Krasnobród - Forum społeczności krasnobrodzkiej
http://forum.krasnobrod.org/

Kolektory słoneczne
http://forum.krasnobrod.org/viewtopic.php?f=10&t=611
Strona 1 z 2

Autor:  RYCHO [ So, 2 maja 2015, 18:27 ]
Tytuł:  Kolektory słoneczne

Nasze władze powinny ruszyć sprawę z dofinansowaniem z unii do kolektorów.W miejscowości uzdrowiskowej była by nawet wskazana troska o środowisko i powietrze,a może nawet łatwiejszy dostęp do pieniędzy z tego tytułu. Kiedyś dawno temu były tylko jakieś zapisy i na tym stanęło.Bodajże w gminie Józefów niedawno zrealizowano taki projekt i w gminie Sitno.Taka moja osobista sugestia co do pomysłów na rozwój Krasnobrodu. :|

Autor:  pablojarszak [ N, 3 maja 2015, 19:18 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Hahahahaha....

Autor:  RYCHO [ Śr, 6 maja 2015, 21:56 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Kolejny wygadany forumowicz!!!!!

Autor:  Monte Christo [ Śr, 1 lipca 2015, 11:45 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Z Krasnobrodu śmieją się ludzie z pobliskiego Stanisławowa bo mają solary i piece ekologiczne. Podobno pieniądze na solary o które wnioskował kiedyś Pan Janusz OŚ zablokowała dla Krasnobrodu pani Gienia Tokarska z PO.
W Józefowie część solarów przecieka a dlaczego? Bo część tych solarów montowała ekipa tego samego "siwego pana w kapeluszu" który wykonał baseny na wyspie w Krasnobrodzie.
Link do ankietki na solary dla Krasnobrodu podaje Admin w poście Plan Gospodarki Niskoemisyjnej.

Autor:  małorolny [ Śr, 8 lipca 2015, 10:43 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Gmina Krasnobród niezabogata. Ludziska bidę klepią. Nie stać ich na solary.

Autor:  RYCHO [ Pn, 29 lutego 2016, 19:56 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Nareszcie coś się dzieje teraz należy udać się na zebranie i zweryfikować z żeczywistością przedstawioną ofertę.

Autor:  Monte Christo [ Cz, 19 stycznia 2017, 10:43 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Panie Kruczek - tak na poprawę humoru z rana:

Obrazek

Autor:  KruczekP. [ Cz, 19 stycznia 2017, 11:04 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

No widzisz synku , jak Pan O. odszedł z Suśca , napisali sami wniosek . to dostali 100 punktów i mają solary. A Krasnobród ile?
A nad Krasnobród bociany nie przyleca , bo P.Monte Christo zamiast mysleć o pracy , w godzinach pracy filozofuje i swoimi dowcipkami sie popisuje.
Czarno to widzę , czarno dla tego Pana., bo bociany jak turysty , pewnie tu nie wpadna.
A nie wstyd to przed ludkami urzędasowi w godzinach pracy zajmować sie pieerdołami?
Może chciał pokazać ,że mu wolno. ha?

Autor:  dzikitwardziel [ N, 5 lutego 2017, 12:53 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Monte znowu wszyscy są winni tylko nie włodarze gminy,zrozum że jak nie umieją zrobić projektu to na ładne oczy nikt im punktów nie da a w ich tłumaczenia i w twoje tylko tępa część kmiotów którzy na nich głosowali uwierzy.Monte nie wysilaj się bo to przynosi odwrotny skutek.

Autor:  muszkieter [ N, 5 lutego 2017, 20:39 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Naszym władzą najlepiej wychodzi zganiać na innych za wszystkie porażki ,bo tylko nato pozwala ich wiedza

Autor:  dzikitwardziel [ Cz, 9 lutego 2017, 20:56 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Monte jak wytłumaczysz to że znienawidzony przez "swoich" Pan Jędrusina który przygotowywał projekt w Gminie Skierbieszów uzyskał 100 punktów na 100 możliwych. Można,można trzeba tylko wiedzieć na kogo się stawia a w tym wypadku to było takie proste tylko ludzie głupi.

Autor:  Monte Christo [ Pt, 10 lutego 2017, 09:41 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Dzikitwardzielu siedź na razie spokojnie będziesz miał solary i to bardzo dobre solary.
Zobaczysz ile gmin z pierwszych miejsc na liście teraz przewróci się na tych dotacjach i będzie zwracało pieniądze z powrotem do Brukseli.
A Jędrek? Zgadza się - miał tym razem najlepszego konsultanta od OZE w Polsce południowo wschodniej - Michała Widomskiego. Michał jest super - nie znam lepszego.

Autor:  dzikitwardziel [ Pt, 10 lutego 2017, 10:32 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Monte mnie te wasze solary wiszą i powiewają to akurat mnie nie interesuje,to jest jeszcze ktoś lepszy od naszego doradcy,więc trzeba zwolnić doradcę a przyjąć Michała Widomskiego no bo po co nam taki doradca który nie umie doradzić?

Autor:  Monte Christo [ N, 26 lutego 2017, 16:56 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

dzikitwardzelu nie każdy znajduje się w tak dobrej sytuacji że może sobie pozwolić aby mu gminne solary zwisały i powiewały. Nie każdy ma ładną rentę jak ty czy leszek chmielewski. Większość biednego społeczeństwa Krasnobrodu nie była sobie w stanie załatwić świadczeń przy okrągłym stole w 1989r. aby sobie solary kupić i czeka na solary z dotacją.
Masz już solary - ciesz się swoimi solarami.

