Switch to full style
Odpowiedz

Kolektory słoneczne

So, 2 maja 2015, 18:27

Nasze władze powinny ruszyć sprawę z dofinansowaniem z unii do kolektorów.W miejscowości uzdrowiskowej była by nawet wskazana troska o środowisko i powietrze,a może nawet łatwiejszy dostęp do pieniędzy z tego tytułu. Kiedyś dawno temu były tylko jakieś zapisy i na tym stanęło.Bodajże w gminie Józefów niedawno zrealizowano taki projekt i w gminie Sitno.Taka moja osobista sugestia co do pomysłów na rozwój Krasnobrodu. :|

Re: Kolektory słoneczne

N, 3 maja 2015, 19:18

Hahahahaha....

Re: Kolektory słoneczne

Śr, 6 maja 2015, 21:56

Kolejny wygadany forumowicz!!!!!

Re: Kolektory słoneczne

Śr, 1 lipca 2015, 11:45

Z Krasnobrodu śmieją się ludzie z pobliskiego Stanisławowa bo mają solary i piece ekologiczne. Podobno pieniądze na solary o które wnioskował kiedyś Pan Janusz OŚ zablokowała dla Krasnobrodu pani Gienia Tokarska z PO.
W Józefowie część solarów przecieka a dlaczego? Bo część tych solarów montowała ekipa tego samego "siwego pana w kapeluszu" który wykonał baseny na wyspie w Krasnobrodzie.
Link do ankietki na solary dla Krasnobrodu podaje Admin w poście Plan Gospodarki Niskoemisyjnej.

Re: Kolektory słoneczne

Śr, 8 lipca 2015, 10:43

Gmina Krasnobród niezabogata. Ludziska bidę klepią. Nie stać ich na solary.

Re: Kolektory słoneczne

Pn, 29 lutego 2016, 19:56

Nareszcie coś się dzieje teraz należy udać się na zebranie i zweryfikować z żeczywistością przedstawioną ofertę.

Re: Kolektory słoneczne

Cz, 19 stycznia 2017, 10:43

Panie Kruczek - tak na poprawę humoru z rana:

Obrazek

Re: Kolektory słoneczne

Cz, 19 stycznia 2017, 11:04

No widzisz synku , jak Pan O. odszedł z Suśca , napisali sami wniosek . to dostali 100 punktów i mają solary. A Krasnobród ile?
A nad Krasnobród bociany nie przyleca , bo P.Monte Christo zamiast mysleć o pracy , w godzinach pracy filozofuje i swoimi dowcipkami sie popisuje.
Czarno to widzę , czarno dla tego Pana., bo bociany jak turysty , pewnie tu nie wpadna.
A nie wstyd to przed ludkami urzędasowi w godzinach pracy zajmować sie pieerdołami?
Może chciał pokazać ,że mu wolno. ha?

Re: Kolektory słoneczne

N, 5 lutego 2017, 12:53

Monte znowu wszyscy są winni tylko nie włodarze gminy,zrozum że jak nie umieją zrobić projektu to na ładne oczy nikt im punktów nie da a w ich tłumaczenia i w twoje tylko tępa część kmiotów którzy na nich głosowali uwierzy.Monte nie wysilaj się bo to przynosi odwrotny skutek.

Re: Kolektory słoneczne

N, 5 lutego 2017, 20:39

Naszym władzą najlepiej wychodzi zganiać na innych za wszystkie porażki ,bo tylko nato pozwala ich wiedza

Re: Kolektory słoneczne

Cz, 9 lutego 2017, 20:56

Monte jak wytłumaczysz to że znienawidzony przez "swoich" Pan Jędrusina który przygotowywał projekt w Gminie Skierbieszów uzyskał 100 punktów na 100 możliwych. Można,można trzeba tylko wiedzieć na kogo się stawia a w tym wypadku to było takie proste tylko ludzie głupi.

