stał się drugim Mirczem.
Jestem przestraszony że doradca "popłynął". Ja też ostatni raz tu pisze i uciekam już grzecznie na "Krasnobrodzki humor polityczny" aby nie być zbanowanym. Jeśli mnie Pan zbanuje to za poglądy.

Tytuł: Co robi dla nas krasnobrodzka władza?
PostNapisane: Wt, 9 lutego 2016, 10:43 

Tutaj umieszczać będziemy informacje o tym co dzieje się w gminie , a dotyczy Naszej Gminy.

Tytuł: Re: Co robi dla nas krasnobrodzka władza?
PostNapisane: Śr, 10 lutego 2016, 20:28 

Panowie PIS zrobił nam prezent zabrał nam drogę Jacńa Tomaszów ,zabiera karetkę pogotowia .
Co NATO nasze władze.

PostNapisane: Śr, 10 lutego 2016, 21:52 

Panie muszkieter, niezły "prezent"
To prawdziwy szok dla Krasnobrodu.
Relacja z sesji jutro , prawdopodobnie popołudniu.

PostNapisane: Cz, 11 lutego 2016, 19:57 

Panowie oglądnąłem relację z XIII sesji Rady Miejskiej w Krasnobrodzie i włos mi się zjeżył nie wiem co napisać jest smutek i wściekłość na naszą władzę i na ludzi którzy z takim przekonaniem głosowali na PIS.Wyborcy PISu co teraz macie do powiedzenia czy dotarło do was że włodarze Krasnobrodu "swoi"bo pod takimi hasłami zostali wybrani nic dla gminy nie zrobią?
Monte Christo szukałem w Krasnobrodzie i w Zamościu wazeliny aby ci troszkę wysłać kurierem lecz powiedziano mi że wszystko wykupiłeś ciekawe czy po obejrzeniu relacji z sesji będziesz dalej tak smarował rowek doradcy?Kończę narazie bo się we mnie krew gotuje na ludzki debilizm.Zadaję pytanie jak można było zaufać takiej partii i takim ludziom z Krasnobrodu?

PostNapisane: Pt, 12 lutego 2016, 00:44 

Panowie drogami powiatowymi od 1998r. starostwo zarządza. Od 17 lat nie było w stanie wyremontować drogi do Krasnobrodu bo o to nie zabiegało.
A w województwie podkarpackim drogi są jak jajeczko. A dlaczego? Bo je wykonali wtedy gdy byl na to czas za unijne pieniądze.
Ja tylko przypomnę:
PAOW Program Aktywizacji Obszarów Wiejskich 2000 -2001
Nikt z powiatu nie przyszedł do pana burmistrza Pasiecznego aby wspólnie z gminą budować drogę do Krasnobrodu.
Dotacja 50% wartości inwestycji - dotacja nie wzięta powiat o środki się nie ubiegał.
SAPARD Special Accession Programme for Agriculture and Rural Development 2001-2004
Nikt z powiatu nie przyszedł do pana burmistrza Pasiecznego aby wspólnie z gminą budować drogę do Krasnobrodu.
Dotacja 75% wartości inwestycji - dotacja nie wzięta powiat o środki sie nie ubiegał.
ZPORR Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego 2005 – 2009
Dotacja 85% wartości inwestycji - dotacja nie wzięta powiat o środki się nie ubiegał.
Regionalny Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego -2007 do 2013
Nikt z powiatu nie przyszedł do pana burmistrza Osia aby wspólnie z gminą budować drogę do Krasnobrodu.
Dotacja 75% wartości inwestycji - dotacja nie wzięta powiat o środki się nie ubiegał.
Trzeba było robić drogi gdy był na to czas. Kto późno przychodzi - sam sobie szkodzi.
W całej Polsce juz drogi są porobione. W skali kraju ten problem został juz rozwiązany

PostNapisane: Pt, 12 lutego 2016, 00:49 

Niewykorzystane dotacje jak widać się mszczą
Przypomnijcie jak to w "Weselu" Wyspiańskiego leciało:

MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG OSTAŁ CI SIĘ JENO SZNUR

PostNapisane: Pt, 12 lutego 2016, 11:06 

Panowie.............
Zamilczmy Wszyscy.
Jak jest każdy wie.
Dajmy spokój Naszym Władzom, niech spróbują spokojnie pracować, może uda się coś zrobić.
Kto ma pracę niech spokojne pracuje.
Opluwanie jednych czy drugich nie służy Krasnobrodowi.
Zmuszacie mnie do kasowania, banowania.
Widzę , że będę musiał.

