facebook
Teraz jest So, 20 października 2018, 13:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

• Reklama

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kolektory słoneczne
PostNapisane: Pt, 24 listopada 2017, 23:10 

I dziki i muszkieter albo zaczęli coś jarać i ich olśniło, albo ktoś im pisze komentarze. Ewentualnie szef zabronił pisać po pijaku. :)
g..l

Reklama

PostNapisane: N, 26 listopada 2017, 15:35 

P.gool ja piszę sam i trzeźwy , widzę że cię bardzo boli prawda o nieudolnych rządach naszych władzach
gminy , jak ktoś niema pięcia o prowadzen urzendu to poco śiępcha do urzendu

PostNapisane: Śr, 29 listopada 2017, 17:48 

Nieudolność władzy boli wszystkich, mnie również, ponieważ całe społeczeństwo na tym cierpi. Nie rozliczyli poprzedników, więc mają za swoje. Pan i dzikitwardziel obecnego burmistrza nie możecie akurat krytykować, ponieważ gorszego niż wybraliście w 2010 nie będzie – zamiast miasteczko rozwijać, energię włożył w ustawianie swoich i prześladowanie niepokornych. Gminę wykoślawił i się z odprawą od odpowiedzialności wywinął. Podobnego następcę szykujecie? Ja dziękuję.
g..l

PostNapisane: Śr, 28 lutego 2018, 16:48 

Aby pociągnąć do odpowiedzialności „poprzednika” musi być wola społeczeństwa. Obecna rada gminy nie zobowiązała burmistrza do ścigania „poprzednika” więc „poprzednik” na razie umknął sprawiedliwości.
Sprawy „poprzednika” nie przedawniły się jeszcze i mam nadzieję że będą wznowione i nie będą się toczyły „w sprawie” a „przeciwko”.
Drogi Goolu jeżdżą latem obok mojego motocykla dwa inne motocykle: gliniarza i prokuratora.
Na czarnej hondzie – pan gliniarz który w ubiegłym roku zawiózł na badanie krwi pod względem zawartości alkoholu we krwi po kolizji samochodu służbowego z Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu jego kierowcę - Przewodniczącego Rady Powiatu pana Słomianego.
Natomiast na zielonym kawasaki - pan prokurator który ponownie rozpatrywał będzie sprawy zbyt wcześnie umorzone a toczące się w sprawach wójtów i burmistrzów z koalicji PO PSL w lubelskim. Na marginesie: Ten sam prokurator umorzył sprawę GIRDU spółki z o.o. kiedy „poprzednik” zapakował GIRD do prokuratury . Akurat udało się uchronić przed ciosem niewinnych ludzi.
Goolu jeszcze będzie Ci się miło chodziło po ulicach Krasnobrodu - dobra zmiana do nas też nadejdzie.
Na PIS chce głosować co drugi Polak a partia Pana Kaczyńskiego może liczyć na 45% poparcie które cały czas rośnie. Kolejni parlamentarzyści opuszczają PO aby móc zasilić szeregi PIS. 14 kolejnych wójtów i burmistrzów w lubelskim opuściło PO bo nie widzi przyszłości w tej partii.
Panie Goolu – gdy wjeżdżam do Budapesztu to na billboardzie wita mnie – Wiktor Orban.
Dożyjemy czasów że gdy przy wjeździe do Krasnobrodu na billboardzie jeszcze będzie nas witał premier Morawiecki.

PostNapisane: Śr, 28 lutego 2018, 19:29 

Peeselowcy liczą, że wyżelowanym młodzieńcem wyczyny oczadziałego tetryka wymażą. Dla poklasku, po kiełbasie, powinni mu jeszcze bungee jumping i relację live zorganizować. A potem niech operetkowy przebieraniec z tylnego siedzenia z recepturką skoczy. :)
g..l

PostNapisane: Śr, 28 lutego 2018, 20:07 

UUUUU widzę że "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji" Gool i Monte Christo znowu się ożywia,spijacie sobie ten soczek z dzióbków jak papużki nierozłączki ja wiem zbliżają się wybory i trzeba tępej gawiedzi powoli coś obiecać Monte zaczął od PIS-u.Panie Gool we wcześniejszym poście pisze Pan (nie rozliczyli poprzedników,więc mają za swoje)myślę iż powinno brzmieć nie rozliczyliśmy poprzedników,więc teraz nas będą rozliczać. Kto przez trzy lata tak doradzał Burmistrzowi jak kierować Gminą,że teraz już nawet magik,gminy nie wyciągnie z tego bagna. Monte jesteś tak świetnie zorientowany ,więc proszę chociaż pobieżnie przedstawić ile projektów unijnych dostało akceptację i jest realizowanych,myślę że czasu było sporo?Spodziewam się z twojej strony jak zwykle bicia piany,tak jak było z drogą Jacnia -Krasnobród.

PostNapisane: Cz, 1 marca 2018, 18:58 

Dobrze Panie dziki, że zdaje Pan sobie sprawę z powagi sytuacji. Olbrzymi dług i potrzeby inwestycyjne to jedno, wszechobecny marazm i brak perspektyw to drugie.
Pańska insynuacja, jakoby „trzeba tępej gawiedzi powoli coś obiecać” jest oparta wyłącznie na zwyczajach towarzystwa, z którego się Pan wywodzi. Insynuacje o papużkach i moim stanowisku pomijam.
g..l

Utwórz nowy wątekOdpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]