Re: Kolektory słoneczne

Pt, 10 lutego 2017, 09:41

Dzikitwardzielu siedź na razie spokojnie będziesz miał solary i to bardzo dobre solary.
Zobaczysz ile gmin z pierwszych miejsc na liście teraz przewróci się na tych dotacjach i będzie zwracało pieniądze z powrotem do Brukseli.
A Jędrek? Zgadza się - miał tym razem najlepszego konsultanta od OZE w Polsce południowo wschodniej - Michała Widomskiego. Michał jest super - nie znam lepszego.

Re: Kolektory słoneczne

Pt, 10 lutego 2017, 10:32

Monte mnie te wasze solary wiszą i powiewają to akurat mnie nie interesuje,to jest jeszcze ktoś lepszy od naszego doradcy,więc trzeba zwolnić doradcę a przyjąć Michała Widomskiego no bo po co nam taki doradca który nie umie doradzić?

Re: Kolektory słoneczne

N, 26 lutego 2017, 16:56

dzikitwardzelu nie każdy znajduje się w tak dobrej sytuacji że może sobie pozwolić aby mu gminne solary zwisały i powiewały. Nie każdy ma ładną rentę jak ty czy leszek chmielewski. Większość biednego społeczeństwa Krasnobrodu nie była sobie w stanie załatwić świadczeń przy okrągłym stole w 1989r. aby sobie solary kupić i czeka na solary z dotacją.
Masz już solary - ciesz się swoimi solarami.

Re: Kolektory słoneczne

Wt, 28 lutego 2017, 19:59

Monte już pisałem ty mnie chyba z kimś mylisz ale brnij dalej będzie się z czego pośmiać,otóż ja nie muszę się tłumaczyć dlaczego mnie nie interesują solary a ty jak wszechwiedzący "gminny pajac" stawiasz tezy i sam na nie odpowiadasz jedź tak dalej będziemy czytać twoje mądrości.

Re: Kolektory słoneczne

Cz, 2 marca 2017, 15:17

Panowie urzędnicy z Burmistrzem miejcie odwagę i ogłoście że w Krasnobrodzie nigdy nie będzie kolektorów słonecznych bo
komuś zależy z wyższych urzędników gminy aby takie projekty nie przechodziły wiadomym celu aby przejąć władze w gminie .
Bórmistrzu obuć się wreście.

Re: Kolektory słoneczne

Pt, 31 marca 2017, 21:52

Obrazek

Re: Kolektory słoneczne

N, 19 listopada 2017, 18:36

Ze strony gmina Adamów
ENERGIA ODNAWIALNA W GMINIE ADAMÓW
15.11.2017

W ramach działania 4.1 „Wsparcie wykorzystania odnawialnych źródeł energii” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, Gmina Adamów złożyła wniosek o dofinansowanie pn. ”Energia odnawialna w Gminie Adamów”. Zgodnie z jego treścią, w przypadku otrzymania dofinansowania przewiduje się budowę instalacji solarnych w 296 gospodarstwach domowych. Przewidywana wartość projektu wynosi 3 105 336,35 zł, w tym wysokość dofinansowania kosztów kwalifikowalnych wynosi 85 %.

Po odrzuceniu wniosku w miesiącu styczniu 2017 roku, Gmina Adamów skorzystała ze środka odwoławczego i złożyła protest podważając zasadność negatywnej oceny na etapie oceny merytorycznej. Urząd Marszałkowski w Lublinie, jako Instytucja Zarządzająca, po zbadaniu argumentów przytoczonych w proteście, uznał go za zasadny i wniosek otrzymał pozytywną ocenę uzyskując maksymalną ilość 100 punktów.

2 listopada 2017r. Gmina Adamów otrzymała pismo z Urzędu Marszałkowskiego informujące, że wniosek pt. ”Energia odnawialna w Gminie Adamów” został wybrany do dofinansowania.

W chwili obecnej trwa przygotowywanie wszystkich wymaganych dokumentów w celu podpisania stosownej umowy.

A w Krasnobrodzie?
Szkoda gadać. Wystarczy zobaczyć ostatnią sesje nagraną przez p. Józef Zdybel
Znowu z palcem w nocniku!
Odpowiedz