Autor:  dzikitwardziel [ Wt, 28 lutego 2017, 19:59 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Monte już pisałem ty mnie chyba z kimś mylisz ale brnij dalej będzie się z czego pośmiać,otóż ja nie muszę się tłumaczyć dlaczego mnie nie interesują solary a ty jak wszechwiedzący "gminny pajac" stawiasz tezy i sam na nie odpowiadasz jedź tak dalej będziemy czytać twoje mądrości.

Autor:  muszkieter [ Cz, 2 marca 2017, 15:17 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Panowie urzędnicy z Burmistrzem miejcie odwagę i ogłoście że w Krasnobrodzie nigdy nie będzie kolektorów słonecznych bo
komuś zależy z wyższych urzędników gminy aby takie projekty nie przechodziły wiadomym celu aby przejąć władze w gminie .
Bórmistrzu obuć się wreście.

Autor:  Monte Christo [ Pt, 31 marca 2017, 21:52 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Obrazek

Autor:  KruczekP. [ N, 19 listopada 2017, 18:36 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Ze strony gmina Adamów
ENERGIA ODNAWIALNA W GMINIE ADAMÓW
15.11.2017

W ramach działania 4.1 „Wsparcie wykorzystania odnawialnych źródeł energii” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, Gmina Adamów złożyła wniosek o dofinansowanie pn. ”Energia odnawialna w Gminie Adamów”. Zgodnie z jego treścią, w przypadku otrzymania dofinansowania przewiduje się budowę instalacji solarnych w 296 gospodarstwach domowych. Przewidywana wartość projektu wynosi 3 105 336,35 zł, w tym wysokość dofinansowania kosztów kwalifikowalnych wynosi 85 %.

Po odrzuceniu wniosku w miesiącu styczniu 2017 roku, Gmina Adamów skorzystała ze środka odwoławczego i złożyła protest podważając zasadność negatywnej oceny na etapie oceny merytorycznej. Urząd Marszałkowski w Lublinie, jako Instytucja Zarządzająca, po zbadaniu argumentów przytoczonych w proteście, uznał go za zasadny i wniosek otrzymał pozytywną ocenę uzyskując maksymalną ilość 100 punktów.

2 listopada 2017r. Gmina Adamów otrzymała pismo z Urzędu Marszałkowskiego informujące, że wniosek pt. ”Energia odnawialna w Gminie Adamów” został wybrany do dofinansowania.

W chwili obecnej trwa przygotowywanie wszystkich wymaganych dokumentów w celu podpisania stosownej umowy.

A w Krasnobrodzie?
Szkoda gadać. Wystarczy zobaczyć ostatnią sesje nagraną przez p. Józef Zdybel
Znowu z palcem w nocniku!

Autor:  muszkieter [ Pt, 24 listopada 2017, 19:20 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Panowie Burmistrzowie Gmina Adamów umiała napisać odwołanie i dostała dofinansowanie do solariów i będą montować solary
Panowie Burmistrzowie powiecie ludziom że w Krasnobrodzie za waszych rządów nic nie będzie się robić tylko zatrudniać swoich w urzędzie i szkole .

Autor:  dzikitwardziel [ Pt, 24 listopada 2017, 20:12 ]
Tytuł:  Re: Kolektory słoneczne

Panie Kruczek jak pan nie masz co robić,to się pan przerzuć na wolontariat po co mieszać ludziom w głowach takimi wiadomościami pan się chyba Boga nie boisz? Lud Gminy Krasnobród nie jest jeszcze przygotowany na takie nowości z górnej półki i bardzo dobrze że nasi odpowiedzialni włodarze o to dbają,jakichś solarów się ludziom zachciało i jeszcze chcą wydać na to kasę obłudnicy w łebach się ludziom poprzewracało z tego dobrobytu ,wodę zdrową już macie-macie a moliście do dzisiaj brać z beczek,świeży chleb macie-macie to to doceńcie,drogę wam zrobiliśmy-zrobiliśmy a mogliście do dzisiaj jeździć po dziurach,chociaż PSL-owcy wszystko blokowali,to nasi obrotni włodarze dopięli swego i to ma wam wystarczyć,jak nie to fora ze dwora ,jeszcze tylko brakuje konstrukcji na dachach,ludzie jak to będzie wyglądać,przecież turyści do Krasnegobrodu i nad zalew pełen czyściutkiej,pachnącej wody walą drzwiami i oknami a jeszcze te cholernie brzydkie kolektory,które brzydzą wysublimowane piękno Krasnobrodu(Perły Roztocza" będą wypełnione nieekologicznym glikolem lub jego odmianą,niektórzy by to jeszcze zaczęli pić.Pomyślcie gdyby każdy postawił u siebie solary to plażowiczom zabrakło by słońca,bo wszystko by poszło w energię odnawialną a na to nie można pozwolić i dlatego nasze władze napisały tak projekt,żeby go wyżej nie przyjęli(to się nazywa zamierzona dyplomacja),bo dbają o nasze dobro a gmina ma od każdego któremu się luksus zamarzył 500zł i dobrze,niech nie podnoszą kułaki głów w górę na drugi raz muszą znać swoje miejsce w szeregu.Brawo Panie Burmistrzu brawo Panie zastępco,myślę że krasnobrodzki lud przy wyborach doceni wasze niesamowite starania panowie tak trzymać."Brawo WY"

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/