PostNapisane: Pt, 12 lutego 2016, 18:22 

Monti nie będę cię krytykował bo piszesz takie głupoty że ręce opadają ludzie z powiatu mają prosić burmistrzów o inwestycje puknij się w czoło przecież wiesz że to idzie w drugą stronę.Widzę że chcesz uchodzić za gostka świetnie poinformowanego więc masz szanse na wykazanie się.Twój pesymistyczny elaborat rozpoczyna się w roku 2000 a kończy się na 2013 roku myślę iż za ten okres mógłbyś opisać większe inwestycje w gminie które zostały poczynione z takim samym zacięciem jak wyżej.Jestem pewien że nie sprawi ci to większego problemu a forumowicze z chęcią przeczytają coś pozytywnego o inwestycjach w swojej gminie no i twoja wiarygodność na forum wzrośnie 100%.Mam nadzieję podejmiesz to wyzwanie trzymam kciuki i nie mogę się doczekać pozytywnej publikacji z poszanowaniem wściekły dzikitwardziel.

PostNapisane: So, 13 lutego 2016, 12:25 

Krasnobludek napisał(a):
Dajmy spokój Naszym Władzom, niech spróbują spokojnie pracować, może uda się coś zrobić.
Kto ma pracę niech spokojne pracuje.
.

Panie Krasnobludek, proszę nie oszukujmy się. Mamy rzekomo v-ce starostę i członka rady powiatu, lecz oni mają to wszystko w d... . Tak samo w gminie, mija rok i wszystko stoi. Trzeba gospodarza, co weźmie tą hołotę za mordy w gminie i przeprowadzi dogłębną selekcję, gdyż większość zajmowanych stanowisk w ogóle jest tam w gminie nie potrzebnych, "doradca" haha, a o aucie i kierowcy nie wspomnę.. A jak na razie na to się nie zanosi. Droga Krasnobród - Długi Kąt przez Wólkę Husińską = klapa, światłowody = klapa, droga = Jacnia - Tomaszów przez Krasnobród = klapa, zalew = klapa. Ludzie do cholery weźcie się wreszcie w garść. Czy trzeba jechać na tą sesję i wam to wygarnąć prosto w twarz, żebyście to pojeli ? Jeszcze takiego dziadostwa nie widziałem z ręką na sercu.

PostNapisane: N, 14 lutego 2016, 11:14 

Panie Krasnobludek proszę cię nie broń naszych władz miel spokuj cały rok , zamiast brać się do roboty to szukali jak z najść haka na poprzednią władze tak nieda się żondzić ,moim zdaniem to jest celowa robota Doradcy oby było jak najgorzej.

PostNapisane: Cz, 25 lutego 2016, 13:29 

dzikitwardzielu (z całym szacunkiem dla Ciebie) ale to pan starosta ma swoje drogi na terenie gminy Krasnobród a nie pan Burmistrz swoje w powiecie. Może i Krasnobrodzianom podoba się jazda po muldach skoro głosują na peesel jednak mi te drogi powiatowe nie odpowiadają. Za Biłgorajem w stronę Stalowej Woli inny świat asfalty piękne do każdej wsi piękne dywaniki a u nas jak się wiezie czopera na przyczepce to 30 na godzinę trzeba jechać aby z przyczepki nie spadł.
Skoro pan starosta nie może dogadać się w sprawie załatwienia pieniędzy na drogi ani z Burmistrzem Krasnobrodu ani z peeselowcami w Lublinie co rozdają kasę na te drogi to powinien złożyć rezygnację i zdać urząd.
Jest taka możliwość gdyż pan Janusz Oś jest w radzie powiatu i może taką rezygnację w każdej chwili przyjąć.

PostNapisane: Cz, 25 lutego 2016, 14:59 

Czemu ministerstwo obcięło dotacje na drogi? Boście w peeselu z platformą 300 mln złotych wydali na program in vitro. 300 mln złotych na in vitro - kilka tysięcy dzieci się z tego urodziło a kilkadziesiąt tysięcy zarodków zostało zamrożonych. 100 mln następny mądry z PO wydał na referendum z którego nic nie wynikało.
Tam macie swoje pieniądze które PIS mógłby przeznaczyć na drogi a teraz piszecie że PIS obciął dotacje. Sami zamroziliście dotacje na drogi.
W życiu nie podam ręki peeselowcowi - księdza po kolędzie przyjmuje a głosuje po kryjomu na PSL.
Dobrze że PIS idzie jak walec oby tak dalej.
WIWAT KLER WIWAT PIS!

