facebook
Teraz jest Cz, 18 października 2018, 13:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekTen wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 150 metrów drogi powiatowej Krasnobród- Długi Kąt (2949L)
PostNapisane: Pn, 27 lipca 2015, 20:03 

Witam,

Drogowcy znowu się spisali. Położyli dywanik na 150 metrach drogi powiatowej pod Wólką Husińską. Trzeba będzie teraz zaprosić media, pana starostę i vice-starostę Zamojskiego i otworzyć uroczyście te 150 metrów. Wstyd ! Po prostu wstyd ! Ciekawe kto mi odda pieniądze za zawieszenie i wyważanie kół. Codziennie jeżdżę tą drogą to pracy i za każdym razem szlag mnie trafia.

Reklama

Tytuł: Re: 150 metrów drogi powiatowej Krasnobród- Długi Kąt (2949L
PostNapisane: Wt, 28 lipca 2015, 08:36 

"DROGA DONIKĄD"
150m to naprawdę wielkie wydarzenie podsumowując 17 letni dorobek inwestycyjny powiatu zamojskiego. Za 30 lat nowy asfalt dojdzie do Wólki. Trzymam kciuki za Wólkę.
Problem jest w tym że powiat specjalizuje się w wykonywaniu tak zwanych dróg "donikąd". Przykłady?
Droga Malewszczyzna - Stara Huta - ruch prawie zerowy a położono nowy asfalt po to aby jakiś pan z Lublina na urlop sobie na Hucisko przyjechał.
Droga do Szuru - położono częściowo nowy asfalt bo ktoś tam ma domek na Szurze. W efekcie nie uzyskano połączenia z Suścem a inwestycję nie wiadomo dlaczego zarzucono.
Lepiej byłoby aby ta "złotówka" wydana na te 150m do Wólki przyciągnęła kolejne "trzy złotówki" z kasy unijnej bo wtedy zamiast 150m mogłoby być położone do Wólki 600m a to już widać.

PostNapisane: Wt, 28 lipca 2015, 14:46 

Monte Christo napisał(a):
Lepiej byłoby aby ta "złotówka" wydana na te 150m do Wólki przyciągnęła kolejne "trzy złotówki" z kasy unijnej bo wtedy zamiast 150m mogłoby być położone do Wólki 600m a to już widać.

Nie 600 metrów lecz cała droga, od ronda w Krasnobrodzie do skrzyżowania w Długim Kącie. Ta droga powinna przejść gruntowny remont kilka lat temu. Doszły mnie kiedyś słuchy, że powiat biłgorajski chciał się dogadać z powiatem zamojskim, no ale powiat zamojski to powiat zamojski. Tam również PSL siedzi w osobie starosty i vice-starosty także...

PostNapisane: Pt, 31 lipca 2015, 23:50 

Drogi Pablo już się robi i może przez cztery lata będzie się coś tam pewnie robić. Do Dominikanówki śmiga się już po nowym asfalcie. Można do Tomaszowa wygodnie dojechać trochę dalej jest niż przez Zielone ale równo wprost płynie się motocyklem. Najgorzej jest za tartakiem Barabasa dalej już fajnie się leci.
Słyszałem że następna w kolejności do remontu będzie droga do Wólki Husińskiej i do Długiego Kątu. Słyszałem od ludzi z Józefowa że ma być ze ścieżką rowerową gdyż Józefów robi ścieżkę do Stanisławowa i chce aby Krasnobród do Wólki Husińskiej ścieżkę też zrobił. Pewnie będzie taka sama jak ścieżka Susiec - Tomaszów z asfaltu za białą linią po obu stronach drogi bo jak pisałem siwy pan znowu pewnie nie da i siwa pani też nie da innej zrobić.

PostNapisane: N, 2 sierpnia 2015, 22:25 

Panowie widzę iż jednak coś się dzieje na drogach powiatowych ja jeszcze dołożę swoją cegiełkę doniesiono mi iż został położony dywanik dokładnie 600m na drodze powiatowej w Majdan Wielki i Majdan Mały muszę się tam przejechać jeśli to prawda to krzykacze i wszelaka swołocz krytykująca będzie miała zagwoistkę jak to skomentować 600m+150m to jest już jakiś odcinek?