PostNapisane: So, 27 lutego 2016, 00:01 

Monte ty albo chory jesteś albo trzeba ci zrobić badania okresowe z uwzględnieniem głowy!PSL nie jest przeciw kościołowi odpowiedz kto robi więcej dla kościoła czy PSL-owska" OSP" (jak twierdzisz) czy jednostki PISowców które się określiły np.Pan Janusz Nawój i chylę czoła określił się przed wyborami a reszta się czai czekając na lepsze czasy.Twoja manifestacja jako pracownika Gminy Krasnobród może ci bardzo zaszkodzić więc chłopie zrozum jak cię wezmą na tapetę to nawet twój guru Pan Doradca ci nie pomoże po prostu cię wysadzą ze stołka w ramach reorganizacji stanowisk a z tego co słychać to może być jeszcze gorzej.Siądź na dupsku wsadź jęzor za zęby twórz te wirtualne projekty bo na zewnątrz jesteś bardzo źle postrzegany to jest moja przyjacielska rada.Jeszcze jedno jest do załatwienia koszulka z napisem WIWAT KLER WIWAT PIS -jak co to ci załatwię za 50zł tylko podaj rozmiar jakościowo dosyć dobra od roku noszę z napisem"NIE LUBIE PIS"i jeszcze się nie wyprało.

PostNapisane: Cz, 3 marca 2016, 18:19 

Po dłuższej nieobecności ponownie zabieram głos, ponieważ widzę brak perspektyw i rozwoju. W kwestii rozliczenia poprzedników brak odwagi zadarcia z zieloną rodzinką, w innych ogólny marazm. Nieciekawie wyglądają sprawy oświatowe: brak rekrutacji do liceum, szukanie oszczędności w niewłaściwym miejscu, zmniejszenie wymiaru zatrudnienia nauczycieli i zastanawiający przerost godzin w Kaczórkach. O nowej wtyczce, która ma w sekretariacie zastąpić starą nie wspomnę.
Zastosowanie grubej kreski spowodowało groźbę powrotu peeselowskiego betonu, który wyremontowany odbija poniesione przez Chmielowca straty – spolegliwość obróci się przeciwko burmistrzowi, a oni bezlitośnie to wykorzystają. Teksty z Forum: „włos mi się zjeżył” odnoście fiaska budowy drogi Jacnia-Tomaszów i „zamiast brać się do roboty to szukali jak z najść haka na poprzednią władze” o rządzących oraz bezwzględny atak na doradcę moją tezę potwierdzają; trzeba Wam było Panowie komentować wyczyny inwestycyjne spółki spod znaku koniczynki. Nie wiem gdzie tkwi tajemnica gminnych niepowodzeń, ale świetnie wiem, dla kogo im gorzej tym lepiej.
Szacunek Panie Januszu, oni najbardziej atakują tych, którzy zagrażają ich ciemnym interesom. Dziki, wazelinę kupuje się w drogerii, a nie w GS-ie – przyda Ci się jak będziesz szefowi raportował. :)
Pozdrawiam serdecznie władze i czytelników oraz zachęcam do większej aktywności. :)
g..l
PS
Panie Krasnobludku, nie gniewam się, że ocenzurował mi Pan kiedyś mój komentarz i dał ostrzeżenie, ale następnym razem proponuję karać tych, którzy publikują dane osobowe i straszą adwersarzy. Demaskowanie (pomawianie?) forumowiczów źle wpłynęło na ilość i jakość zamieszczanych komentarzy.
Pisząc poważnie jestem rozczarowany ogólnym konformizmem. Pan Krasnobludek tworzy wątek Ostra jazda i zachęca do pisania, następnie zamyka i każe się przedstawiać, żeby zakończyć wojenkę. Hmm…, przeciwnicy PSL wolą pozostać anonimowi, żeby ich nie zgrillowali. :(

PostNapisane: Pn, 31 października 2016, 10:46 

Gmina Krasnobród razem z Korporacją Energetyczną likwiduje linie napowietrzne niskiego napięcia w Krasnobrodzie. Ci mieszkańcy co wyrazili zgodę na budowę ulicy Sosnowej, Leśnej oraz demontaż starej linii jako premię dostaną bezpłatne podłączenie do internetu szerokopasmowego linią światłowodową bo razem z kablami energetycznymi kładzione będą światłowody do budynków i to całkiem gratis - bo zgoda buduje a niezgoda rujnuje.
A pewien pan z bródką z osiedla Podzamek z zielonymi papierami skutecznie odwodzi mieszkańców Podzamku aby nie mieli ani dróg ani szerokopasmowego netu. Cha, cha, cha! Dalej niech go słuchają zobaczymy jak na tym wyjdą.

PostNapisane: Pt, 20 października 2017, 08:35 

Podbijam temat.
Panie Monte. W odpowiedzi wrzuć Pan info, jak to jest z:
cyt. jako premię dostaną bezpłatne podłączenie do internetu szerokopasmowego linią światłowodową bo razem z kablami energetycznymi kładzione będą światłowody do budynków i to całkiem gratis
Działa tot cuś ? będzie działać ? czy może "solary" ?

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]