PostNapisane: Śr, 5 sierpnia 2015, 10:07 

Tak akurat się składa że droga Krasnobród - Długi Kąt może połączyć Krasnobród z najdłuższą ścieżką rowerową w Polsce o nazwie Green Velo która już funkcjonuje.
Teraz tylko pytanie: Czy uda się ją zrealizować ze ścieżką rowerową i czy nadleśnictwo w Zwierzyńcu znowu nie rzuci Krasnobrodowi kłody pod nogi.
Czy jakieś okruszki ze stołu o nazwie Green Velo spadną Krasnobrodowi czy znowu Susiec i Józefów spiją sami całą śmietankę a Krasnobród zostanie na uboczu?
Fakt jest faktem że takim ścieżkami rowerowymi byle kto nie jeździ a jeżdżą nimi ci co mają urlopy i kasę. Dobrze byłoby aby jakiegoś zaskórniaka od takich turystów i Krasnobród otrzymał.
Wejdźcie na stronę http://greenvelo.pl/ i poczytajcie sobie.

PostNapisane: Wt, 14 czerwca 2016, 09:40 

Droga do Wólki Husińskiej to droga przez mękę. Od roku samochody zaczynają jednym kołem jechać po poboczach bo mniej trzęsie.
- Ile kiełbas dla PSL-owców z Wólki Husińskiej Wywieziono!
- Ile PSL-owców w Wólce dobrą wódką napojono!
- Ile dzików w wólczańskich lasach ze strzelb PSL-owskich padło!
A drogi do Wólki Husińskiej jak nie było tak dalej nie ma.

PostNapisane: Wt, 14 czerwca 2016, 16:57 

Monti nie chcę cię obrażać ale zastanawiam się czy ty jesteś taki głupi czy taki mądry chłopie opamiętaj się bo już cię w Krasnobrodzie palcami wytykają.Dziki strzelają nie tylko PSL-owcy gdybyś się zainteresował to dzików jest o wiele za duża populacja i każdy myśliwy ma prawo strzelać.Wódkę ma prawo wypić każdy ale tobie się chyba po gorzałce w łebie przewraca jak widać po tym co piszesz.Mało ci śledczych chcesz żeby jeszcze ktoś cię wziął za d..ę za to co piszesz?

PostNapisane: Pn, 20 czerwca 2016, 21:06 

Poseł z PSL Bury o 4:00 rano z łóżka wyciągniety, miliardy złotych ukradzione przez peeselowców w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (pieniądze nie trafiły do biednych rolników) a na forum ciągle pisiorów jeszcze śledczymi straszą. Nieźle.
Zarobki ludzi w krasnobrodzkich DPS-ach i Sanatorium - głodowe, dróg powiatowych sie nie remontuje bo pieniążki powiatowe chętnie inkasuje pan wójt Szykuła z Adamowa i pan wójt Skiba ze Zwierzyńca. To już kolejny rok z rzędu kiedy psl-owska rada powiatu nie przeznacza pieniedzy na działania statutowe powiatu zamojskiego a spłaca zobowiązania wyborcze w Gminie Adamów i Zwierzyniec - za głosy w wyborach.
W Adamowie przebudowa drogi powiatowej od Adamowa aż do samego kościoła w Suchowoli - poszerzenia + nowa nawierzchnia+ chodnik.
A ja przez Hutki nie mogę rowerem przejechać - można sie zabić takie doły w ogóle nie klejone po zimie. PSL-owcy zgotowali mi ten los.

PostNapisane: Wt, 12 lipca 2016, 00:07 

Sławek napisz coś bo nudy na forum.

PostNapisane: Wt, 12 lipca 2016, 00:08 

Sławek napisz coś bo nudy na forum.

PostNapisane: Wt, 12 lipca 2016, 10:29 

Brawo dla przewodniczącego rady gminy bo idzie jak walec. Idzie jak walec tak jak PIS no i dobrze jestem z niego dumny.
Brawo dla radnego Mieczysława Dziury - za kadencji Chmielowca zdał mandat bo nie chciał w takiej radzie uczestniczyć. Od radnych pana Jędrusiny bym oczekiwał tego samego. Tylko pan Mieczysław Dziura ma honor i to jest ta różnica.

PostNapisane: Śr, 13 lipca 2016, 08:41 

Nie wiem kto ma jaką legitymację w radzie. Pan Umiński ma na pewno pisowską i za to go cenię.
Z drugiej strony jednak myślę że to dobrze że Przewodniczący Rady porządek trzyma i "zamyka gęby".
Nic osobiście do emerytowanych wojskowych nie mam ale na "wojskowych" trzeba uważać.
Niedaleko Krasnobrodu np. tego roku była słynna akcja w której wojskowy pięści nakładł policjantom że trzeba było posiłki z Józefowa ściągać aby sytuację opanować.

PostNapisane: Śr, 13 lipca 2016, 09:42 

Wypowiedzi Panów zaczęły nie dotyczyć tematu.
Zamykam.

Utwórz nowy wątekTen wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]